Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κλαιει η Σαλονικη κλαινε και τα Γρεβενα.Αιντε ρε ανεβειτε λιγο με τετοια ensembles κλαψες.

 

Screenshot_20240117_222054_Chrome.jpg

Screenshot_20240117_222142_Chrome.jpg

Γιώργο δε ξερω αν έχουν σημασία πλέον σαυτες τις ώρες τα ανασαμπλ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Γιώργο δε ξερω αν έχουν σημασία πλέον σαυτες τις ώρες τα ανασαμπλ..

3+ 24ωρα ειναι.Ασφαλως κι εχουν σημασια ειδικα σε τοσο οριακες καταστασεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Ακραίο πρέπει να πληρώνει πολλά λεφτά αυτό άμα βγει...σα να λέμε το Ελληνικό να κάνει 2 χρονιες σερι απόλυτα ελάχιστη πάνω από 4?!

Εντάξει είναι λίγο πιο μαριτιμ με μικρότερες διακυμάνσεις αλλά κ πάλι το παράδειγμα μου παίζει όντως να μην έχει γίνει ποτέ!

Όχι 2 συνεχόμενες σερί ρε συ. Το 2018 και το 2020 το έκανε. Απλά λέω οτι το 7άρι έχει παίξει άλλα 2 χρόνια στη ντάτα της ως απόλυτα ελάχιστη.  Το πιο hard core παράδειγμα στην Ελλάδα είναι το 10.6 απόλυτα ελάχιστη έτους στον Λέντα το 2014...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Γιώργο δε ξερω αν έχουν σημασία πλέον σαυτες τις ώρες τα ανασαμπλ..

Κοίτα Φανή βλέπεις ότι και στα δύο μοντέλα τα ανσμπλ έχουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους γιατί η διάταξη δεν είναι απλή...δεν είναι ένας εμποδιστης ένας Αυλώνας και ένα χαμηλό...εμπλέκονται πολλά και εύθραυστα ,και ξαναλέω ότι το ξενερωμα είναι γιατί τα 12 άρια δεν συνέχισαν τις βελτιώσεις...και έχουν σπάσει και τα νεύρα μας οπότε ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα παιδες πηγαινετε στα αναλογα θεματα με τα στατιστικα,τους κοκοφοινικες,τις μπανανιες ή οτι αλλο θελετε τελοσπαντων.Δεν καταλαβαινω τι δκλουλεια εχει ο εδω ο Λεντας ο Μπεντας και το Καβουρι και τα θερμα ρεκορ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πάει για βελτίωση το αικον θεωρώ.

Αααα μην τα γυρνάμε πάλι, καλά  το πήραμε απόφαση...🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Κλαιει η Σαλονικη κλαινε και τα Γρεβενα.Αιντε ρε ανεβειτε λιγο με τετοια ensembles κλαψες.

 

Screenshot_20240117_222054_Chrome.jpg

Screenshot_20240117_222142_Chrome.jpg

Τα ανσάμπλ είναι πάντα 1-2 βαθμούς κάτω από τα πραγματικά για την Σαλόνικα λόγο στρογγυλοποίησης (έχει βουνά σχετικά κοντα), δεν αποτυπώνουν την πραγματικότητα. Τα κύρια λαμβάνουν καλύτερα τοπικούς παράγοντες και είναι υψηλότερης αναλυσης

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Yata είπε:

Τα ανσάμπλ είναι πάντα 1-2 βαθμούς κάτω από τα πραγματικά για την Σαλόνικα λόγο στρογγυλοποίησης (έχει βουνά σχετικά κοντα), δεν αποτυπώνουν την πραγματικότητα.

Έχουν και πάντα χαμηλότερη ανάλυση από το κυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάει για βελτίωση το αικον θεωρώ.

Ποιο θερμο μου φαινεται

Υ.Γ  Ποιο ψυχρο τελικα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κοίτα Φανή βλέπεις ότι και στα δύο μοντέλα τα ανσμπλ έχουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους γιατί η διάταξη δεν είναι απλή...δεν είναι ένας εμποδιστης ένας Αυλώνας και ένα χαμηλό...εμπλέκονται πολλά και εύθραυστα ,και ξαναλέω ότι το ξενερωμα είναι γιατί τα 12 άρια δεν συνέχισαν τις βελτιώσεις...και έχουν σπάσει και τα νεύρα μας οπότε ..

Βαγγέλη τι να πω εύχομαι να παμε σε εκ νεου βελτιώσεις και να δούμε ένα όμορφο στουποχιονο εστω και ας μη το στρώσει,αλλα δεν είμαι αισιόδοξος πλεον και πιστεύω οτι τα κυρια μετρανε σαυτες τις ωρες παραπάνω απτα ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το χαμηλό που μου λέγε Ε?

Ε βέβαια, βλέπεις πόσο καλύτερη αποκοπή κάνει, με αποτέλεσμα αύξηση μεγάλη υετού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυνατες χιονοπτωσεις ως πολυ χαμηλα στα κ.β

Εδω δεν θα στρώσει ουτε ποντο , τα ανσαμπλ που ανέβασες ειναι τρεις φορές χειρότερα από το πρωι ...Και φυσικά δε θα κάνει τιοοτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σπυροοοοο, Έγινες για λίγο Εγώ χαχαχα...

Ελα γιωργηηηηηηηηηη,ποπο  στροφαρα γιωργηηηη ειναι η φαση ποια

🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εδω δεν θα στρώσει ουτε ποντο , τα ανσαμπλ που ανέβασες ειναι τρεις φορές χειρότερα από το πρωι ...Και φυσικά δε θα κάνει τιοοτα 

Και καπως ετσι ο γρεβενιωτης σας κλεβει τα χιονια φιλαρακια απο τον βορα

Με το γνωστο κλαπσαντικο συστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Και καπως ετσι ο γρεβενιωτης σας κλεβει τα χιονια φιλαρακια απο τον βορα

Με το γνωστο κλαπσαντικο συστημα

Παρακαλω τους διαχειριστές να σβήσουν το μήνυμα....τόσο καιρό δε το χαν καταλάβει και βγηκε η νυφιτσα να με δώσει....Όλοι οι κβ θεωρούν άχρηστο το χειμώνα 21-22 Και δω χιονιστηκα 23 φορές....Και τώρα μπήκε ο Σπύρος και εδω σε το μυστικό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παρακαλω τους διαχειριστές να σβήσουν το μήνυμα....τόσο καιρό δε το χαν καταλάβει και βγηκε η νυφιτσα να με δώσει....Όλοι οι κβ θεωρούν άχρηστο το χειμώνα 21-22 Και δω χιονιστηκα 23 φορές....Και τώρα μπήκε ο Σπύρος και εδω σε το μυστικό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

giphy.gif?cid=ecf05e47xe4ya4ift82p32kmp6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε πάμε για 18...θα μας βγάλει την ψυχή για 5 ώρες χιονι

Δε βαριέσαι...εγω θα ξαναγράφα αυριο αλλα τα χιονοπρεζακια μπροστά μου είναι ότι το μυρμηγκι για το σκύλο χαχαχα...εχω αλλαξει επιπεδο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...