Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Και ομως ηταν ετοιμο για αποκοπη

Δεν πρόκειται να γίνει αποκοπή. Κατεβαίνει από πίσω με 100% σιγουριά ο άλλος αυλώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και ομως ηταν ετοιμο για αποκοπη

Θα έκοβε τα μωβ γεωδυναμικα σε σκούρα μπλε;;; ,,.Και αν αποκοπεί αυτο  απο πανω που έρχεται που θα πάει; ;;; τι μονο  σεναριο ηταν να πάει για αποκοπη και να μαζευτει με το απο πανω ...άσε που δε πιστεύω καν ότι θα βγει κάτι τέτοιο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Και ομως ηταν ετοιμο για αποκοπη

Έλα ρε μια χαρά είναι για τόσες ώρες το μεσαίο καρπούζι...από την στιγμή που έχουμε αναδιπλούμενο εμποδισμο και χαμηλές πιέσεις δυτικά όλα γίνονται...το κοντινό καρπούζι και αυτό έχει ελπίδες και το κερασάκι είναι το καλοήθεις καρπούζι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

γαλλική ή τυπου πινοκιο αντουαν?

Πινοκιο γαλλικη εχουν ολα αλλα δε  μας αρκει , ειναι ωραια μονο για να το παιξεις τζοβενο η γαλλική 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

5/01 σήμερα και όπως γυρνούσα στο σπίτι έριξα μια ματιά στα βουνά.Η εικόνα αποκαρδιωτική.μονο πέτρες στα 1500 μέτρα απίστευτο.Δεν πάει καλά η δουλειά παίδες.Φλωρινα Γρεβενά και άλλες δυνάμεις στη βόρεια και κεντρική Ελλάδα κάνουμε τάμα για να το δούμε έστω να πέφτει που κάποτε έριχνε 10 πόντους και λέγαμε σιγά το πράγμα.Οπως ξαναειπα ήμουνα πολύ αισιόδοξος για αυτό το χειμώνα αλλά πλέον όσο περνάμε η μέρες το μόνο που μου περνάει στο μυαλό είναι ποιος κάνει υπομονή άλλους 10 μήνες.τι να πω μακάρι ο καιρός να με βγάλει λάθος αλλά δεν υπάρχει ψυχολογία πλέον 

Δεν ειναι μονο η υπομονη για 10 μηνες.

Ποιος αντεχει παλι το βρασιμο με τους καυσωνες που θα μας ερχονται στην σειρα ο ενας χειροτερος απο τον αλλον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Δεν ειναι μονο η υπομονη για 10 μηνες.

Ποιος αντεχει παλι το βρασιμο με τους καυσωνες που θα μας ερχονται στην σειρα ο ενας χειροτερος απο τον αλλον. 

Εγώ, το προτιμώ και όλας. χαχαχα. Αλλά έτσι και αλλιώς ας έχει βράσιμο, εφόσον ξέρω ότι καιρικό ενδιαέρον το καλοκαίρι θα έχω πολύυυυ μεγαλύτερο από ότι τον χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα έκοβε τα μωβ γεωδυναμικα σε σκούρα μπλε;;; ,,.Και αν αποκοπεί αυτο  απο πανω που έρχεται που θα πάει; ;;; τι μονο  σεναριο ηταν να πάει για αποκοπη και να μαζευτει με το απο πανω ...άσε που δε πιστεύω καν ότι θα βγει κάτι τέτοιο 

Αριαδνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως ο μο του τζίφου πήγε πιο ανατολικά την φάση για 13, ενώ ταυτόχρονα παραδοξως σηκώνει τον Α ακόμα πιο ψηλά μετά. δηλαδή τίποτα σωστό, εκτός αν είναι πιο μασίφ αναδίπλωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

θαψιματάρα στα βόρεια με καμήλα από τζίφο στις 300! Ουαου!.....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ούκμο 168. Αυτό είναι το πιο δυτικό σενάριο αυτή την στιγμή. Τελικά μια μέση τούμπα την έκανε...

ukmo-0-168.png?12ukmo-13-168.png?12ukmo-1-168.png?12

μου φαινεται πολυ παχυς ο αυλωνας.. 

Αλλα ναι το δειχνει αυτο στις 168 ωρες!!!! Μονο κακο δεν ειναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μερικες φορες το μοονο που χρειαζεται ειναι μια μυτουλα απο εναν αυλωνα και ενα καλο χαμηλο.....θα θαβοταν ολη η κεντροβορεια ελλαδα, ο βολος θα εβαζε πολλους ποντους χλαπατσοχιονου-γρανιτας 😛

 

gfs-0-306.png?12

 

gfs-1-306.png?12

gfs-2-306.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αυτο το βαζω για γουρι: 

Open photo

Σκεφτηκα να το κανω αφισα στο σπιτι μου.

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Εγώ, το προτιμώ και όλας. χαχαχα. Αλλά έτσι και αλλιώς ας έχει βράσιμο, εφόσον ξέρω ότι καιρικό ενδιαέρον το καλοκαίρι θα έχω πολύυυυ μεγαλύτερο από ότι τον χειμώνα.

Ναι περα απο βρασιμο αφου ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει πλεον το χιονι τον χειμωνα τουλαχιστον μας εμειναν οι καταιγιδες και το χαλαζι το καλοκαιρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Soto Weather είπε:

θα κατεβασει και το αλλο απο πανω; εδω μιλαμε για γεναρη φωτια ( δεν το παιρνω στα σοβαρα το σεναριο μη με φατε )

γενικα,ο γεναρης εχει τα φοντα να βγει επικος, η καρα μουφα (με την εννοια πολλες καταβασεις χωρις κανενα αποτελεσμα).
Εντωμεταξυ ακυρο, ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις φωτο και απο αλλους χιονιαδες πριν το 2020, (πχ αριαδνη,σοφια,2014 κτλ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...