Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

ΕΒΡΕΞΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗ!!! 0,1μμ

Το γραφω εδω γιατι ειναι το ακραιο καιρικο γεγονος του 2024 στην περιοχη μας.

Συνεχιστε

Viral  εγινες ηδη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγκρατημένη αισιοδοξία αδέρφια... μπαίνουμε στο κύριο πιάτο τού χειμώνα ελάτε... καί δεν θα χάσετε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Μιλησε το παλαίμαχο γετι @BrainA

με συγχωρείς αλλά ήμουν ο πρώτος εδω μέσα που φώναζα για το 13-15/1 μέρες πριν και κανεις δε μου έδινε σημασια...οι υπόλοιποι ήρθαν κατόπιν εορτής...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Καλημέρα Γκάρυ.......αμα δε πιεις ουισκαρα μη περιμενεις χιονια😅

 Πίνω γραπα. Για σένα ρακί. 45%αλκοολ. Σε απογειώνει μέχρι να ξερασεις. Παραγωγής μου. Τα βλέπεις όλα λευκά αδερφέ μου 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, Petros21 είπε:

Αυτο το σιχαμα, αυτος ο εμετος ο αγγλος, τοσα χρονια μας εχει τρελανει στην φαπα, αυτες τις μερες που εχει τα καλα σεναρια για εμας, εχει γινει το μεγαλυτερο ρεντικολο. Μακαρι ολα τα μακαρι, ευχομαι στην επομενη αξιολογηση κατω και απο το κορεατικο 

Ουκμο αγαπη μου, αν τα παρεις τωρα ολα μαζι σου, και να παμε μια κουβεντα παραπανω, νερο και αλατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, DIMITRIS said:

με συγχωρείς αλλά ήμουν ο πρώτος εδω μέσα που φώναζα για το 13-15/1 μέρες πριν και κανεις δε μου έδινε σημασια...οι υπόλοιποι ήρθαν κατόπιν εορτής...🤣

Καλα εσυ μας εχεις παρει στις πλάτες σου απο τον Δεκεμβριο,για την αποκοπη μιλαω στην προκειμένη …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Καλα εσυ μας εχεις παρει στις πλάτες σου απο τον Δεκεμβριο,για την αποκοπη μιλαω στην προκειμένη …

Για υην αποκοπή ναι, αν γίνει είναι καθαρά @BrainA...για το 13-15/1 λέω εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Καλα εσυ μας εχεις παρει στις πλάτες σου απο τον Δεκεμβριο,για την αποκοπη μιλαω στην προκειμένη …

Δεν γινόταν αλλιώς. Έπρεπε να πάρω το νόμο στα χέρια. Η θα χιονοστουμε όλοι η κανένας 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε πλέον και το γαλλικό μαζί...όλα τα περιφερειακά μοντέλα σιγά σιγά συνασπίζονται τριγύρω από το γιουκμο .ο τζιφος είναι πιο κοντά τους ο όσιος όμως χιλιόμετρα μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...