Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, nikolasxm said:

Πωπω κατηφεια οι ΚΒ... Σιωπη.. Μόνο λίγα σχόλια και αυτά προσηνεμονοτια ...

Δεν περιμέναμε κάτι οι Αθηναίοι... τουλάχιστον όποιος θέλει να δει ψύχραιμα τους χάρτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρεπει να φανει εστω μια μυτουλα του αυλωνα να πηγαινει ΝΔυτικα να τροφοδοτηθει το χαμηλο κ να εχουμε θερμοκρασιες δε βρισκω τροπο να γινει αυτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω την αισθηση και με ολο το θαρρος οτι κακως ξενερωνετε καρντασια μου...Αφενος γιατι ποτε δεν ηταν φαβορι τα πεδινα της βορειας χωρας για χιονοστρωση και αφετερου γιατι η κατασταση ειναι τοσο οριακη που σιγουρα τοπικα θα εχουμε εκπληξεις και ευχαριστες..Φυσικα και δυσαρεστες..

Εσεις ξερετε καλυτερα την περιοχη σας απο μενα..Αλιμονο..Αλλα νομιζω οτι ολες οι πολεις της Μακεδονιας θα δουν χιονι...Και καποιες και χιονοστρωση...

Απο κει και περα απολαυστε οτι ερθει..Το στρωμενο χιονι θα ναι πολυ κοντα σας...Βολτουλες,φωτο,βιντεακια να παρουμε και μεις ματι που θα χαρουμε πραγματικα με τις αναφορες σας...Οσοι χαρουμε..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Αττικη οτι παρουμε σε βροχη καλο θα ειναι.....οι Τ απαγορευτικες ακομα και για τα υπερβορεια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα δείχνουν πως πάμε για τη πέμπτη ψυχρή εισβολή για φέτος. Λογικά τα ΒΑ πεδινά φλετράρουν για χιονόστρωση. Β. Έβρος θα δει δεύτερη φορά δεύτερη χιονόστρωση. Οι πόλεις της Θράκης θα το παλέψουν για Ξάνθη και Κομοτηνή το πρόβλημα θα είναι ο υετός καθώς από θερμοκρασίες είναι οκ. Όπως και να έχει θα είναι το δεύτερο συμβάν χιονόπτωσης για το φετινό χειμώνα στα πεδινά. Η περιοχή έχει να δει χιονόστρωση από την Μηδεία. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μένα έτσι κι αλλιώς ήταν οριακή κακοκαιρία αν και πάντα ήλπιζα σε έκπληξη.

Βέβαια η βόρεια χώρα και υετό θα δει και χιόνια κτλ. Και σίγουρα πολύ καλύτερο για εδώ αττική να έχουμε ένα -4/-5 από το να έχουμε ήλιο. Αν και ξέρω πως όλοι περιμέναμε την λύτρωση αλλά όχι από αυτό το σύστημα...

Όταν ψάχνεις τόσες πολλές λεπτομέρειες για να χιονίσει αυτό τα λέει όλα. Ας σκάσει Αυλώνας Αδριατική με -15 και σας λέω εγώ για χιόνια 😄

 

Υ.γ. εγώ το σκ θα είμαι έτσι κι αλλιώς Αίγινα οπότε δεν θα καταλάβω τίποτα. Σκοπεύω να κάνω και μπάνιο, το πρώτο για το 24😋😋

Απολαύστε το υπόλοιποι ότι και αν είναι αυτό. Γιατί τα μοντέλα παίζουν μαζί μας και το ξέρετε χεχεχε. 

 ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.😁.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξενερώσαμε οι βόρειοι , ξεκινήσαμε οι περισσότεροι βράζουμε φασολάδα να είναι έτοιμη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ξενερώσαμε οι βόρειοι , ξεκινήσαμε οι περισσότεροι βράζουμε φασολάδα να είναι έτοιμη. 

Αν δεν δώσει το σύνθημα ο Γκάρυ δεν βράζουμε τίποτα. 

Βέβαια τελευταία το έριξε στο ποτό . Έχει αδειάσει όλα τα μπουκάλια μαλαματίνες από το άγχος του🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ιουδα!!!Καλο μπανιο και καλο ban...!!!🤣

Σου στέλνω πμ για την ώρα συνάντησης στο λιμάνι😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θελω να πω πως οτι και να παιρναμε απο αυτη τη διαταξη δωρο ηταν...σωστο ριτζ αυλωνα δεν υπαρχει, υποτροπικος απο κατω ετοιμος να μας καταπιει και στο τελος θα βγαλουμε 3-4 μερες με 4 - 6 βαθμους κατω απο τα κλιματικα με κακοκαιρια, οπου και να ειναι αυτη... Για μενα ειναι δωρο πραγματικα και ας μην κανει κατι τη στιγμη που τωρα υπο αλλες συνθηκες θα κοιμωμασταν στα λαγουμια μας βλεποντας την επαναφορα κυκλλοφοριας και τους εικονικους στις 300 ωρες με το +10 στα κεφαλια μας... Οτι και οπου και να γινει παιδια ας το απολαυσουμε και ερχονται απο τελη του μηνα τα καλυτερα, ηδη εχει αρχισει να βρωμαει κογκα η κατασταση για τα μακρινα αλλα δεν λεω τιποτε αλλο... Αυτα απο εμενα! και απο δω και περα μικρες βελτιωσεις,δορυφορικη,καμερες,ουρανος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χιονόστρωση μάλλον μας χαιρετα....η χλαπατσα δε μου λέει και κάτι μετα από 3 χρόνια χωρίς νιφαδα...εάν έρθει οκ θα χαρώ αλλά δεν θα σκίσω και τις κάλτσες μου...μάλλον πάμε για παρακάτω για το ζητούμενο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Berdon said:

Υ.γ. εγώ το σκ θα είμαι έτσι κι αλλιώς Αίγινα οπότε δεν θα καταλάβω τίποτα. Σκοπεύω να κάνω και μπάνιο, το πρώτο για το 24😋😋

To Σάββατο σε παίρνει άνετα να κάνεις μπάνιο στην Αίγινα. Αν βγάλει και λίγο ήλιο θα πάω και γω Καβούρι για μπανάκι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα 12 άρια δυστηχως πάτησαν φρένο ως και λίγο όπισθεν...ούτε που θα ασχολούμασταν κανονικά με δαυτο...πάμε για το μεγάλο...δεν γουστσρο άλλο ημίμετρα ...τέλος!!!και δεν το θέλω κι όλας να μην έρθει καν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Αν δεν δώσει το σύνθημα ο Γκάρυ δεν βράζουμε τίποτα. 

Βέβαια τελευταία το έριξε στο ποτό . Έχει αδειάσει όλα τα μπουκάλια μαλαματίνες από το άγχος του🤣

Κοίτα πιο πάνω μόλις το έδωσα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

To Σάββατο σε παίρνει άνετα να κάνεις μπάνιο στην Αίγινα. Αν βγάλει και λίγο ήλιο θα πάω και γω Καβούρι για μπανάκι 

Καλά βέβαια η θάλασσα τώρα καμία σχέση. Πιο hardcore είναι την άνοιξη, ειδικά άμα πας προς Ψάθα, Πόρτο Γερμενό κτλ. Εκεί θα λαμψουμε 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, South καυσωνάκιας said:

Το ξέρω ρε συ. Αλλά αν κρατήσει το 7.9 της απόλυτα ελάχιστη φέτος τότε έχουμε καβάτζα και για του χρόνου το αψεγάδιαστο 11a της. Τικ τοκ τικ τοκ 

Ντάξει αυτό όντως είναι δύσκολο....έχουμε παραπάνω απ το μισό γάιδαρο να φάμε ακόμη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ βάζω από τώρα φασολάδα τέρμα οι ρετσινες 🤣

Γκαρυ εσυ δε το χανεις..Και θα το δεις να πεφτει και θα στρωσει...!!Παρε προμηθειες ρεεεεε..

1b0ed4c2e1769ddba36203a954914110_XL.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Γκαρυ εσυ δε το χανεις..Και θα το δεις να πεφτει και θα στρωσει...!!Παρε προμηθειες ρεεεεε..

1b0ed4c2e1769ddba36203a954914110_XL.jpg

Κλεαρχεεεεε εσυ??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Γκαρυ εσυ δε το χανεις..Και θα το δεις να πεφτει και θα στρωσει...!!Παρε προμηθειες ρεεεεε..

1b0ed4c2e1769ddba36203a954914110_XL.jpg

Πώς θα τα πιω όλα αυτά ρε συ σακαρε 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...