Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

για μενα το18αρι ειναι καλυτερο δειτε τον υετο σκοπια κ βουλγαρι 100 με 200 χιλμ πιο νοτια κ γινεται χαμος

Θα ηθελα να συνδιαστει το 12αρι με το 18αρι, και απο αποψη θερμοκρασιών και από αποψη υετού. Δυσκολο ομως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, PAIONAS said:

για μενα το18αρι ειναι καλυτερο δειτε τον υετο σκοπια κ βουλγαρι 100 με 200 χιλμ πιο νοτια κ γινεται χαμος

Βλέπω χιονίζει ακόμα και όλη την νότια Βουλγαρία. Σιγά που θα χιονίσει στο Σαντάνσκι. Πιο εύκολα χιονίζει Άρτα παρά στο Σαντάνσκι. Μακράν η πιο άχιονη πόλη της Βουλγαρίας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Θα ηθελα να συνδιαστει το 12αρι με το 18αρι, και απο αποψη θερμοκρασιών και από αποψη υετού. Δυσκολο ομως.

μπορει να γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Βλέπω χιονίζει ακόμα και όλη την νότια Βουλγαρία. Σιγά που θα χιονίσει στο Σαντάνσκι. Πιο εύκολα χιονίζει Άρτα παρά στο Σαντάνσκι. Μακράν η πιο άχιονη πόλη της Βουλγαρίας. 

εχω παει αλλα δεν εχω αποψη       παντως δεν θελουμε πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα εντελως πεδινα δεν ειναι καλο το 18αρι.Ασφαλως δε βγαινει βαρδαρης με τετοια διαταξη και χρειαζονται Τ<-5 για να βγει πεδινο χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, PAIONAS said:

εχω παει αλλα δεν εχω αποψη       παντως δεν θελουμε πολυ

Έχω συγγενικό πρόσωπο που μένει 20 χρόνια εκεί. Δε χιονίζει σχεδόν ποτέ Σαντάνσκι. Στις Σέρρες πιο πολύ χιονίζει. 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Χιονιζει την Θεσσαλονικη στο 12αρι με χειροτερα χαρακτηριστικα και δεν την χιονιζει στο 18αρι ε τον ψευτη τον τζιφο ρε χαχαχ

Τωρα ειδα τους ανεμους την περναει λοξα ο βαρδαρης χαχαχα

96-289GR (1).gif

απο αυτον τον χαρτη δεν βγαινει οτι εχει βαρδαρη;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως πάμε στην εκδίκηση των δυτικών προαστείων το Σάββατο βράδυ...από κέντρο και δυτικά μέχρι και χιονόστρωση και κέντρο και ανστολικα να παλεύουν με τα χιονόνερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ίσως πάμε στην εκδίκηση των δυτικών προαστείων το Σάββατο βράδυ...από κέντρο και δυτικά μέχρι και χιονόστρωση και κέντρο και ανστολικα να παλεύουν με τα χιονόνερο...

Μην ακούω τετοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα Σκόπια χιονισμένα μόλις περάσουμε αργά και βασανιστικά στον ψυχρό τομέα η πόλη θα παραδοθεί στον χιόνια...αλλά αργά..από δυτικά προς ανατολικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Μην ακούω τετοια

Και το απεναντι τετραγωνο "σκοτωνει" αυτος αν προκειται να χιονιστει.Αιμοβορος...χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

Μην ακούω τετοια

Χαχαχα...έχουμε κι εμείς τα δικά μας...🤪😋...Ε μια ζωή τα ανατολικά ευνοουντε...Ε ας εκμεταλλευτούμε κι εμείς καποιαστιγμη το πλεονέκτημα του Βαρδάρη..🤪😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυξηση η μαλλον καθυστερηση του υετου στον μ.ο., λιγο οι τ θελουν δουλεια και η βορεια ελλαδα θα παιξει επιτελους μπαλιτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερος μεσοος ορος ...Ο καλύτερος Χίο μιας μετα τη Μήδεια βγαίνει για δω ...μακάρι να περάσει το χαμηλό και να μην είδε εποιφητηση το 18 αρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-4 στα 850 με κιτρινο υετο εδω το κοντρολ... θα ημουν περιεργος να δω αν με δυνατο βδυτικο μηπως καταφερνε να το γυρισει και εδω λογω εξαρσης φαινομενων για λιγο οπως στη σοφια... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...