Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Σε βλέπω αύριο στην τάξη να παραμιλας... 🤣🤣🤣

- Πιο δυτικά κλόουν, πιο δυτικά... Ρίξε το -15 Αιγαίο να γίνει της μουρλης.... 

- Τι είπατε κύριε;

- Τιπ... τίποτα... Συνεχίζουμε.. Λοιπόν που είχαμε μείνει;

Θα βάλω στον προτζεκτορα Τρίτη που επιστρέφω να αναλύσουμε στο μάθημα Γεωγραφίας. Meteociel και ξερό ψωμί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα βάλω στον προτζεκτορα Τρίτη που επιστρέφω να αναλύσουμε στο μάθημα Γεωγραφίας. Meteociel και ξερό ψωμί. 

Ετσιιιι.. μακάρι να μας έκαναν και σε εμάς στο λύκειο τέτοιο μάθημα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Θεσσαλία μέσα στο παιχνίδι στο μο στις 126.κρισιμα τα επόμενα τρεξίματα.καλο βράδυ τα λέμε στα πρωινά 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πρωί του Σαββάτου στο -7.3 ο μο και έχει ακόμα πιο ψυχρά σενάρια, κλασικά στις τελευταίες κακοκαιριες (Φίλλιπος και Μπάρμπαρα) ξεκινάει πρωί το χιόνι και είναι πάντα στο όριο, αυτά μου αρεσουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παρατηρει κανεις οτι τελικα στη συνεχεια αρχιζει και χαραζει μια ακτινα ελπιδας που εν τελει δεν μας παει ζωνικη; η μονο εγω; ανεξαρτητα του επομενου ΣΚ, χαιρομαι που αρχιζει και μειωνει σταδιακα την πιθανοτητα να παει στραφι ο υπολοιπος γεναρης τελειως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Το πρωί του Σαββάτου στο -7.3 ο μο και έχει ακόμα πιο ψυχρά σενάρια, κλασικά στις τελευταίες κακοκαιριες (Φίλλιπος και Μπάρμπαρα) ξεκινάει πρωί το χιόνι και είναι πάντα στο όριο, αυτά μου αρεσουν

Πιστεύω δεν υπάρχει καλύτερο από αυτή την προσμονή για να χιονίσει... Αυτά τα χτυποκάρδια χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

καθαρα κεντρονοτιος χιονιας ο μ.ο. Εδω μας εχει τρια 6ωρα με χιονι σε πρασινες ραγδαιοτητες , με τον μ.ο. ειναι μεσα νοτια λαρισα φαρσαλα καρδιτσα και κατω

-8,7 ο μ.ο.

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

παρατηρει κανεις οτι τελικα στη συνεχεια αρχιζει και χαραζει μια ακτινα ελπιδας που εν τελει δεν μας παει ζωνικη; η μονο εγω; ανεξαρτητα του επομενου ΣΚ, χαιρομαι που αρχιζει και μειωνει σταδιακα την πιθανοτητα να παει στραφι ο υπολοιπος γεναρης τελειως

Ναι και εγώ αυτό βλέπω, βέβαια θα χαθούν κάποιος μέρες που η Ευρώπη θα δει κακοκαιρία και εμείς τίποτα αλλά χαλάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο -8.3 φτάνει ο μέσος όρος στην Χαλκίδα, ο καλύτερος όλων!(τζίφου και ευρωπαϊκού που κοιτάω ράν με ράν), αλλά μετά ανεβαίνει γρήγορα η θερμοκρασία την ίδια μέρα

Καλό βράδυ τα λέμε στα πρωινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσχετο αλλά επειδή το συζητάω τώρα με ένα παιδί, αναρωτηθήκαμε πως μπορεί να ονομάσουν το νέο χιόνια άμα έρθει. Είχαμε τη Μήδεια, την Ελπίδα και τη Μπάρμπαρα. Φετος δεν έχω ακούσει να έχουν ονομάσει άλλη κακοκαιρία μετά τον Ηλία το Σεπτέμβρη, που το όνομά του συγκαταλεγόταν σε αυτά της περασμένης σεζόν.

Λοιπόν για να τελειώνω. Πιθανότατα θα ονομάσουν το φετινό χιονιά "Αυγή", μιας και είναι το πρώτο στη λίστα των φετινών ονομάτων. Δε μου πολυαρέσει🤣.. εκτος άμα μας βγει συμβολικό π.χ. η νέα αυγή του προϊστορικού χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί κάποιος να ποσταρει το μουλτιμοντελ στις 120..γιατί δεν το βρίσκω πως να το κάνω από το μετεοσιελ.Μετα θα ήθελα μια κουβεντιυλα με κάποιον ταφοπλακιδη κεντροβορειο πάνω σε αυτό...βασικά βόρειο η έστω κατά συνήθεια ταφόπλακιδη κεντρικό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μπορεί κάποιος να ποσταρει το μουλτιμοντελ στις 120..γιατί δεν το βρίσκω πως να το κάνω από το μετεοσιελ.Μετα θα ήθελα μια κουβεντιυλα με κάποιον ταφοπλακιδη κεντροβορειο πάνω σε αυτό...βασικά βόρειο η έστω κατά συνήθεια ταφόπλακιδη κεντρικό...

Ορίστε

https://www.meteociel.fr/cartes_obs/comp_panel.php

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένω το μουλτιμοντελ...υπάρχει κανείς?...με κουράζει όλο αυτό με το ...έτσι γίνεται πάντα και έτσι θα γίνει τώρα και θα στραβωσει...γιατί η κλιματική αλλαγή και οι δαίμονες τα έχουν βάλει με την βόρεια Ελλάδα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Περιμένω το μουλτιμοντελ...υπάρχει κανείς?...με κουράζει όλο αυτό με το ...έτσι γίνεται πάντα και έτσι θα γίνει τώρα και θα στραβωσει...γιατί η κλιματική αλλαγή και οι δαίμονες τα έχουν βάλει με την βόρεια Ελλάδα...

Που να το βρούμε τι εινια αυτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...