Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

Aρε Garry pεραστικα ρε συ .........πολαβαινεισ μεχρι το Σαββατο να αναρωσεισ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα τελευταία δεδομένα το Επταπύργιο είναι αρκετά κοντά να κλειδώσει πολύ ωραίο στρωσιματακι, το καλύτερο μετά την Σοφία. Με τζιφο iso μόνιμα από απόγευμα στα 250 κ Τ επιφάνειας 1-2 με αρκετά αξιόλογο υετό πάμε πάρα πολύ καλά! Είμαι σχεδόν έτοιμος για κλείδωμα στρωσιματος  εδώ κ χιονόπτωσης κέντρο. Περιμένουμε με αγωνία κ παιο κ τα αυριανα για να πάρουμε τα μέγιστα. Κέντρο είναι κοντά κ αυτό στο να στρωθεί, οι πιθανότητες έχουν αυξηθει πλέον κ το καλό είναι ότι βελτιώνονται διαρκώς. Μακάρι τι άλλο να πούμε. Το κέντρο θα χρειαστεί τις καλές εξάρσεις κ τον Βαρδαρη κ όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. 

Προσωπικά το τύλιγα κ το έπαιρνα όπως είναι το 12αρι κ για τα 200 κ για το κέντρο αλλά δυστυχώς δε γίνεται αυτό. Πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα κ ανυπομονούμε επιτέλους να το ζήσουμε κ στο λάιβ. Θέλω μόνο να προβληματίζομαι με την καλή έννοια που θα βρίσκομαι τις απογευματινό βραδινές ώρες του Σαββάτου. Θεωρώ πως παίρνει ένα τσακ ακόμα καλύτερα αλλά παίζει κ ένα τσακ χειρότερα. Είμαι αισιόδοξος για το καλό σενάριο πάντως αυτή τη φορά. Για να δούμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

 όχι ρε συ γκάρυ! όχι σήμερα!!! πφφφ, περαστικά να είναι, μακάρι να είσαι πολύ καλύτερα το σάββατο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φώναζα από εχθές, όταν σχεδόν όλοι οι βόρειοι τα είχατε βάψει μαύρα, να κάνετε υπομονή γιατί αυτή η κακοκαιρία θα έχει αλλαγές σε κοντινές ώρες. Επίσης το μεσημέρι είπα ότι στο 12αρι του τζίφου περιμένω ακόμη βελτιωσούλες, έτσι και έγινε. Πίστεύω και μέχρι αύριο το πρωί θα υπάρξει περαιτέρω βελτίωση στην θερμοκρασία στο κύριο. Θεωρώ ότι η Θεσσαλονίκη από κέντεο και δυτικότερα θα δει ένα εξάωρο δυνατών χιονοπτώσεων με στρωσίδια αλλά αύριο το βράδυ θα είμαστε σίγουροι για αυτό. Vamos!!!

ens_image.php?geoid=52806&var=201&run=12&date=2024-01-18&model=gfs&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Gary said:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

Παναγία μου..

Περαστικα.. Αυτό από οσο ξέρω θέλει αμέσως επιγοντα

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Οχι ρε Φάνη ..Αμα είναι κινέζικες οκ 2 ευρω κάνουν δε βαριέσαι..... Αλλα οι  ιταλικές ειναι ακριβές φίλε.....ξανασκέψου το

😂😂😂😂😂😂Μπάμπη και την ιταλική θα τη ρίξω,το χρήμα δε το λογαριαζω τις νιφάδες σα κοιτάζω❄❄❄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Πο σε μένα έχει 100 μέτρα επίπεδο παγοποίησης! Σε τι θα βοηθούσε αυτό;

Με απλα λογια στρωνεσαι παντου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

Περαστικά , υπομονή και όλα καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ο δημοσιογραφος πριν μερικα χρονια στην Αμερικη οταν το γλενταγε live σε καθε κεραυνιδι που εσκαγε εν μεσω χιονοθυελλας..Σαν να βλεπω τον Βαγγελη..🤣

cantore-thundersnow-boston-3.gif

το 2022 στην ελπιδα εδω ηλιουπολη... πραγματικα βουταγα στους δρομους για καθε κεραυνο που εσκαγε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωπω δείτε διαφορά κύριου με τα μέλη του για 24-25/1, θεωρ'ω ότι θα διορθώσει στα επόμενα τρεξίματα δε γίνεται σχεδόν όλα τα μέλη να έχουν δει τόσο λάθος...

image.png.d9a23dfa786c9eda725e8bc9811ca133.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

ημουν με 39 το σαββατο δεν επεφτε κατω απο 38.2 οτι και αν επαιρνα. 3 αντιπυρετικα εναλλαξ επαιρνα 2 μερες.
τωρα με εχει ξεσκισει στον βηχα. ουτε γριπη ουτε κοβιντ. εχω κουραστει με τοσα που κυκλοφορουν δεν ξερεις τι σκατα συμβαινει... ειμαι με αντιβιωση και αντιφλεγμονωδες οταν ο λαιμος ποναει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Gary είπε:

39.5 βαρεσα παιδιά. Ευχηθειτε μου καλή τύχη 

Gary περαστικα σου , είσαι θηριο το Σάββατο θα χιονοβολταρεις στην στουπα μεσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ημουν με 39 το σαββατο δεν επεφτε κατω απο 38.2 οτι και αν επαιρνα. 3 αντιπυρετικα εναλλαξ επαιρνα 2 μερες.
τωρα με εχει ξεσκισει στον βηχα. ουτε γριπη ουτε κοβιντ. εχω κουραστει με τοσα που κυκλοφορουν δεν ξερεις τι σκατα συμβαινει... ειμαι με αντιβιωση και αντιφλεγμονωδες οταν ο λαιμος ποναει

ολοι αρρωστήσαμε.. Και εγώ ακόμα αναρρώνω από την 10ημερη γρίπη. Ευτυχώς πυρετός μόνο μέχρι 38.6, οπότε την πάλεψα από αυτή την πλευρά. Βέβαια έβηχα σαν μουλάρι, και ακόμα βήχω, και αυτό είναι το χαρακτηριστικό της γρίπης Α που κόλλησα. Υπομονή και τίποτε άλλο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ευχαριστώ πολύ όλους. Μη παρεξηγείτε αν δε απαντάω είναι από το πολύ πυρετό 

Γκαρυ τα ειπαμε και πριβε...Προσεχε και γινε γρηγορα καλα..Για να μπορεσεις να απολαυσεις αυτο που ερχεται..Και που σαι??Οχι μαλαματινες τωρα...Το νου σου!!!Και Κυριακη πρωι να σε βλεπουμε ετσι!!!

content_image_60194b8264e19.gif

Αντε 12αρι παιου..Μονο βελτιωσεις παιρνει απο δω και περα..Παμε να δουμε τα παντα ασπρα στα βορεια μεχρι θαλασσα..Γιατι οχι??

xionia-thes.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

υπάρχει περίπτωση να αυξηθεί ο υετος για ανατολ μακεδονία και θράκη ;

Δυστυχώς το κέντρο του χαμηλού όταν περναει μέσα στο Αιγαίο περνάει αρκετά νότια. Εμείς εδώ στη Θράκη το θέλουμε αρκετά βορειότερα.Τωρα το δείχνει να περνάει το απόγευμα βραδυ Σαββάτου νότια των Κυκλάδων. Εμείς στη Θράκη για να έχουμε αρκετό υετό το θέλουμε να περνάει στο ύψος των Σποράδων Λήμνου Μυτιλήνης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...