Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

εγω το πιστευω παρα πολυ οτι δεν θα χιονιζει για μια ζωη μονο στα προσηνεμα θα ερθει και η ωρα τον κεντροβοριον αλλωστε τα προσηνεμα δεν κανανε και κανενα συμβολαιο με τον χιονια θα γυρισει καποτε ο τροχος δεν θα ειναι ετσι επ αοριστον

Ορίστε είδες τώρα τι έγινε Νικόλα?είναι Κάκος που σου απάντησε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σενάριο 14 από τα ανσάμπλ του τζίφου δείτε το από τις 100 ώρες μέχρι τις 192 ώρες, χιονίζει πολλά πεδινά και στη Χαλκίδα δίνει 12εκ χιόνι, ένα τέτοιο σενάριο θέλω να βγει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ορίστε είδες τώρα τι έγινε Νικόλα?είναι Κάκος που σου απάντησε?

Μα δεν έγραψε κάτι λάθος!!! Ίσα ίσα τον πόθο του εκφράζει που έχει και δόση αλήθειας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ ωραία η δεύτερη καρτέλα του τζιφου.

Σπάει το πολαρ βορτεξ...μεγαλοι εμποδισμοι στη βόρεια Ευρώπη... Επιτέλους να ηρεμήσει η Σκανδιναβία.. Επανεμφάνιση Σιβηρικου....θα μιλήσουν και οι μουγκοί... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Πω πω πω και να έβγαινε κανενα από αυτά τα ονειρικά σενάρια με τις "ψυχρόμπαλες του Μιχαήλ" ( έτσι τις έχω ονομάσει χαχαχα ) που να περιστρέφεται και να γίνεται ο απόλυτος χαμός.

 

ΑΙΡΧΑΙΤΕ ΧΙΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΝΝΝΝ🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμβόλαιο δεν εχει κανει κανεις με τα χιονια.Ειμαι σίγουρος  οτι θα ερθουν χρονιές που θα εχουμε σερι βόρειους πεδινούς χιονιάδες και εμεις δεν θα βλεπουμε νιφαδα(λεμε τωρα😂)Ρόδα ειναι και γυρναει για ολους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

εγω το πιστευω παρα πολυ οτι δεν θα χιονιζει για μια ζωη μονο στα προσηνεμα θα ερθει και η ωρα τον κεντροβοριον αλλωστε τα προσηνεμα δεν κανανε και κανενα συμβολαιο με τον χιονια θα γυρισει καποτε ο τροχος δεν θα ειναι ετσι επ αοριστον

Ο μονος τροχός που γυρνάει προς το παρων για τα κεντροβορεια είναι αν παει κανένας από μας κβ στο τροχό της τύχης να παίξει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Σπάει το πολαρ βορτεξ...μεγαλοι εμποδισμοι στη βόρεια Ευρώπη... Επιτέλους να ηρεμήσει η Σκανδιναβία.. Επανεμφάνιση Σιβηρικου....θα μιλήσουν και οι μουγκοί... 

πρέπει να μιλήσουν και οι μουγγοί των Ιωαννίνων. βασικά έχουν μιλήσει και έχουν πει, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΜΑΣ. Όταν κάποτε οι 7 μέρες χιονόπτωση ανά έτος ήταν το τυπικό , και πλέον φτάνουμε σε μια χιονόπτωση με μια πέτσα στα Γιάννενα και λέμε και μπράβο.. Εκεί έχουμε φτάσει

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Συμβόλαιο δεν εχει κανει κανεις με τα χιονια.Ειμαι σίγουρος  οτι θα ερθουν χρονιές που θα εχουμε σερι βόρειους πεδινούς χιονιάδες και εμεις δεν θα βλεπουμε νιφαδα(λεμε τωρα😂)Ρόδα ειναι και γυρναει για ολους.

Εκλαψα ααα...Εδω στα κβ προς το παρων ο καιρος ειναι ροδα τσαντα και κοπανα για αλλου 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ορίστε είδες τώρα τι έγινε Νικόλα?είναι Κάκος που σου απάντησε?

Αφήνεις αναπάντητα του Τάσου και θυμήθηκες εμένα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένουμε παιο και μετά νομίζω ότι από την στιγμή που θα φύγει ότι έχει σχέση με θερμό σενάριο θα έχουμε αρκετό χρόνο για μικρές βελτιώσεις με μεγάλο αποτέλεσμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Galanto said:

Ο μονος τροχός που γυρνάει προς το παρων για τα κεντροβορεια είναι αν παει κανένας από μας κβ στο τροχό της τύχης να παίξει χαχαχα

IMG_3858.png.685fda6d5736520b01117d2e304ca8f9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@South καυσωνάκιας έλα να βάλεις λίγη τάξη εδώ μέσα. Μιλάνε για χιόνια, βόρτεξ, αυλωνες κτλ.😂😋😋

Εγώ το μόνο που ξέρω είναι 

- Καμήλα 

- Σκόνη 

- Παραλία 

 

#_Ολοι_μαζι_για_τη_Μονεμβασιά#

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Καλησπέρα παιδιά.

Πω πω πω και να έβγαινε κανενα από αυτά τα ονειρικά σενάρια με τις "ψυχρόμπαλες του Μιχαήλ" ( έτσι τις έχω ονομάσει χαχαχα ) που να περιστρέφεται και να γίνεται ο απόλυτος χαμός.

 

ΑΙΡΧΑΙΤΕ ΧΙΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΝΝΝΝ🤣🤣🤣

xaxaxaxa ευτυχώς που είναι οι ψυχρόμπαλες του Μιχαήλ, και δεν λείπει το ψυχρό, αλλά και πάλι έσκασα στα γέλια😹

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Αφήνεις αναπάντητα του Τάσου και θυμήθηκες εμένα. 

1.5 χρόνο με προέγκριση ήταν ..από τον σωτο και από μένα ήταν αυτή η ποινή...οπότε άτοπη η σύγκριση...πάμε παρακάτω παραμονές χιόνια δεν λέει...εμείς 3 χρόνια σεβαστηκαμε κάθε χιόνια που ήρθε ...αυτή την στιγμή ελπίδες έχουν μόνο τα βόρεια και τα κεντροβορεια είτε αρέσει είτε δεν αρέσει εάν θεωρείς ότι μπορείς να χιονιστεις ελεύθερα εκφράζεσε και λες τα δικά σου θέλω αλλά με τίποτα δεν μπαίνεις σφήνα με έξυπνο τρόπο σε γραφόμενα άλλου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

xaxaxaxa ευτυχώς που είναι οι ψυχρόμπαλες του Μιχαήλ, και δεν λείπει το ψυχρό, αλλά και πάλι έσκασα στα γέλια😹

Πήγε να μου βγει στο οτοκορέκτ αλλά το έσωσα τελευταία στιγμή και γλύτωσα το μπαν 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Berdon said:

#_Ολοι_μαζι_για_τη_Μονεμβασιά#

Ο στόχος είναι οι κοκοφοίνικες στη Μονεμβασιά από φέτος 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antrious Antrious είπε:

μην εισαι απαισιοδοξος 

ΈΡΧΕΤΑΙ ΛΕΜΕ ΤΕΛΗ ΓΕΝΆΡΗ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΆΡΗ Η ΑΡΧΑΙΑ ΓΚΑΓΚΑ.Παμε για τα προεορτια αυτο το σκ για μια ακόμη αξιολογη χιονοκαιρία ημιορεινων με την ελπιδα να το δούμε και στα πεδινά.Το γυροφερνει άσχημα πάντως φετος ,θα μας το κάνει το μεγάλο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν  έχουμε τον @sotos*snow χωρίς σχόλιο. Καλά πάμε!. Παίε πλιζ, μην τον κανεις να σχολιασει μεχρι τις 22.30. 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...