Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Michael είπε:

Εδώ που τα λέμε, να σου έρθει αυτή η βόμβα και την βγάλεις με ψίχουλα...Τραγικό

Ήρθε μετά η ύπερ - βόμβα και εξιλεωθήκαμε και με το παραπάνω ευτυχώς 😅

Αλλά ναι, αν γινόταν τώρα θα γέμιζε κατάρες το φόρουμ. Ήταν πάντως μεγάλος ιστορικός χιονιάς νησιών Αιγαίου και ιδίως Σκύρου και Κυκλάδων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αυτό βλέπω...στα σκόρπια ανσμπλ που ανεβάζουν τα παιδιά όλα επικεντρώνονται σ' αυτό το διάστημα που σημαίνει ότι εάν είναι να βγει κάτι μεταξύ πρώτης και δεύτερης αναδίπλωσης κάπου εκεί θα βγει.

Ειναι και οι ημερομηνιες που παμε σε 0 ναο και οριακα αρνητικο αο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

nao.gefs.sprd2.pngao.gefs.sprd2.png

Μεγάλη πτώση στους δείκτες φαίνεται για αρχές Φλεβάρη.. καλό αυτό φαντάζομαι.. αρκεί να μήν πάει πολύ χαμηλά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

nao.gefs.sprd2.pngao.gefs.sprd2.png

Τρομεροί οι δείκτες και οι δύο!!!άντε σιγά σιγά να αρχίζουν να αποτυπώνονται στα τρεξίματα κύρια και κυρίως ανσμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τρομεροί οι δείκτες και οι δύο!!!άντε σιγά σιγά να αρχίζουν να αποτυπώνονται στα τρεξίματα κύρια και κυρίως ανσμπλ

Γιατί τι είναι,προβληματισμένες κοπελίτσες που θέλουν τον χρόνο τους στη σχέση και αποτυπώνονται σιγά σιγά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γιατί τι είναι,προβληματισμένες κοπελίτσες που θέλουν τον χρόνο τους στη σχέση και αποτυπώνονται σιγά σιγά?

Οκ μπαμ και κάτω...εμένα Μ αρέσει το σιγά σιγά...😋...πλησιάζουν μέσα στην εβδομάδα τα ανσμπλ της οργής...και τα κύρια της διαστροφής...αν υποθέσουμε ότι 4-6 παίζει κάτι να γίνει τότε μέχρι την Πέμπτη πρέπει να αρχίζει η τσιριδα...😎😎🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Οκ μπαμ και κάτω...εμένα Μ αρέσει το σιγά σιγά...😋...πλησιάζουν μέσα στην εβδομάδα τα ανσμπλ της οργής...και τα κύρια της διαστροφής...αν υποθέσουμε ότι 4-6 παίζει κάτι να γίνει τότε μέχρι την Πέμπτη πρέπει να αρχίζει η τσιριδα...😎😎🤣🤣

Φερε τουλαχιστον εναν δυνατο κ.β να χιονιστω κι εγω καλα γιατι αν περιμενω προσηνεμο σωθηκα,αν κρινω απο το σημερινο που μας ασπρισε λιγο τα χορτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φερε τουλαχιστον εναν δυνατο κ.β να χιονιστω κι εγω καλα γιατι αν περιμενω προσηνεμο σωθηκα,αν κρινω απο το σημερινο που μας ασπρισε λιγο τα χορτα.

Σου απάντησα στα πριβέ...🤣🤣🤣...εδώ κύριοι είπαμε🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φερε τουλαχιστον εναν δυνατο κ.β να χιονιστω κι εγω καλα γιατι αν περιμενω προσηνεμο σωθηκα,αν κρινω απο το σημερινο που μας ασπρισε λιγο τα χορτα.

Με σοβαρό κβ μην ανησυχείς το χιονι θα ξεπεράσει και τα χόρτα  σου 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Με σοβαρό κβ μην ανησυχείς το χιονι θα ξεπεράσει και τα χόρτα  σου 😅

Έχεις πάρεις πρεφα τι γίνεται...πάμε για δωροδοκία του αρχηγού τους...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θετω υποψηφιοτητα κ γω για φεβρουαριο παιδια ειναι ο μηνας μου

αν ανοιξω εγω το θεμα θα φερω τον βορειο πολο στην ελλαδα με πανελλαδικο

θα παγωσω κ τις θαλασσες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 στο 12αρι παμε για σοβαρη αλλαγη στους χαρτες, δεν παραταμε/αω  ακομη το 30...31...........λιγα χιλιομετρα θελουμε μ ενα ριτζαρισμα της πλακας!!! εχουμε δει μεγαλυτερες αλλαγες στις 200 ωρες !!!! 

 ε  κι αν αυριο το πρωι ειμαστε ακομη σε ανατολικα σεναρια,,, πιανουμε πρωτο 10ημερο φλεβαρη 😂 (πρωτη φορα παμε κουβα???) 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έστω μια επανάληψη της Μπαρμπαρας μπορεί να έρθει τον Φεβρουάριο; Δεν με χαλάει καθόλου να χιονίζει 5 μέρες σερί, κι ας μην το στρώνει… Απλά θέλω να το δω να πέφτει επιτέλους… 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον χιονιζει την Δ.Μακεδονια στις 27 του μηνος προσκαιρα

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Έστω μια επανάληψη της Μπαρμπαρας μπορεί να έρθει τον Φεβρουάριο; Δεν με χαλάει καθόλου να χιονίζει 5 μέρες σερί, κι ας μην το στρώνει… Απλά θέλω να το δω να πέφτει επιτέλους… 

Έτσι ακριβώς, να ρεφαρουμε και λίγο υετικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω και ποσες μερες εχω παθει αρρωστια με το hopecasting που κανω στον εαυτο μου. Τοσο πολυ που μπαινω σε καθε ανανεωση και κοιταω χαρτες και απλα περιμενω στη δευτερη καρτελα να δειξει οτιδηποτε αξιολογο, και τελικα δειχνει εναν αζορικο ανικανο.

Σε αυτο το 12αρι ομως θα δειξει αυτο που ψαχνουμε, εχω προαισθημααα. Πηγα τον αζορικο στο γιατρο και τωρα ειναι γονιμοποιημενος, καλοηθης, οπως θελετε πειτε το.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι υποψήφιοι που θα συμμετάσχουν στον διαγωνισμό για το άνοιγμα του θέματος «Ανάλυση Χαρτών Φεβρουάριος 2024» θα διαγωνιστούν :

α)σε ερωτήσεις σχετικά με τον καιρό/μετεωρολογία 

β) σε ερωτήσεις γενικών γνώσεων

γ) σε περπάτημα στην πασαρέλα με μαγιό (ολόσωμο ή μπικίνι)

Όσοι επιθυμούν πρέπει να βιαστούν να δηλώσουν συμμετοχή.

😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, BillG said:

Οι υποψήφιοι που θα συμμετάσχουν στον διαγωνισμό για το άνοιγμα του θέματος «Ανάλυση Χαρτών Φεβρουάριος 2024» θα διαγωνιστούν :

α)σε ερωτήσεις σχετικά με τον καιρό/μετεωρολογία 

β) σε ερωτήσεις γενικών γνώσεων

γ) σε περπάτημα στην πασαρέλα με μαγιό (ολόσωμο ή μπικίνι)

Όσοι επιθυμούν πρέπει να βιαστούν να δηλώσουν συμμετοχή.

😂😂😂

Καλα εγω το (γ) το κανω με ανεση και περισσεια χαρη, αρκει να ριξει μισο μετρο στο συνταγμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Καλα εγω το (γ) το κανω με ανεση και περισσεια χαρη, αρκει να ριξει μισο μετρο στο συνταγμα. 

Καλά όλοι μην σου πω αν είναι να δουν μισό μέτρο εκεί που ζουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...