Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τι ζητάω, και τι ζητάω 

-24 στο Αιγαίο να πατάω.gfs-1-114.png.48cf7b0ad1b51958790c05e55f7e6b29.png

Σαφής βελτίωση αλλά θέλει δουλειά ακόμα... Α! Και είναι 18αρι..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται φαίνεται ότι έχει τελειώσει για εμάς τους βόρειους ακόμη και στο τζίφο το χαμηλό είναι πολύ νότια και δεν έχουμε υετο ...Αμάν πια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει να είναι το πιο ανατολικό σενάριο αυτό του τζίφου. Παρότι οι βελτιώσεις είναι εμφανείς, για να πάμε σε κάτι αξιοπρεπές πρέπει να πάει αισθητά πιο δυτικά στα επόμενα runs. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίμια προσπάθεια του τζιφου...πλέον μιλάμε για 120 άρα έχουμε 24-48 ώρες για εμποδισμο και κλίση μέγεθος ισχύς Αυλώνα και μετά ασχολούμαστε με το χαμηλό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά νομίζω ότι πλέον δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο δυτικό μπαλαντζαρισμα.μακαρι να βγω ψεύτης αλλά το πρωί θα πάει ένα τσικ ανατολικά.ισα ίσα για να τα φάει όλα η Τουρκία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

παιδια,εγω καληνυχτω και χαιρετω..οικειοθελης αποχωρηση απο σχολιασμους χαρτων,μιας και η ψυχολογια ειναι στα ταρταρα πλεον και απο αυριο αρχιζω και δουλεια,οποτε ας εχω εναν νταλκα λιγοτερο..τα ξαναλεμε αν εμφανιστει κατι κατω απο τις 90 ωρες,δηλαδη πιθανοτατα του χρονου..καλη συνεχεια και ευχομαι οσοι το δουνε να το απολαυσουν..🙂

Επεξεργάστηκε από athper
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Berdon said:

Και τι ζητάω, και τι ζητάω 

-24 στο Αιγαίο να πατάω.gfs-1-114.png.48cf7b0ad1b51958790c05e55f7e6b29.png

Σαφής βελτίωση αλλά θέλει δουλειά ακόμα... Α! Και είναι 18αρι..

 

αμα ειναι καλο, το 18 ειναι εμπιστο

αμα ειναι χαλια, ε ειναι 18αρι

ετσι παει οποτε σε αυτη την περιπτωση το 18 αρι ειναι εμπιστο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικό ότι αυξήθηκε το ψύχος στα απογευματινά. Παραμένουν λίγο προβληματικά τα 500αρια σε κάποιο βαθμό αλλά υπάρχει χρόνος για δυτικιση. Καληνύχτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Απλά νομίζω ότι πλέον δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο δυτικό μπαλαντζαρισμα.μακαρι να βγω ψεύτης αλλά το πρωί θα πάει ένα τσικ ανατολικά.ισα ίσα για να τα φάει όλα η Τουρκία 

Αυτό θα γινόταν αν υπήρχε Ατλάντικο χαμηλό πού να πιέζει τον αντικυκλωνα, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο άρα θα μετακινηθεί λίγο ακόμα δυτικά 

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά χιόνια στα παιδιά απ' τα νότια.ελποζω ότι αλλαγές γίνουν να ναι προς όφελος σας.για από Λαμία και πάνω δεν ξέρω αν μπορεί καλύτερα.εκτις απ' τον Βόλο βέβαια χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω τέλεια.... Πάει και η σημερινή μέρα.... Λίγο έμεινε για να αρχίζουμε να το κλειδώνουμε κάπως... 

Καλό βράδυ.. μακάρι αύριο να συνεχίσουν οι βελτιώσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τίμια προσπάθεια του τζιφου...πλέον μιλάμε για 120 άρα έχουμε 24-48 ώρες για εμποδισμο και κλίση μέγεθος ισχύς Αυλώνα και μετά ασχολούμαστε με το χαμηλό...

Α ρε βαγγλεη χαρα στο κουράγιο σου νομιζω ολα έχουν κλειδώσει δεν πάει ιονιο με τιποτα καθβς εχει κλειδωδει το σχήμα του αυλωνα ..αλλα ακομ ακαιμαν δε κλειδωσε δε μπορει να  αλλάξει ως εκει που θέλουμε γιατι συνεχώς αλλαζει απο την ανάποδη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Αυτό θα γινόταν αν υπήρχε Ατλάντικο χαμηλό πού να πιέζει τον αντικυκλωνα, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο άρα θα μετακινηθεί λίγο ακόμα δυτικά 

Μακάρι αλλά δεν έχω και την καλύτερη ψυχολογία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ακόμη και με τέτοιο ξώφαλτσο αυλώνα, φέρνει το -10 στην Αττική... Σε κάθε περίπτωση, φαίνεται ότι δεν μιλάμε για θερμοκρασιακό ρετάλι και αυτό από μόνο του είναι αρκετά θετικό.

Επεξεργάστηκε από Χιών
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...