Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Πελοποννήσιος είπε:

Οσο πάει ανεβάζει τις πιθανότητες!Diagramme GEFS

Να έχεις λίγο υπόψιν το υψόμετρο όμως, είναι 60μ πάνω αν και δεν νομίζω να έχει πολύ διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Axilleas είπε:

Μιας και έχουμε διαλειμμα μέχρι να τρέξει ο παιος να πω πως και στην ελπιδα και στην Μπάρμπαρα το κυνήγι στους χαρτες έγινε σε περίοδο εξεταστικής και για διαλειμμα από το διαβασμα κοιταγα χαρτες. Ε και φετος από αυριο ξεκινάω διαβασμα… σημαδι χιονια😂

Εμένα η μπαμπαρα περσυ με έκανε να κοπώ σε 2 μαθήματα κοίταγα χάρτες όλη μέρα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τώρα είδα ότι μάλλον το ουκμο με χιονιζει ...Όχι μαλλον σιγουρα θα λεγα ..μακάρι να βγει και ο παιος ετσι

Aνέβηκα πάνω.....μόνο ο Αγγλος με χιονίζει αλλά καλά....η πλάκα είαι ότι σε 48 ωρες....θα κριθούν τρία μοντέλα τζίφος ευρωπαιος...αγγλος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πηρα το αγιασμα..Να ριξω σε στομαχι,υπολογιστη και κινητο...Αιντε μωρε παιο...Κανε την τουμπα σου σε μιση ωριτσα....Στην υγεια σας φιλαρακια..Και χρονια καλα στους Γιαννηδες μας...Υγεια,δυναμη και τυχη!!!Σημερα γιορταζει και ο Ιωαννης  Μελισσανιδης τον θυμαστε..?Λιγο πριν την τουμπα...Σημαδιακο...

mqdefault.jpg

Εγω παω να ριξω αγιασμο..

20240107_192518.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Να έχεις λίγο υπόψιν το υψόμετρο όμως, είναι 60μ πάνω αν και δεν νομίζω να έχει πολύ διαφορα

Με τις θερμοκρασίες που εχω οχι και συγκεκριμένο είναι πιο χαμήλα απο εδώ που μενω που είμαι κοντά στα 400μ συν οτι ειμαι και καμια 30χλμ ανατολικα

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τώρα είδα ότι μάλλον το ουκμο με χιονιζει ...Όχι μαλλον σιγουρα θα λεγα ..μακάρι να βγει και ο παιος ετσι

Η λογική λέει ότι ο ευρωπαίος θα βγει αρκετά κοντά με το ούκμο ως τις 120 ώρες τουλάχιστον αν κι εγώ υποψιάζομαι ότι πάλι θα μείνει το δεύτερο χειρότερο μαζί με τον τζίφο..απλά θα είναι καλύτερο από τον τζίφο όμως χειρότερο από τα καλά ως τώρα(τζεμ-ικον-ουκμο).... μακάρι να πέσω έξω...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Η λογική λέει ότι ο ευρωπαίος θα βγει αρκετά κοντά με το ούκμο ως τις 120 ώρες τουλάχιστον αν κι εγώ υποψιάζομαι ότι πάλι θα μείνει το δεύτερο χειρότερο μαζί με τον τζίφο..απλά θα είναι καλύτερο από τον τζίφο όμως χειρότερο από τα καλά ως τώρα(τζεμ-ικον-ουκμο).... μακάρι να πέσω έξω...😀

Το τζεμ εχει απιστευτα ανσαμπλ μεχρι και αδριατικη οανε καποια χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν δεν υπήρχε ο τζιφος αυτα θα ειχαν ψιλοσυμφωνήσει 

 

icon-0-132.png

ukmo-0-132.png

gem-0-120.png

αγνόησέ τον, είναι σαν να μην υπάρχει, ας βγει καλός ο παιος, κάτι σαν τζέμ και δεν θέλω τίποτα άλλο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ανσαμπλ τζεμ 9 στο ιονιο αδριατικη 4 αιγαιο 7 κρατάνε τον αυλωνα ανατολικα ψηλα οπως τζιφος ....συνεχίζει να χει τρομακτικά καλυτερα ανσαμπλ απο τα φοβερα που λέτε κάποιοι για το τζιφο 

Απο αυτά που πανε ιονιο εννοειται τα 7 καταλήγουν κι αυτα σε προσηνεμο οπως η Μήδεια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

απίστευτα ανσάμπλ τζεμ, ελπίζω μετά από ενα δίμηνο που δεν υπήρχε σαν μοντέλο να έχει πιάσει την κυκλοφορία αυτή τη φορά (νομίζω ότι και με την Ελπίδα έτσι έγινε)

image.png.50345aa220cdb9e8f39393d6e9038eb7.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το τζεμ εχει απιστευτα ανσαμπλ μεχρι και αδριατικη οανε καποια χαχαχα

Έχει ένα σενάριο που πάει τον αυλώνα Σικελία..χαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Πελοποννήσιος είπε:

Δυστυχώς και εγώ πρέπει να αρχίσω διάβασμα κανονικά απο σήμερα αλλα σε νοιώθω

Εντωμεταξύ τωρα με διαβασμα και χαρτες κάθε βράδυ τα μάτια κάνουν πουλακια χαχαχαχαχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

1,10,14,15 πανε ιταλια τον αυλωνα και βγαζουν κεντροβορειο σκληροπυρηνικοχαχαχα

Από το icon λες τα ανσάμπλ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Η λογική λέει ότι ο ευρωπαίος θα βγει αρκετά κοντά με το ούκμο ως τις 120 ώρες τουλάχιστον αν κι εγώ υποψιάζομαι ότι πάλι θα μείνει το δεύτερο χειρότερο μαζί με τον τζίφο..απλά θα είναι καλύτερο από τον τζίφο όμως χειρότερο από τα καλά ως τώρα(τζεμ-ικον-ουκμο).... μακάρι να πέσω έξω...😀

Κ γω αυτό πιστεύω Σωτήρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Δεν θα κάτσω να δω την ανανέωση του παιου, θα τα πούμε στα ανσάμπλ, ελ΄πιζω σε καλο ραν.

Μη κοιτάξεις καν την ανανέωση μπες εδω κοιτα αν θα γράφει κβ, προσηνεμος οι και οι 2 και θα καταλάβεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...