Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, fufutos είπε:

Κ έτσι απλά ανέβασε τον μέσο όρο 2 !! Βαθμούς σε ένα Ραν κ επίσης εξαφάνισε 6 σενάρια από -10 και κάτω...!

μην το ψάχνεις σε 2 μέρες δεν θα υπάρχει ψυχρή εισβολή για το σ/κ, δεν αξίζει να ασχοληθούμε άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένω και ευρωπαϊκό που πιστεύω θα βγει πολύ χάλια και δεν θα ασχοληθώ ξανά με την υποτιθέμενη ψυχρή εισβολή, ότι πάρουν τα βουνά μας (και εμείς βροχές) Τρίτη - Τετάρτη και άντε γεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, DIMITRIS said:

μην το ψάχνεις σε 2 μέρες δεν θα υπάρχει ψυχρή εισβολή για το σ/κ, δεν αξίζει να ασχοληθούμε άλλο.

Δημήτρη τόσο χάλια λες ε? τουλάχιστον γλυτωσα το 40€ Άρι για το σέρβις της γεννήτριας...ας το πάρουμε λίγο στη Πλάκα γιατι θα βγούμε ψυχοφαρμακα...να σαι καλά Μήτσο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από αυτό το διάγραμμα

image.png.4387f1a419737900ef49993f3ab95435.png

πήγε μέσα σε ένα τρέξιμο σε αυτό...

image.png.22a02fbc106192b943ba7c14e65ba2da.png

αν ήταν για θερμή εισβολή θα το είχαμε κλειδώσει από τις 200+ ώρες...αι σιχτιρ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλοαναμενομενη η χειροτερεψη ,το εγραψα κ χθες εξαλλου αλλα  νομιζω οτι θα ξσναδουμε καλα σεναρια μεχρι Τετάρτη. Ειμαστε ακομα στο παιχνιδι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Δημήτρη τόσο χάλια λες ε? τουλάχιστον γλυτωσα το 40€ Άρι για το σέρβις της γεννήτριας...ας το πάρουμε λίγο στη Πλάκα γιατι θα βγούμε ψυχοφαρμακα...να σαι καλά Μήτσο 

α καλά στην πλάκα θα το πάρω, σιγά να μην με τρελάνουν τα μοντέλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, icestorm είπε:

Ψιλοαναμενομενη η χειροτερεψη ,το εγραψα κ χθες εξαλλου αλλα  νομιζω οτι θα ξσναδουμε καλα σεναρια μεχρι Τετάρτη. Ειμαστε ακομα στο παιχνιδι. 

Game over, στο λέω εγώ που το κυνήγησα τόσο, από τις 200 φεύγα ώρες μέχρι τις 120, είμαι πεποισμένος από τις αλλαγές που έγινα ότι όσο πάει θα χειροτερεύει, μην περιμένεις άδικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Game over, στο λέω εγώ που το κυνήγησα τόσο, από τις 200 φεύγα ώρες μέχρι τις 120, είμαι πεποισμένος από τις αλλαγές που έγινα ότι όσο πάει θα χειροτερεύει, μην περιμένεις άδικα.

Εννοείται οτι τιποτα δεν τελειώνει. Δλδ μεσα σε ενα ραν σχεδον 6 μερες πριν ειδαν το φως το αληθινο; Ποτε δεν περίμενα κατι. Απλως γνωριζω τα πισωγυρίσματα των μοντέλων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

@freeze .......εσεις οι βορειοι τι βουντου κανατε εκει ρε παιδες χτες??????

Screenshot_20240106_174739_Facebook.jpg

Καλημέρα Σάκη.... Ίσα ίσα που σαν κυμπαριδες δώσαμε απλόχερα τον χιονιά στην Κρήτη και τα νησιά Αιγαίου .... Δεν κρατήσαμε ούτε νιφάδα (όχι ότι θα άλλαζε κατι😁)

Ο Γκάρι θα φταίει ... Που είναι απαισιόδοξος 😁 ... Πρέπει να βρει τον εαυτό του .    

Υ.Γ Ξαφνικά θ έρθει η χιονοκομπρα... ακόμα δεν τελειωσε κάτι για κανέναν αλλά προς το παρόν παίρνουμε......

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ας περιμένουμε μέχρι τα 12 άρια και το θαβουμαι,επίσης το ουκμοοοο βγάζει χαμηλακι απόντα δυτικά ,οπότε κάτι μπορεί να υπάρξει στα κεντρικά μέχρι και σε χαμηλά υψομετρα.Αλλα εντάξει καμία σχέση με αυτά που περιμέναμε,πάντα ο καιρός θα είναι ξενρωτος στη χώρα μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, INUIT είπε:

εδω θελει πολυ λιγο για να μας κανει να χαρουμε........βαριεμαι να το ψαχνω , αλλα το κραταμε  !!!

gfs-0-168.png?0

Με τέτοια έκταση πολικόστρόβιλο από πάνω ούτε συννεφιά δεν θα μπορέσει να βγάλει σε εμάς όχι χαμηλό......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Καλά ας περιμένουμε μέχρι τα 12 άρια και το θαβουμαι,επίσης το ουκμοοοο βγάζει χαμηλακι απόντα δυτικά ,οπότε κάτι μπορεί να υπάρξει στα κεντρικά μέχρι και σε χαμηλά υψομετρα.Αλλα εντάξει καμία σχέση με αυτά που περιμέναμε,πάντα ο καιρός θα είναι ξενρωτος στη χώρα μας 

Και εγω θα περιμένω μεχρι τα 12αρια μπας και αλλάξει κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς που το ξέκοψε νωρίς ,θα μπορούσε να μας τρολαρε άνετα μέχρι την Τετάρτη αλλά μάλλον μας λυπήθηκαν τα τριμοντελα.Δεν αποκλείεται να δούμε κι άλλες αλλαγές προς το χειρότερο στα 12 άρια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσμπλ χτες είχαν 14 σενάρια που δεν κατέβαζαν τίποτα και για κανέναν στις 120 που ήταν πολύ κοντά προγνωστικά και άρα μια ισχυρή ταση.Οποτε τίποτα δεν ήρθε ξαφνικά απλά επιβεβαιώθηκε αυτό που ήταν ισχυρή τάση...το κακό είναι ότι επιβεβαιώθηκε το ακραίο σενάριο του τίποτα και όσο κι αν λέμε ότι αλλάζει όταν γίνεται μια μεγάλη αλλαγή κάτω από 100 ώρες δύσκολα γυρνάει ο τροχός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που είχα γράψει και πριν μερικές μέρες. Θα είμαστε πόσες μέρες κάτω από τα κλιματικά και επί της ουσίας δεν θα πάρουμε τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Όπως έφτιαξαν σε μια μέρα χαλάσανε σε μια μέρα. Μακάρι να παίρνανε κάτι δκβ από τον στροβιλο αλλιώς καλή ζωνικη και καλό Φλεβάρη να έχουμε 

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τα ανσμπλ χτες είχαν 14 σενάρια που δεν κατέβαζαν τίποτα και για κανέναν στις 120 που ήταν πολύ κοντά προγνωστικά και άρα μια ισχυρή ταση.Οποτε τίποτα δεν ήρθε ξαφνικά απλά επιβεβαιώθηκε αυτό που ήταν ισχυρή τάση...το κακό είναι ότι επιβεβαιώθηκε το ακραίο σενάριο του τίποτα και όσο κι αν λέμε ότι αλλάζει όταν γίνεται μια μεγάλη αλλαγή κάτω από 100 ώρες δύσκολα γυρνάει ο τροχός...

Η αλλη ταση η καλη ομως ηταν πιο ισχυρή μεχρι ενα ραν πριν. Ειμαστε 5,5 μερες πριν. Ποτε μα ποτε τα μοντελα απο τωρα δεν πιανουν ουτε το καλο ουτε κ το κακο σεναριο παλατζαρουν. Τεταρτη στα 12αρια θα ξερουμε κατα 90%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Game over και από ευρωπαϊκό, αύριο το πρωι δεν θα υπάρχει ψυχρή εισβολή για το σ/κ, όποιος πιστεύει ότι γυρίζει καλά κάνει αλλά εγώ είμαι βέβαιος 100% ότι θα χειροτερέψει κι άλλο!

Την καλημέρα μου και ελπίζω κάποια στιγμή ο καιρός να αποφασίσει να μας δώσει κάτι καλό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...