Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Ωραίο φανταστικό σενάριο το 13, ξεκινάει το χιόνι βράδυ Σαββάτου με έως Δευτέρα μεσημέρι 

Ο λόγος που κατεβαίνει είναι γιατί το χαμηλό της Πορτογαλίας μένει στάσιμο και πηγαίνει νοτια

gens-13-0-162.png

gens-13-0-138.png

Αυτό θα βγάλει ο παιος σε λίγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάλι προτιμώ το σασπενς και το μοντελινγκ και ας μη κοιμάμαι λεπτό.Η αγωνία και το ψαχουλεμα σε χαρτες σε διάστημα επικείμενου χιονιά, είναι αξία ανεκτίμητη ακόμα και αν καταλήξει σε φαπα στο τέλος.Ετσι κι αλλιώς στις φαπες μαθημενοι είμαστε χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Εγώ πάλι προτιμώ το σασπενς και το μοντελινγκ και ας μη κοιμάμαι λεπτό.Η αγωνία και το ψαχουλεμα σε χαρτες σε διάστημα επικείμενου χιονιά, είναι αξία ανεκτίμητη ακόμα και αν καταλήξει σε φαπα στο τέλος.Ετσι κι αλλιώς στις φαπες μαθημενοι είμαστε χαχαχαχα

Κλασική περίπτωση βλάβης!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας δώσει τώρα έναν Μεγα κβ ο παιος να το χαρεί η ψυχή μας. Πλέον είμαστε σε ώρες που δε νομίζω να κάνει τόσο τεράστια τούμπα ο παιος. Ο τζίφος ειναη καλύτερος στις τούμπες όσο καλά κι αν τα πάει φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγα 24ωρα τα στρατεύματα θα τεθούν σε επιφυλακή.

Αυτό που θα ΑΙΡΘΕΙ δεν θα είναι κάτι συνηθισμένο. ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΓΡΗΓΟΡΕΙΤΕ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως είναι κάπως απελευθερωτικό να μην περιμένεις τίποτα στην περιοχή σου, γλιτώνεις όλο το άγχος 😛

Σωστος χαχαχα.

Και στην Ηπειρο τα ιδια μιας και το ΣΚ μπαινει το συστημα της νεφοδιαλυσης και τελειωνει η κακοκαιρια διαρκειας αυτης της εβδομαδας οποτε αν δεν φυσαει πολυ δυνατα ξαναβγαινω με το κοντομανικο και αραζω παλι στο μπαλκονι σαν να ειμαι στον μηνα Μαιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, sakis13 said:

Ρε δε σου πα ειμαι στη δουλεια...?Τι θες φαπες???Τη γλυτωσες σημερα...Θα ρθω αυριο με την παρεα μου...

karagkouniki.jpg

Εγώ είμαι αυτός με το μαύρο χρώμα στην ουρά. 

Τρέμε στρατηγέ. ΑΙΡΧΟΜΑΣΤΕ 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Εγώ πάλι προτιμώ το σασπενς και το μοντελινγκ και ας μη κοιμάμαι λεπτό.Η αγωνία και το ψαχουλεμα σε χαρτες σε διάστημα επικείμενου χιονιά, είναι αξία ανεκτίμητη ακόμα και αν καταλήξει σε φαπα στο τέλος.Ετσι κι αλλιώς στις φαπες μαθημενοι είμαστε χαχαχαχα

παραπήρα πολλές τέτοιες , πλέον θέλουμε να καταλήξει σε κάτι καλό, No more φάπα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να μου πουν οι ΚΒ αν θέλουν για γούρι να ποστάρω την φωτό με το 50άρι στην Ελλάδα.

Έτσι έφερα και την Ελπίδα...

Πείτε τώρα που γυρνάει πριν σκάσει το ραν του παίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...