Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηρθε η ωρα να ξεφτιλιστει ο κλοουν.Αρκετα.

συμφωνώ, είμαι σίγουρος ότι άυριο θα τουμπάρει ο τζίφος, καλό ξημέρωμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18αρι μου θυμίζει τον Βρούτο που πρόδωσε τον Καίσαρα. Ρε 18αρι! Κι εσύ;;;;

Τέλος πάντων. Θα αλλάξουν και τα 2. Ο Παιος θα χειροτερέψει και ο Βρούτος θα καλυτερεύσει. Όπως είπε ο Ζιακο

Πάμε για κάτι όμορφο, όπως και να χει

Καληνύχτα στην παρέα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος έχει πάρει σωβρακα φέτος οπότε αυτόν εμπιστεύομαι πιο πολύ.

Το πιθανότερο είναι να πάμε σε ενδιάμεσο σενάριο με Αυλώνα ρεταλι που θα χιονίσει σίγουρα Δυτική Μακεδονία και αναλόγως που θα κάτσει το χαμηλό και άλλες περιοχές της Β.Ελλαδας. Ας βγει τουλάχιστον ένα δυνατό χαμηλό να γεμίσουν τα ορεινά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κατάσταση είναι αυτη? Όσο περνάνε οι ώρες αντί να μειώνεται το χάσμα μεταξύ των βασικών μοντέλων, τόσο αυτό μεγαλώνει.

Περίεργος χειμώνας από κάθε άποψη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Ο τζίφος έχει πάρει σωβρακα φέτος οπότε αυτόν εμπιστεύομαι πιο πολύ.

Το πιθανότερο είναι να πάμε σε ενδιάμεσο σενάριο με Αυλώνα ρεταλι που θα χιονίσει σίγουρα Δυτική Μακεδονία και αναλόγως που θα κάτσει το χαμηλό και άλλες περιοχές της Β.Ελλαδας. Ας βγει τουλάχιστον ένα δυνατό χαμηλό να γεμίσουν τα ορεινά. 

Θαφτήκαμε τέλος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαρχής, δεν πίστευα ότι πάμε για κάτι σοβαρό και το είχα γράψει. Αλλά εν ετει 2024 να υπάρχουν τέτοιες χαοτικές διάφορες στα μοντέλα στις 120 ώρες, είναι ακραίο. Δεν μιλάμε τώρα για λεπτομέρειες. Μιλάμε τώρα για διάφορες της τάξης των 10 βαθμών και βάλε. Άλλος καιρός το ένα και άλλος καιρός το άλλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φωτιά τα ενσέμπλς!

 

 

 

 

κανονική φωτιά όμως θα ανεβάσουν την Τ στον θεό!

 

 

 

 

Καλά δεν βάζω και το χέρι στην .... φωτιά😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά δεν εχω ιδιαίτερο άγχος, γιατί είναι αρκετά θερμό για Κέντρο ακόμη και το καλό σενάριο του παίου. Ό,τι πάρουμε κέρδος είναι, ακόμη και βροχή με ψύχρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

φωτιά τα ενσέμπλς!

 

 

 

 

κανονική φωτιά όμως θα ανεβάσουν την Τ στον θεό!

 

 

 

 

Καλά δεν βάζω και το χέρι στην .... φωτιά😀

Που τα είδες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, leonidasdasos είπε:

Που τα είδες;

Μια πλάκα κάνω φίλε. Τα ενσεμπλς μάλλον απλά θα βγουν λίγο καλύτερα και τπτ άλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Προσωπικά δεν εχω ιδιαίτερο άγχος, γιατί είναι αρκετά θερμό για Κέντρο ακόμη και το καλό σενάριο του παίου. Ό,τι πάρουμε κέρδος είναι, ακόμη και βροχή με ψύχρα.

Και γω αυτης της αποψης ειμαι..αφου δεν μπορει να στρωσει κεντρο δυτικα πειραια καλυτερα να ζεστανει και να χουμε ισχυροτερα φαινομενα..και να ριξει 1 μετρο στη παρνηθα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για τους προσήνεμους που έχουν μουρλαθεί με το να εξαφανιστεί η λίμνη της Ισπανίας, σας κάνει την χάρη το 18αρι του Γάλλου, να δούμε όμως μέχρι τις 102 τι θα δείξει.

 

όπως βλέπετε, καμία σχέση ο γάλλος με ευρωπαίο, και ας μηνν έχει ψυχρή λίμνη στην Ισπανία....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν υπαρξει καλυτερο ριτζ το χαμηλο στην ιβηρικη θα σβησει οπως στο παιο.Και καλο ριτζ (αρα καταβαση αυλωνα) και χαμηλο στην δυτικη μεσογειο δεν γινεται με την παρουσα διαταξη.Οποτε διαλεγετε και παιρνετε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, icestorm είπε:

Τα μοντελα μας εμπαιζουν κυριοι συναδερφοι. Καποιος αυριο θα ξεβρακωθει παλι κ νομιζω οτι καταλαβατε ποιος. 

Ποιος λες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ποιος λες?

Φοβαμαι ο Ευρωπαιος Γιωργο. Μακαρι αυτη τη φορα να δειξει χαρακτηρα τι διαολο 144 ωρες ειναι δεν ειναι 200

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο κλικ καλύτερος ο μέσος όρος σε σχέστη με το κύριο....ένα κλικ χειρότερο γαλλικό σε σχέση με το πορηγούμενο τρέξιμό του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ένα ξέρω πάντως αν σήμερα το βράδυ στα 18ρια μας χιόνιζαν ο τζίφος και το ικον και ο πάιος έδινε ζεστές σταθερά 4 μέρες τώρα αύριο κατά 99.999% τα δυο πρώτα θα ακολουθούσαν τον παιο 

οποτε ιδωμεν αύριο παίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...