Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στις 96 ώρες νομίζω ένα κλικ χειρότερο από UKMO διότι τα γεωδυναμικά στα ΒΑ δεν είναι τόσο καλά όσο στο Βρεττανικό ,,, κάτι σημαντικό για τον αυλώνα που θα κατέβει ,,, επίσης λίγο ψηλότερα το ριτζ του Αντικυκλώνα που κατ'εμέ δεν βολεύει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

από τις 120 ώρες καταλαβαίνουμε ότι σίγουρα δεν θα βγει σαν τον άγγλο αλλά θα είναι καλύτερο από το 12αρι του.

ECE1-120.GIF?03-12

ukmoeu-0-120.png?0

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν το γιουκμο δεν θα βγει αλλά είναι ακόμη πιο ν.ανσυολικα...και ίσως εκεί να πρέπει να ποντάρουμε τελικά...άσχετα με το αν κατέβει κομμάτι με καλά 500 άρια η όχι να πρέπει να πάνε όλα πιο ν.ανσυοκικα για να εκμεταλλευτούμε τουλάχιστον τα καλά 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φεύγω για δουλεία τα λέμε αργότερα με τα ενσάμπλ αλλά οι 144 ώρες (που δεν είναι κλειδωμένες σε κανένα μοντέλο) αφήνουν ελπίδες για τη συνεχεια (καποιες μικρες αλλαγες χρειαζονται)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσήνεμο στριγκαγι από Ευρωπαίο,αφού αρχικά έχει κάνει ένα πέρασμα στα βόρεια σε σχετικά πολύ χαμηλά υψόμετρα,Πολύ καλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ο παιος στις 144 πρέπει να έχει αρχίσει ήδη να χιονίζει μεγάλο κομμάτι της β.ελλαδας...να δούμε  παρακατω

Βαγγελη το ουκμο απο 144 μεχρι 168 εχει υετο εδω ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAIONAS είπε:

Βαγγελη το ουκμο απο 144 μεχρι 168 εχει υετο εδω ;

Πιστεύω έχει...όπως και ο παιος πρέπει να έχει...είναι ψηλα οι ισιβαρεις προς το Ιόνιο οπότε κάτι πρέπει να εχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Επιτέλους προοπτική στις 144-180 ώρες!Μακριά αλλά με λίγο μεγαλύτερη βάση σε σχέση με τα 240+...Αν γίνει καμία μαεστρία με τα χαμηλά γεωδυναμικα δυτικά η το πιθανό συρτοχαμηλο. ,μπορεί να κάνει κάτι δυνατό και για τους κεντροβορειους 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημερα παίδες...εύχομαι καλα χιόνια στα παιδιά στα προσηνεμα ...Εμείς ετοιμαστείτε....ήλιε μου ήλιε μου βασιλικά μου χαχαχα...αυτπ τκ πραγμα δε μπορει να παει πιο δυτικα οποτε ηδη το απογευμα θα ειναι πιο ανατολικα παρασυρει το χαμηλο απο δυτικα μαζι ρου οποτε ...κβ Πάμε γι αλλα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είχε συνέχεια το ουκμο θα έβγαζε θηρίο πάντως για τα προσηνεμα,καμία σχέση με τα ψέματα των -5 που είχαμε στα παρελθόν.Μακαρι να αλλάξει και ο τζίφος γιατι τα σενάρια του είναι λίγο μακρυά από τέτοιους Αυλώνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλλον ο γκαντεμης ειμαι εγω.Με το που γκρινιαξα χθες και εγραψα δεν ξαναασχολουμαι,υπηρξε βελτιωση...Οποτε το βουλωνω...Δεν ξαναγραφω γιατι αλλιως θα πεσει φολα...Μπαναρετε με κυριοι καμια βδομαδα να γλυτωσετε,μονο ετσι θα σας κερασω ανημερα της γιορτης μου χιονι στις 11 του μηνα...🤣Κλειδωστε μου το θεμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...