Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 minutes ago, Χιονοσκεπής said:

Δεν κοιταμε μοντέλα, κάνουμε λάμπινγκ για να δούμε τις νιφάδες του Κλέαρχου στο Κέντρο της Αθήνας

με αυτο το πλευρο να κοιμασαι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω βλεπω παντως με τετοια διασπαση ο στροβιλος και τετοιο σμπαραλιασμα που εχει κανει....δεν νομιζω οτι εχει ψυχος να κατεβασει διασπαστηκε ολο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ώπα!!!!!έτσι μπράβο μέχρι Αγγλία Γαλλία όχι όλο τον Αυλώνα ίσα ίσα να βγάλεις χαμηλαρα και αποκοπαρα...ΖΗΤΩ Ο ΘΕΤΙΚΟΣ ΝΑΟ ΖΗΤΩ Ο ΘΕΤΙΚΟΣ ΑΟ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Θεσσαλονίκη είσαι δεν είσαι στο Βόλο...😋😋😋

Θέλουν βελτίωση οι Τ όντως..τελικά είμαι κβ σε αυτό δεν θα έχω φύγει ακόμα 😂🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν υποθέσουμε οτι είμαστε -2 βαθμους κάτω από οτι δίνουν τα μοντέλα πλεον θα χιονίζει και με 0 στα 850....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΙΧΧΙΧΙ όταν όλα εξαρτιώνται από ένα χαμηλό κάτω από την Γροιλανδία....945 hpa...το οποίο μπορεί να βρεθεί...παντού...βγάλτε εσείς συμπεράσματα.....,κάθε στροβιλιμός του είναι σαν την ρώσσικη ρουλέτα,αν πάει Β-ΒΑ παγώσαμε και χιονιστήκαμε...αν πάει Ανατολικά καήκαμε.....γι αυτό κάντε πλάκα..και το χαμηλό το ίδιο να ρωτήσεις δεν ξέρει να σου πεί προς τα που θα πάει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

gfs-0-198.png?18

 

ένα τέτοιο με -5 θέλω!

-5 δεν θα εχει γιατι οπως θελετε ολοι απο οτι βλεπω, θελετε γινει αποκοπη απο την γαλια σχεδον χαχαχαχαχα
σιγα μην κατσει διαταξη με καλο ψυχος αν η αποκοπη γινει τοσο νωρις.
δεν λεω για εσενα αλλα γενικα οσο και να το θελουν οι ΚΒ, δεν γινεται αξιοπρεπες ψυχος να κατεβει με γρηγορη αποκοπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ποιες θερμοκρασίες δεν έχουμε?..εδώ και στο -1 να είσαι σε θάβει...Αρκει να είμαστε στον ψυχρό τομέα...

Θεσσαλονίκη ίσως, εδώ με -1 δεν νομίζω ότι έχει χιονίσει ποτε…ακραίος υετος σε όλη τη Μακεδονία. Μακάρι κάποτε ένα τέτοιο χαμηλό να συνδυαστεί με -5 στα 850. Ο τέλειος χιονιάς…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

-5 δεν θα εχει γιατι οπως θελετε ολοι απο οτι βλεπω, θελετε γινει αποκοπη απο την γαλια σχεδον χαχαχαχαχα
σιγα μην κατσει διαταξη με καλο ψυχος αν η αποκοπη γινει τοσο νωρις.
δεν λεω για εσενα αλλα γενικα οσο και να το θελουν οι ΚΒ, δεν γινεται αξιοπρεπες ψυχος να κατεβει με γρηγορη αποκοπη

Καλά γενικά και αόριστα μιλάω. η συγκεκριμένη διάταξη, η λίγο παρόμοια της, ίσως λίγο πιο δυτικά το όλο σύστημα με -5 είναι το απόλυτο εδώ, εγκυκλοπαιδικά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Που στε ρε κοτουλες προσηνεμοι?Φοβαστε φαπα?11 μηνες στη φαπα ειμαστε,τωρα σκιαζεστε μωρε?Βγειτε απο τα λαγουμια ωρε!🤣🤣🤣

Μια τέτοια νύχτα ήταν, περίπου τέτοιο καιρό πέρυσι που δόθηκε το σύνθημα για τον Αρχίδαμο!!! Έτσι ξαφνικά! Ίσως πλησιάζει η ώρα για κάτι παρόμοιο, όπου οι εχθροί των προσήνεμων μαχητών (βόρειοι, δυτικοί κεντρικοί κτλ)  θα κλασουν μέντες μόλις δουν τον Κογκα που έρχεται για εμάς εδώ.....

image.png.6e36cd90f618cd92f6ab45b6d7cd45c7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...