Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και το ουκμο καλο θα εβγαινε

Κοιτα το τζεμ είναι πίνακας ζωγραφικής ..υπερεκτιμά ψύχος υετό τα πάντα χαχαχ

Επίσης το ούκμο δεν περνάει το χαμηλό πάνω απο Γιβραλταρ και λοιπές δυνάμεις όπως το τζεμ για να τραβήξει τον αυλώνα..το αφήνει αποκομμένο στα ανοιχτά της πορτογαλίας..

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, isnow είπε:

Κοιτα το τζεμ είναι πίνακας ζωγραφικής ..υπερεκτιμά ψύχος υετό τα πάντα χαχαχ

Επίσης το ούκμο δεν περνάει το χαμηλό πάνω απο Γιβραλταρ και λοιπές δυνάμεις όπως το τζεμ για να τραβήξει τον αυλώνα..το αφήνει αποκομμένο στα ανοιχτά της πορτογαλίας..

Απο τζιφο καλυτερο ειναι το ουκμο καλα τζεμ δεν σχολιαζω δεν υπαρχει λογος.θελω πραγματικα να δω τελικα τι θα δειχνουν τριτη τεταρτη τα μοντελα🤣🤣🤣🤣

ukmo-0-168-7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πρωινά έβαλαν για τα καλά τα βόρεια στο παιχνίδι στην πρώτη καρτέλα κι όλας ενώ και τα κέντρα με σενάριο τύπου Τζεμ αλλά και γιουκμο με βελτιώσεις είναι στο παιχνίδι.Εκτος από το Τζεμ που είναι το όνειρο σε μετενσάρκωση το γιουκμο είναι πάρα πολύ καλό όπως και ο τζιφος ακόμη και η λογική του σικον.Ξαναλεμε ένα Ριτζ σε Αγγλία και Γαλλία ένας Αυλώνας ίσα που να κατέβει να γίνει το χαμηλό και αυτό ήταν και όπως βλέπετε στις μεταφράσεις 850 και επιφάνεια δεν έχουν μεγάλη διαφορά και μας αρκεί απλά να κάνει ένα ΦΟΥ ο βοριάς..Τώρα εάν θέλουμε το πολύ μεγαλύτερο γιαχτα βόρεια και τον καθολικό ΚΒ που είναι ευχής έργον τότε το Τζεμ μας δείχνει πως υπάρχει τρόπος....Υγ κωσταααα ΘΕΤΙΚΟΣ ΑΟ ΘΕΤΙΚΟΣ ΝΑΟ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΣΕ ΛΕΩ...ΑΠΟΚΟΠΗΗΗΗΗ😋😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τα πρωινά έβαλαν για τα καλά τα βόρεια στο παιχνίδι στην πρώτη καρτέλα κι όλας ενώ και τα κέντρα με σενάριο τύπου Τζεμ αλλά και γιουκμο με βελτιώσεις είναι στο παιχνίδι.Εκτος από το Τζεμ που είναι το όνειρο σε μετενσάρκωση το γιουκμο είναι πάρα πολύ καλό όπως και ο τζιφος ακόμη και η λογική του σικον.Ξαναλεμε ένα Ριτζ σε Αγγλία και Γαλλία ένας Αυλώνας ίσα που να κατέβει να γίνει το χαμηλό και αυτό ήταν και όπως βλέπετε στις μεταφράσεις 850 και επιφάνεια δεν έχουν μεγάλη διαφορά και μας αρκεί απλά να κάνει ένα ΦΟΥ ο βοριάς..Τώρα εάν θέλουμε το πολύ μεγαλύτερο γιαχτα βόρεια και τον καθολικό ΚΒ που είναι ευχής έργον τότε το Τζεμ μας δείχνει πως υπάρχει τρόπος....Υγ κωσταααα ΘΕΤΙΚΟΣ ΑΟ ΘΕΤΙΚΟΣ ΝΑΟ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΣΕ ΛΕΩ...ΑΠΟΚΟΠΗΗΗΗΗ😋😋😋😋😋

Τι έχουμε βανζελ??? ανοίγει η όρεξη μας???δε με γεμίζει το μάτι όλο αυτό, φτερό στον άνεμο η διάταξη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Τζεμ κάνει το 88 να τρέμει!!!..ξεκινά Σάββατο βράδυ και θα τελείωνε Τετάρτη βράδυ...το ραν τελειώνει τρίτη βράδυ αλλά θα είχε άλλη μια μέρα...ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΕΤΡΟ++...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΙΟΝΙΑ ΤΩΝ ΧΙΟΝΙΑΔΩΝ...4 ΜΕΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΥ ΧΙΟΝΙΙΙΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Avalanche είπε:

Τι έχουμε βανζελ??? ανοίγει η όρεξη μας???δε με γεμίζει το μάτι όλο αυτό, φτερό στον άνεμο η διάταξη..

Καθόλου από την στιγμή που παίζει αποκοπή μόνο φτερό στον άνεμο δεν το λες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καθόλου από την στιγμή που παίζει αποκοπή μόνο φτερό στον άνεμο δεν το λες...

Πρέπει να κάτσει όμως ιδανικά η αποκοπή...

 

ens_image (25).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτερό στον άνεμο είναι ακόμη το ριτζαρισμα λόγω Ατλαντικού...εάν το φτάσουμε κοντά στις 96 ώρες το ριτζαρισμα τότε νομίζω δεν χάνεται ούτε υετικά ούτε θερμοκρασιακά τουλάχιστον για τα βόρεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Φτερό στον άνεμο είναι ακόμη το ριτζαρισμα λόγω Ατλαντικού...εάν το φτάσουμε κοντά στις 96 ώρες το ριτζαρισμα τότε νομίζω δεν χάνεται ούτε υετικά ούτε θερμοκρασιακά τουλάχιστον για τα βόρεια...

Νηστεία και προσευχή για να βγει ο δυναμίτης gemmmm....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Πρέπει να κάτσει όμως ιδανικά η αποκοπή...

 

Ιδανικά κάθετε στο Τζεμ για αυτό έχουμε αυτή την καθολική ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ Κ@@@Α...🤪..Στα υπόλοιπα δεν είναι ιδανικά αλλά εμείς εδώ πάνω το χουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ιδανικά κάθετε στο Τζεμ για αυτό έχουμε αυτή την καθολική ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ Κ@@@Α...🤪..Στα υπόλοιπα δεν είναι ιδανικά αλλά εμείς εδώ πάνω το χουμε

Kατσε να δούμε και τον αμπαλαεο παιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Πρέπει να κάτσει όμως ιδανικά η αποκοπή...

 

Καλημερα!!!Βγήκαν τα ανσαμπλ του ευρωπαϊκού τα πρωινά?

ens_image (25).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

… Το GEM παρακαλω.

… Θα το φατε εδω ή να το τυλιξω?

Θα το κορνιζαρουμε στο σαλόνι του σπιτιού χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, tzelilis said:

Θα το κορνιζαρουμε στο σαλόνι του σπιτιού χαχαχα

Το ειδα πριν σε αναλυση Β Ημισφαιριου και νομιζα οτι ηταν bug 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, BrainA είπε:

… Το GEM παρακαλω.

… Θα το φατε εδω ή να το τυλιξω?

Καλημέρα! Με το Τζεμ Κώστα νομίζω πρέπει να ανέβεις Τρίκαλα αν φυσικά έβγαινε.!! Πραγματικά μιλάμε για ανελέητο θαψιμο.. αχχχχχχ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα! Με το Τζεμ Κώστα νομίζω πρέπει να ανέβεις Τρίκαλα αν φυσικά έβγαινε.!! Πραγματικά μιλάμε για ανελέητο θαψιμο.. αχχχχχχ

 

Εγώ υπολογίζω μέτρο Σαλόνικα εσύ πόσο το κόβεις για Λάρισα Μιχαήλ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ υπολογίζω μέτρο Σαλόνικα εσύ πόσο το κόβεις για Λάρισα Μιχαήλ?

Χαχα όχι και μέτρο ρε. Συνολικά εγώ θα περίμενα μισό μέτρο εδώ, απλά με μεγαλύτερες ραγδαιοτητες από αυτές του 2001,  μικρότερος όμως από το 88.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ υπολογίζω μέτρο Σαλόνικα εσύ πόσο το κόβεις για Λάρισα Μιχαήλ?

τι εγινε ρε παιδια τι εχουμε φοβαμαι να δω χαρτες μ αυτα που λετε😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χαχα όχι και μέτρο ρε. Συνολικά εγώ θα περίμενα μισό μέτρο εδώ, απλά με μεγαλύτερες ραγδαιοτητες από αυτές του 2001,  μικρότερος όμως από το 88.

Ξεκινάω πιο νωρίς Μιχαήλ και θα είχε και άλλο μετά το ραν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...