Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμεις λεμε και ψαχνουμε για τους χιονιαδες που ερχονται... ισως πρεπει να ενημερωθουμε και για αυριο αφου κυριως στα δυτικα θα ειναι τοπικα ισχυρες οι καταιγιδες... Και το βραδινο μετωπο φαινεται επισης ισχυρο οπου θα πεερασει σε ολη σχεδον την ελλαδα απο τα δυτικα προς τα ανατολικα.... δυστυχως εφτασε γεναρης για να δουμε κακοκαιριες τυπου οκτωβριου αλλα μετα απο τοσο καιρο βαρετοκαιριας και ανομβριας, μου κανει! Χρονια πολλα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Προς ευρωπαϊκό ο τζιφος κατά πάσα πιθανότητα...

Βιαζεσαι Μιχαλακη να ξεγραψεις τον ΚΟΓΚΑ. Πισω εχει η αχλαδα την ουρα ομως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σε κάθε περίπτωση και να μην δούμε χιόνι ευτυχώς υπάρχει το 5 μηνός μαϊου Σεπτεμβρίου (και πλέον και Απριλίου) με αστάθειες, θα είχα τρέλαθει αν εμένα κάπου που αυτο το διάστημα είναι ανενεργό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Βιαζεσαι Μιχαλακη να ξεγραψεις τον ΚΟΓΚΑ. Πισω εχει η αχλαδα την ουρα ομως.

Τίποτα δεν ξεγραψα, είπα απλά τι πάει να κάνει ο τζιφος. Όταν το ξεγράψω σημαίνει ότι δεν έρχεται με την καμία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, δεν θέλω να σχολιάσω τίποτα μετά τα χθεσινά 12αρια. Όλα κατά διαόλου πάλι χωρίς λόγο και αιτία. Οκ, ναι φαίνεται να ξανακάνει εμφάνιση ο αρχικός αυλωνας στις 13 αλλά πραγματικά δεν με ενδιαφέρει… Δεν έχει υπάρξει πιο κουραστική σεζόν μόντελινγκ μέχρι στιγμής πραγματικά…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Τίποτα δεν ξεγραψα, είπα απλά τι πάει να κάνει ο τζιφος. Όταν το ξεγράψω σημαίνει ότι δεν έρχεται με την καμία.

Πότε το ειπες, σχολίασα. πριν ΚΑΝ τρεξει το μοντελο. Ε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Φτου γ***μω ελπίζω σε ένα δυνατό Φλεβάρη 🤣

Mη μασας καρντασι μου...Πιες τις μαλαματινες σου,ετοιμαζομαι και γω για κρασους...Τα 12αρια οπως και να χει εμεις οι δυο θα τα δουμε διαφορετικα το απογευμα..🤣Οτι θελουμε θα βλεπουμε Γκαρυ μου!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Γίνεται γρήγορα αναδίπλωση όπως στον ευρωπαϊκό βλέπω, αλλά ξεχωριζει καλύτερα τα κομμάτια του

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πότε το ειπες, σχολίασα. πριν ΚΑΝ τρεξει το μοντελο. Ε;

Δεν ξέρω τι γλώσσα μιλάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Δεν ξέρω τι γλώσσα μιλάς 

Αλβανικα. Σωστά. Ρε συ Μιχαλη πλακα μας κανεις; Λες παει προς ευρωπαικο ο τζιφος οταν κανει καλυτερο ριτζ την προσεχη τεταρτη που σχολιασες τον χαρτη;😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω τι άλλο βουντού να κάνω προκειμένου να βγεί από τη μια στρώσιμο Θεσσαλονίκη αλλά από την άλλη να μη στρωθεί ο Πειραιάς αλλά να θαφτούν τα υπερβόρεια προάστια και ταυτόχρονα η Μονεμβασιά να μην πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς. 

Κάπου εδώ και τα καλύτερα μυαλά σηκώνουν τα χέρια ψηλά. 

Το προσπάθησα φίλοι καρντάσια και φίλοι αθηνέζοι αλλά δε μου βγαίνει.

Μήπως αν με ανταμείβατε με ένα 35άρι τέλη Γενάρη να τα βρίσκαμε? 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τίποτα δεν ξεγραψα, είπα απλά τι πάει να κάνει ο τζιφος. Όταν το ξεγράψω σημαίνει ότι δεν έρχεται με την καμία.

Εσυ πάντως θα έρθεις Αθήνα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Αλβανικα. Σωστά. Ρε συ Μιχαλη πλακα μας κανεις; Λες παει προς ευρωπαικο ο τζιφος οταν κανει καλυτερο ριτζ την προσεχη τεταρτη που σχολιασες τον χαρτη;😂😂😂😂

Κοιτάω άλλο μέρος του Ριτζ εγώ, όχι αυτό της Σκανδιναβίας για αυτό. Εκεί ήταν βελτιωμένος, αλλά το αρχικό Ριτζ ήταν πολύ χειρότερο με αποτέλεσμα ο Αυλώνας να πάει πάλι στον μπαμπούλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...