Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, Antrious Antrious said:

ετσι αισιοδοξια θελω να βλεπω και οχι απαισιοδοξια οπως μερικοι κανενας χιονιας ποτε δεν κλειδωσε για τα προσηνεμα στις 300 ωρες

Φιλε εμεις κλειδώνουμε στις 300 και ξεκλειδώνουμε στις 144.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε αναμονή για τον ευρωπαίο, με την ευχή να δείξει ένα σενάριο σαν το ούκμο με λίγο χαμηλότερες Τ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

8 η ώρα αρχίζει ο παιος?

Ναι αλλά εσύ λογικά που είσαι υπερβορεια παρόλο που ςχεις κρύο υετό συνήθως ξεμενεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

1.5 χρόνο με προέγκριση ήταν ..από τον σωτο και από μένα ήταν αυτή η ποινή...οπότε άτοπη η σύγκριση...πάμε παρακάτω παραμονές χιόνια δεν λέει...εμείς 3 χρόνια σεβαστηκαμε κάθε χιόνια που ήρθε ...αυτή την στιγμή ελπίδες έχουν μόνο τα βόρεια και τα κεντροβορεια είτε αρέσει είτε δεν αρέσει εάν θεωρείς ότι μπορείς να χιονιστεις ελεύθερα εκφράζεσε και λες τα δικά σου θέλω αλλά με τίποτα δεν μπαίνεις σφήνα με έξυπνο τρόπο σε γραφόμενα άλλου...

Επίσης ελπίδες για δέκα μέρες μετά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι μονοι κερδισμενοι φετος..Υποτροπικος και καυσωνακιας...

Το μονο του αγχος...Για την αλλη βδομαδα.

-Θα σπασει το ρεκορ της μεγιστης για Γεναρη στην Αθηνα...🤔

QwWiiVGVC1uFWU3.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ναι αλλά εσύ λογικά που είσαι υπερβορεια παρόλο που ςχεις κρύο υετό συνήθως ξεμενεις

Δες υετό από το τελευταίο τρέξιμο. Χιονιζομαι με ένταση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

ερχεται σου λεω πατε για 100 συνεχομενους χειμωνες με χιονια μονο  στα προσηνεμα 

Έλα κι εσύ τώρα...κάνε ότι κάνω εγώ εδώ και χρόνια ..μιλά. για την πάρτυ σου τα θέλω σου τα σεναρια σου και μην πέφτεις σε παγίδες ,δεν σε ενδιαφέρουν τα θέλω του άλλου...μη το συβεχιζεις σε παρακαλώ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δες υετό από το τελευταίο τρέξιμο. Χιονιζομαι με ένταση 

Γκαρυ και χιονοστρωση θα ειχες με το τρέξιμο του τζιφου,αν όχι ολική σίγουρα στις εύκολες.Παμε για παιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατερινιώτη πάτησες την μπανσνοφλουδα...στο τέλος θα σου πουν ότι είσαι και εριστικός...έτσι την πατούσα κι εγώ κάποτε...μη το συβεχιζεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Γκαρυ και χιονοστρωση θα ειχες με το τρέξιμο του τζιφου,αν όχι ολική σίγουρα στις εύκολες.Παμε για παιο

Θα έχω υετο έτσι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ναι αλλά εσύ λογικά που είσαι υπερβορεια παρόλο που ςχεις κρύο υετό συνήθως ξεμενεις

Δεν έχω υετο?

108-779GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

ερχονται 100 συνεχομενοι χειμωνες με χιονια μονο στα προσηνεμα η κεντροβορειοι  δεν πρεπει να ξαναδουμε μοντελα ξανα ποτε των ποτον

Φίλε μου το πιστεύεις h όχι θέλουμε όσο τίποτα ένα μεγάλο ΚΒ για να ξεχαρμανιασετε. Το ήθος του καθενός φαίνεται. Αρκει να δεις πως γράφει ο καθένας. Ο Νικόλας δεν εννοούσε κάτι, μια πλάκα έκανε. Οκ λίγο τραβηγμένη γιατί δεν σε ξέρουμε. Αλλά και ο Νικόλας έχει γράψει πόσες φορές,ότι θα χαρεί με έναν δικό σας χιονια! Είναι άλλωστε στην πρώτη γραμμή των προσηνεμων, οπότε και λίγο θερμοαιμος:):)Μαζί σας!! Να σας κάτσει επιτέλους και να το χαρείτε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Φίλε μου το πιστεύεις h όχι θέλουμε όσο τίποτα ένα μεγάλο ΚΒ για να ξεχαρμανιασετε. Το ήθος του καθενός φαίνεται. Αρκει να δεις πως γράφει ο καθένας. Ο Νικόλας δεν εννοούσε κάτι, μια πλάκα έκανε. Οκ λίγο τραβηγμένη γιατί δεν σε ξέρουμε. Αλλά και ο Νικόλας έχει γράψει πόσες φορές,ότι θα χαρεί με έναν δικό σας χιονια! Είναι άλλωστε στην πρώτη γραμμή των προσηνεμων, οπότε και λίγο θερμοαιμος:):)Μαζί σας!! Να σας κάτσει επιτέλους και να το χαρείτε!!

Πριν κάποιες ώρες έγραψα ελπίδες για χιονόπτωση πάνω. Αλλά προσπεραστηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες ηρεμία,μη χαλάμε το κλίμα.Τρεχει παιος, με προοπτικές για καποιες περιοχές να δουν χιόνι μέχρι χαμηλά.Ας το σεβαστούμε και ας μη δοθεί άλλη έκταση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...