Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Εγώ είμαι αυτός με το μαύρο χρώμα στην ουρά. 

Τρέμε στρατηγέ. ΑΙΡΧΟΜΑΣΤΕ 🤣

Ακους μεχρι και τον ηχο μολις βλεπεις αυτη την εικονα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Να μου πουν οι ΚΒ αν θέλουν για γούρι να ποστάρω την φωτό με το 50άρι στην Ελλάδα.

Έτσι έφερα και την Ελπίδα...

Πείτε τώρα που γυρνάει πριν σκάσει το ραν του παίου. 

ΦΕΡΤΟ ΜΑΣ ΡΕ ΚΑΥΣΩΝΑΚΙΑ🙏🙏🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Να μου πουν οι ΚΒ αν θέλουν για γούρι να ποστάρω την φωτό με το 50άρι στην Ελλάδα.

Έτσι έφερα και την Ελπίδα...

Πείτε τώρα που γυρνάει πριν σκάσει το ραν του παίου. 

Αυτά πιάνουν μόνο για εδώ κάτω. Πάμε για το κόλπο γκρόσο. Ριφιφι η φάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Είναι φοβερα τα ανσαμπλ τζεμ με πανελλαδικής γεμάτα και αυλωνες στα 15 16 στα 20

Φημες λενε οτι οι αξιολογοτεροι επιστημονες στον κοσμο συμβουλευονται ΜΟΝΟ ensembles Τζεμαρου.Τρομερα αξιοπιστο εργαλειο.Εχω να το λεω χρονια τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδώ τα ενσεμπλ του Τζεμ ήταν το μόνο αρνητικό της ημέρας, με τα περισσότερα να έχουν ξεροκρυο.. σαν το 5 η σαν το 8 μου κάνουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω καλό προαίσθημα για τον παιο... Θα βγει όπως ακριβώς το θέλουμε.... Πείτε το σαν ένστικτο...

 

corruption.jpg

tumblr_a87b8e237efef9a0db788c71baf7ce6a_cc7becc8_250.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, SNOWMANIAC said:

ΦΕΡΤΟ ΜΑΣ ΡΕ ΚΑΥΣΩΝΑΚΙΑ🙏🙏🙏

Κλείδωσε ΚΒ Χιονιάς!!!

50C.png.41cff425df16e8b61095f0e8e78370aa.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Μια διόρθωση!!!

Ε, ότι είναι. 

Πάντα όταν ποστάρω αυτό κλειδώνει χιονιάς πάντως 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιος πρπεει να βάλει και τα προσηνεμα στο παιχνίδι μο ο ετσι θα δούμε κατι καλο οι κβ ....άμα εξναι αν βγει το ουκμο τη κάτσαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Προσηνεμοι δείτε το σενάριο 11 από τζεμ

το 16 είναι καλύτερο νομίζω για εκεί, έχει καλύτερη κατευθυντικότητα ο αυλώνας, στο 11 τα περισσότερα χιόνια μένουν ΑΙγαίο. Βέβαια στο 11, παίρνουμε το κατιτί μας και εμείς, ενώ στο 16 παίρνουμε ένα μεγάλο σωληνοειδές😹

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Καλημερα στρατευμα.Βελτιωση εστω και μικρη στα ποσοστα του τζιφου σε σχεση με το 18αρι.Βελτιωση και στον παιο συμφωνα με τον Γκαλαντο(δεν τα εχω δει).Το παλευουμε ακομα,μεχρι τελευταιας ρανιδος του αιματος μας.

@sakis13 Δεν πιστευω να νομιζεις οτι ειμαι στ''αληθεια στραταρχης και Κολοκοτρώνης.Κανεις δεν ψαρωσε,τους καραγκιοζηδες κανουμε ενιοτε να περναμε καλα ειδικα σε κακες καιρικες περιοδους οπως η φετινη και ωραιοποιουμε καποια δεδομενα σε μια πιθανη κατεβασια,την τραβαμε απο τα μαλλια,ξανα για να περναμε καλα,κανεις δεν ειναι φανφαρας εδω μεσα,κανεις δεν εταξε χιονια στην Αθηνα.Οποιοσδηποτε πατησει πανω στην περιοχη του στα ensembles μπορει να δει τα ποσοστα για χιονοπτωση.Ειναι το πιο ευκολο πραγμα.Τα σκληρα μπινελικια θα τ ακουσεις απο το τηλ.

Ο λοχος στον πρόποδα της Πεντελης έχει ετοιμάσει ήδη τα φυλάκια στη περιοχή Καστράκι στα 501 μέτρα και Δεξαμενής στα 450 και αναμένει οδηγίες !

Vamossssss

Κυνηγάμε τα πάντα!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, SNOWMANIAC said:

ΚΑΥΣΩΝΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ😋

Πάντα! Και θα το δείτε!!!

Αν παρ'ελπίδα πάρει πίσω τα χιόνια ο παιός όμως να ξέρετε από τώρα οτι θα μιλάω κινέζικα. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...