Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητιάνοι για μια νιφάδα έχουμε καταντήσει φέτος. Σιγά που δεν θα έκανε μάζεματα σε αυτές τις ώρες ο Αμερικανός. Τουλάχιστον να το δουν οι ψηλοί στην αττικη

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένετε λίγο....

Βιάζεστε...

Δεν μπορεί, ο Ζιακοπουλος να μιλάει για σημαντική κακοκαιρία με χιόνια κι εσείς να βάζετε ταφόπλακες με ένα μέτριο run 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, SnowNurse είπε:

Την Πέμπτη έχω ραντεβού με οφθαλμίατρο...😎

Εντωμεταξυ,ουσιαστικα ιδιο ειναι το διαγραμμα απλα εχασε 0.3 βαθμους το κυριο και τα βαψαμε μαυρα.Τα "θερμα" σεναρια μαλιστα εφυγαν απο το -5 και πηγαν προς το -6.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ πιστεύω ότι βιαζόμαστε να βγάλουμε είτε θετικά είτε αρνητικά συμπεράσματα θα έχουμε αλλαγές μέχρι τα 12 άρια αύριο συν πάντα το απρόβλεπτο του nowcast . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλός και ο Άγγλος!!!!Άγγλος Τζεμ σικον μένει το ευρωπαϊκό που 90% θα βγάλει Αυλώνα και μετά ο Τζον Φος θα γυρίσει από αύριο και θα υποστεί την πρώτη του φετινή μεγάλη ήττα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Πολύ καλός και ο Άγγλος!!!!Άγγλος Τζεμ σικον μένει το ευρωπαϊκό που 90% θα βγάλει Αυλώνα και μετά ο Τζον Φος θα γυρίσει από αύριο και θα υποστεί την πρώτη του φετινή μεγάλη ήττα...

Μακάρι να Βαγγο να τα ακολουθήσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

To Τζεμ αν συνέχιζε θα έβγαζε μεγάλο πανελλαδικό χιονι σε διάφορες φάσεις. 

Και χιοναρα νικολα οχι ολα αυτα τα σάπια που έρχονται το τεκυατιαο 2 μήνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε αντέχω ρε φίλε είναι τέλειο ξανα και ο τζιφος για πέταμα αν είναι δυνατόν 

 

gem-0-228.png

Ο CEO του GEM είναι Έλληνας. Γνωστό αυτό 😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Εντωμεταξυ,ουσιαστικα ιδιο ειναι το διαγραμμα απλα εχασε 0.3 βαθμους το κυριο και τα βαψαμε μαυρα.Τα "θερμα" σεναρια μαλιστα εφυγαν απο το -5 και πηγαν προς το -6.

Άσε να πέσει καμία ταφόπλακα για το γούρι. Απλά εμείς στα χαμηλά... ψάχναμε μικρές  βελτιώσεις και πριν το 12αρι μήπως και γινόταν η υπέρβαση ενώ τώρα μειώνονται οι πιθανότητες. Να μου πεις τι είχαμε τι χασαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 168 εκεί που το ουκμο εχ3ι αντικυκλωνα ο τζίρος έχει χαμηλό χαχαχα...Αυτό τα χαλάει όλα αλλιώς και ο τζιφος καλουτσικος θα βγαίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως με ΜΟ -6.3 τα βάφω σκούρα που είμαι στην Πάτρα και ίσως το χάσω να πέφτει στο Γαλάτσι (έστω και για λίγο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Στις 168 εκεί που το ουκμο εχ3ι αντικυκλωνα ο τζίρος έχει χαμηλό χαχαχα...Αυτό τα χαλάει όλα αλλιώς και ο τζιφος καλουτσικος θα βγαίνει 

Το παλεύει από χτες ..μια την κάνει μια την παίρνει την ψυχρή εισβολή στην αμερικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ξεπερνάει πάντως ότι οι προσήνεμοι ασχολούνται για τα πολύ μελλοντικά και ακόμα δεν ξέρουμε τι θα γίνει την άλλη εβδομάδα που είναι και ότι πιο αξιόλογο έχουμε φετοσ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Με τι ασχολούμαστε λέω εγώ... αυτο εχω να δηλώσω μετα τα 12αρια, παρα την αισιοδοξία μου στα πρωινά.. να γελά κανείς η να μη γελά; Να κλαίει κανείς ή να μη κλαίει; Να κλαίει κανεις ή να γελά; Να γελά κανείς ή να κλαίει; Να γελά ή να γελά, να κλαίει ή να κλάει;

Δε μπορω.. τρελάθηκα!!!! τα μοντέλα μας μέσα🤪🤣

Ε,ναι.Τι να σχοληθουμε τωρα με μια κακοκαιρια με μ.ο στο -5/-6 για 4+ μερες,με χιονια στα βουνα, οταν εχουμε συνηθισει να χιονιζομαστε και να βρεχομαστε αβερτα στην Κουλα.🫠

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκτακτη Ανακοίνωση από την ταβέρνα- εστιατόριο "Μπαϊράκι":

" Αγαπητοί προσηνεμοι. Η συνάντηση της Κυριακής θα λάβει χώρα κανονικά. Εξαιτίας όμως του ολεθριου run του gfs, ο τίτλος όμως της συνάντησης υφίσταται μια  αλλαγή στην τελευταία συλλαβή της δεύτερης λέξης και πιο συγκεκριμένα στο τελευταίο σύμφωνο της 2ης λέξης.....

Εκ της διευθύνσεως..."

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Άσε να πέσει καμία ταφόπλακα για το γούρι. Απλά εμείς στα χαμηλά... ψάχναμε μικρές  βελτιώσεις και πριν το 12αρι μήπως και γινόταν η υπέρβαση ενώ τώρα μειώνονται οι πιθανότητες. Να μου πεις τι είχαμε τι χασαμε

Δεν υπαρχει,ουτε υπηρξε πεδινο χιονι στα μοντελα.Πριν 3-4 μερες δεν υπηρχε ουτε καν κακοκαιρια.Εγιναν τεραστιες βελτιωσεις για να φτασουμε εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Με ξεπερνάει πάντως ότι οι προσήνεμοι ασχολούνται για τα πολύ μελλοντικά και ακόμα δεν ξέρουμε τι θα γίνει την άλλη εβδομάδα που είναι και ότι πιο αξιόλογο έχουμε φετοσ. 

Η κακοκαιρία της Δευτέρας Τρίτης είναι η ευκαιρία για να μην ασχοληθούμε πάλι με τα πολύ μακρινά που δεν έχουν καμία ουσία γιατί θα αλλάξουν 100 φορές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν υπαρχει,ουτε υπηρξε πεδινο χιονι στα μοντελα.Πριν 3-4 μερες δεν υπηρχε ουτε καν κακοκαιρια.Εγιναν τεραστιες βελτιωσεις για να φτασουμε εδω.

Καραπεδινο ναι αλλά εγώ πχ κάτω από το βουνο χιονιζομαι πιο εύκολα από το κέντρο. Δεν έχω απαιτήσεις για στρώσιμο αλλά έστω να δω πρόσκαιρη χιονοπτωση

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...