Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ευχαριστουμε για τη στηριξη..🤣🤣🤣🤣

Οχι ρε δεν το λέω επίτηδες απλα λεω την άποψη μου ..μακάρι να Χίομισει και ο Πειραιάς ισα ισα μεσα θα μαι καμια βλεπω φωτο και βίντεο ...απλα ειπα αυτο  που πιστυεω σορρυ δε το κανα εσκεμμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Οχι ρε δεν το λέω επίτηδες απλα λεω την άποψη μου ..μακάρι να Χίομισει και ο Πειραιάς ισα ισα μεσα θα μαι καμια βλεπω φωτο και βίντεο ...απλα ειπα αυτο  που πιστυεω σορρυ δε το κανα εσκεμμενα 

Χαχχαχα...το ξερω ρε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, south coast said:

1,5 στενο πιο κατω ειχε εφημερίδα μην με βαζεις να ψαχνω υλικο γιατι εχω αρκετο μην ακουσεις μπινελικι βραδιατικα.

Μαζέψου μια με τα μπινελίκια ρε μαν γιατί ξέρω και γω Γαλλικά. Δε ξέρω τι είχε 1.5 στενό πιο κάτω. Ξέρω οτι δρόμους εδώ που μένω δεν έπιασε ποτέ. Καρακέντρο Γλυφάδας και θυμάμαι χαρακτηριστικά οτι ήταν για πολύ λίγο στα δέντρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Δευτέρα πρωί και με αυτό το ραν στα 200μ της Ριτσώνας το βλέπω να πέφτει...

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

μαλλον βδ ανεμο αν υποθεσουμε οτι υπαρχει το εμποδιο τησ διρφυσ. πραγματικα στο οριο τα 8500 με -5.5. παλι καλα ειναι τζιφος. αυριο τα σημαντικα ραν

εντωμεταξυ κοιταω αρχεια με παλιοτερους χιονιαδες και βλεπω οτι στην μηδεια χιονιζε (εδω τουλαχιστον, ο σταθμοσ 1,7β εκεινη την ωρα, εγω 1β) με -6,5, -22 στα 500 και ΒΑ ανεμο στις 12 το βραδυ της κυριακης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

μαλλον βδ ανεμο αν υποθεσουμε οτι υπαρχει το εμποδιο τησ διρφυσ. πραγματικα στο οριο τα 8500 με -5.5. παλι καλα ειναι τζιφος. αυριο τα σημαντικα ραν

εντωμεταξυ κοιταω αρχεια με παλιοτερους χιονιαδες και βλεπω οτι στην μηδεια χιονιζε (εδω τουλαχιστον, ο σταθμοσ 1,7β εκεινη την ωρα, εγω 1β) με -6,5, -22 στα 500 και ΒΑ ανεμο στις 12 το βραδυ της κυριακης

ο βδ κάνει θαύματα το ξέρουμε από την εμπειρία μας, μακάρι να βγει αυτή τη φορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

ο βδ κάνει θαύματα το ξέρουμε από την εμπειρία μας, μακάρι να βγει αυτή τη φορά.

Ο ΒΔ βοηθάει τόσο πολύ την Χαλκίδα; Εννοώ επειδή ΒΔ έχετε θάλασσα. Ή δεν παίζει και τόσο ρόλο (η θάλασσα);

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ο ΒΔ βοηθάει τόσο πολύ την Χαλκίδα; Εννοώ επειδή ΒΔ έχετε θάλασσα. Ή δεν παίζει και τόσο ρόλο (η θάλασσα);

Δεν επηρεάζει γιατί δεν είναι μεγάλη η επιφάνεια της θάλασας, παίζει μεγάλο ρόλο γιατί έρχεται ξηρός και ψυχρός αέρας από τον ηπειρωτικό κορμό και ρίχνει θερμοκρασίες εδάφους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτιωσούλες στα περισσότερα ανσάμπλ που έχουν ανανεω΄σει μέχρι τώρα σε σχέση με το 12αρι, τέτοιες μικρές βελτιωσούλες θέλουμε και στα επόμενα ραν μέχρι αύριο βράδυ...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Πάει για ένωση εμποδισμων και σαφώς πιο κοντά στους δείκτες του...

Ποιο μοντελο κοιτας ρε βαγγελη??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...