Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύσσωμος ο τζίφος θέλει πολύ δουλειά ακόμη και σε κύριο και ανσαμπλ.Αυτο που με καίει είναι να μη χαλάσει ο παιος στο 12.Αν δε χαλάσει παμε παρα πολύ καλά κατα τη γνώμη μου.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, weatherforattica said:

Άντε πια... Καιρός ήταν να ζεσταθεί λίγο το κοκαλάκι μας!!!😆

gem-1-222.png

Με αυτά όμως όπως είπα η νότια χώρα παίζει να βγάλει ρεκόρ μέσων Ιανουαρίου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο του στο χαμηλο το τζεμ μονο του στον αυλωνα ο τζιφος ...ο μερος οροε βγαζει χιονια για τα βορεια ...το ουκμο πολύ καλό αλλά πήγε δυτικά παρά πολύ

 

 

gfs-0-108.png

arpegeeur-0-108.png

icon-0-108.png

gem-0-108.png

ukmo-0-108.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, leonidasdasos είπε:

τζιφοσ παλι το πιο θερμο σεναριο ειναι το κυριο

δεν είναι το πιο θερμό, έχει και άλλα παρόμοια και κάποια πιο θερμά.

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Στην παρούσα φάση αγνοώ τζίφο, θεωρώ ότι είναι εκτός τελείως...αν βγει κάτι κοντά σε αυτό που δείχνει ο τζίφος δεν θα ξαναμιλήσω ποτέ για αυτόν ότι και να δείχνει, αλλά είμαι σίγουρος ότι άυριο το βράδυ θα είναι πολύ διαφορετικός, θα το δείτε!

Η μέση λύση είναι ανάμεσα σε αυτόν και παιο…μην τον αγνοείς…προς τζίφο γέρνει η πλάστιγγα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, south coast said:

αυτο Μαλιστα να ασχοληθουμε,με την διάταξη της πλακας για το σκ δεν εχει νοημα

ΘΑ ΑΙΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΓΩΣΕΙ Η ΓΗ,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο φανταστικό σενάριο το 13, ξεκινάει το χιόνι βράδυ Σαββάτου με έως Δευτέρα μεσημέρι 

Ο λόγος που κατεβαίνει είναι γιατί το χαμηλό της Πορτογαλίας μένει στάσιμο και πηγαίνει νοτια

gens-13-0-162.png

gens-13-0-138.png

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμος χιονιας δεν μπορει να βγει με την καμια...Οποτε ευχομαι ολοψυχα το καλυτερο δυνατο σεναριο για τα κεντροβορεια...Μακαρι καρντασια μου...Καλη συνεχεια...🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ζιακό: Πτώση θερμοκρασίας Σαββατοκύριακου: το περίσσιο (ECMWF) είναι ψεύτικο, το λιγοστό (GFS) είναι ντροπαλό!

Νομίζω τα λέει όλα, ούτε οι θετικές θερμοκρασίες στο κύριο που δίνει ο Τζίφος, ούτε τα -8 του Παίου... κάπου στη μέση θα κάτσει η μπίλια, αυτό βέβαια αποκλείει το πεδινό Αττικό χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, CATHA said:

 Ζιακό: Πτώση θερμοκρασίας Σαββατοκύριακου: το περίσσιο (ECMWF) είναι ψεύτικο, το λιγοστό (GFS) είναι ντροπαλό!

Νομίζω τα λέει όλα, ούτε οι θετικές θερμοκρασίες στο κύριο που δίνει ο Τζίφος, ούτε τα -8 του Παίου... κάπου στη μέση θα κάτσει η μπίλια, αυτό βέβαια αποκλείει το πεδινό Αττικό χιόνι...

Αν κάτσει στη μέση η μπίλια θα βγει κάτι όπως το περασμένο ΣΚ. Ίσως με λίγο παραπάνω υετό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

Αν κάτσει στη μέση η μπίλια θα βγει κάτι όπως το περασμένο ΣΚ. Ίσως με λίγο παραπάνω υετό. 

Ετσι το βλέπω και εγώ... στον υετό το κύριο του Τζίφου είναι τελείως άκυρο - μόνο του... όπως και στα 850 βέβαια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, snow_evia said:

Ωραίο φανταστικό σενάριο το 13, ξεκινάει το χιόνι βράδυ Σαββάτου με έως Δευτέρα μεσημέρι 

Ο λόγος που κατεβαίνει είναι γιατί το χαμηλό της Πορτογαλίας μένει στάσιμο και πηγαίνει νοτια

gens-13-0-162.png

gens-13-0-138.png

Αυτο το ******** το χαμηλο μας κατέστρεψε,οσο πιο νοτια τοσο καλυτερο ριτζαρισμα θα γινοταν και καλυτερο αυλωνα αλλα τωρα ειναι αργα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι εβγαλε το κοντρολ τογβτζιφου ρε χαχαχαχ

Θάψιμο διάρκειας με αρνητικές...έβαζε άνετα 20 ποντο

20 ποντο και θαψιμο δεν μπορουν να μπαινουν στην ιδια προταση Αντωνη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Προσηνεμος χιονιας δεν μπορει να βγει με την καμια...Οποτε ευχομαι ολοψυχα το καλυτερο δυνατο σεναριο για τα κεντροβορεια...Μακαρι καρντασια μου...Καλη συνεχεια...🙂

Που σαι μρ κότα?Σε περιμενα στο μαγαζι αλλα κιότεψες.💀💀😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

20 ποντο και θαψιμο δεν μπορουν να μπαινουν στην ιδια προταση Αντωνη.

Αν είχες να δεις 2 χρόνια 20 ποντο θα μπαίναν Τζορτζ...επισης παρπαναω δινει αλλα ξερεις ειμαι παντα στο κατωτατο χαχαχ...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Που σαι μρ κότα?Σε περιμενα στο μαγαζι αλλα κιότεψες.💀💀😂

Ρε δε σου πα ειμαι στη δουλεια...?Τι θες φαπες???Τη γλυτωσες σημερα...Θα ρθω αυριο με την παρεα μου...

karagkouniki.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αν είχες να δεις 2 χρόνια 20 ποντο θα μείναν Τζορτζ...

Προπερσι δεν χιονιστηκες με 20ποντα ή θυμαμαι λαθος?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουν χαθεί πολλοί χιονιαδες στα κεντροβορεια τα τελευταία χρόνια από λίμνες και χαμηλά της Ισπανίας που δεν συναντήθηκαν με τον Αυλώνα. Καιρός να γίνει, γιατί βλέπω η σάπια κυκλοφορία συνεχίζεται μέχρι τέλος του μήνα. Τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως είναι κάπως απελευθερωτικό να μην περιμένεις τίποτα στην περιοχή σου, γλιτώνεις όλο το άγχος 😛

Απελευθερωτικό δεν λες τίποτα... Επιτέλους θα κάνω λίγο πιο ποιοτικό ύπνο μετά από 2 εβδομάδες σφαλιαροελπίδας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...