Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Γιάννης μασ said:

αν εβγαινε το αικον θα μιλουσαμε για νεο 2014 (το 2006 δεν θα το εφτανε) απλα το 2014 χιονιζε με -3 τωρα στο λιμανι θα ειχε -1 με -2, μικρο το κακο

Η Μαγνησία αυτή τη στιγμή είναι φαβορί... Τα μισα σενάρια έχουν πολύ υετό και οριακές θερμοκρασίες αλλά έχουν καλές τ και λίγο υετό... Νομίζω αν έβαζα φαβορί ( αν βγει η κακοκαιρία του Σαββάτου) θα ήταν Λαμία Βόλος κεντροβορεια Εύβοια ( πεδινά) πιο κατω ημιπεδινα,ημιορεινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανόνιστε το ΠΣΚ να μην βρω 20 πόντο στο λευκό το πύργο,άντε δεν ανεβαίνουμε συχνά,κάντε μας ένα δωράκι βορειοελλαδιτεςςς,

Πάμε για ουκμοοοο,αν κρατηθεί στις 120 ώρες ανοίγουμε σαμπάνιεςς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Galanto said:

Μη με λες τέτοια τωρα πανω που σου ως ένα την μεταφορική και ερχόμουν κι εγω να πάμε να μετακομίσουν μαζί στη μαύρη θάλασσα ,,,δηλαδή κάθομαι γρεβενα; ;;

Εσύ μένεις σταθερά Γρεβενά δες κουνάς ΡΟΥΠΙ λέμε. Στα είπα και το πρωϊ, εσύ κλειδωμένο το έχεις το χιόνι. Μη μιλάς ούτε του τοπικού παπά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Το αικον έχει τόσες πιθανότητες να βγει όσες έχω εγώ να πάω στο φεγγάρι αύριο το πρωί...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Μια χαρά και το διάγραμμα του ικον, παμε για τα άλλα τώρα.

image.png.6701b4b0f3604e6eaa15ed45229586a9.png

 

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Το αικον έχει τόσες πιθανότητες να βγει όσο εγώ να πάω στο φεγγάρι αύριο το πρωί...

ΞΟΥΤ ΜΑΥΡΟΓΑΤΑΙΟ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το αικον έχει τόσες πιθανότητες να βγει όσο εγώ να πάω στο φεγγάρι αύριο το πρωί...

Εσυ δεν εισαι που οταν στραβωνει το αικον ξεκινας την μιρλα στης 5:30?🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το αικον έχει τόσες πιθανότητες να βγει όσο εγώ να πάω στο φεγγάρι αύριο το πρωί...

βολιωτικο χιονια δινει, σιγα το δυσκολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Το αικον έχει τόσες πιθανότητες να βγει όσο εγώ να πάω στο φεγγάρι αύριο το πρωί...

Μάλιστα, όταν όμως στα γράφαμε αυτα, αλλά μας έλεγες πριν κάνα μήνα για το αικον 

Τι άλλαξε από τότες? 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με χιονίζει το icon κάμποσο αλλά που τέτοια τύχη οι πιθανότητες να γίνει είναι -1%....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Με χιονίζει το icon κάμποσο αλλά που τέτοια τύχη οι πιθανότητες να γίνει είναι -1%....

Μη σε πω και λιγότερες χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

αν εβγαινε το αικον θα μιλουσαμε για νεο 2014 (το 2006 δεν θα το εφτανε) απλα το 2014 χιονιζε με -3 τωρα στο λιμανι θα ειχε -1 με -2, μικρο το κακο

και -1 αρκεί να είναι "γεμάτο" φτάνει. Γιατί στην Μπάρμπαρα ας πούμε είχε -1, -0.6, -1.1, -0.8. Γενικά έπαιζε η Τ και στο παραλιακό μέτωπο και 1-2 δρόμους από τη θάλασσα είχε λίγο χλαπάτσα ώρες ώρες. Βέβαια Νέα Ιωνία που μένω εγώ το χιόνι έκανε χρουτς χρουτς όπως πρέπει.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΤΑΤΟ ΧΙΟΝΙΑ ΔΙΝΕΙ.

Πώς να του εξηγήσω τωρα οτι βολιωτικός χιονιας με εμενα στους 30 πόντους δεν υπάρχει χαχαχ ολοι οι χιονιαδες υου Βόλου είχαν έναν κατω απο τους 5 ποντους χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Πώς να του εξηγήσω τωρα οτι πολιτικός χιονιας λέμε να στους 30 πόντους δεν υπάρχει χαχαχ ολοι οι χιονιαδες υου Βόλου είχαν έναν κατω απο τους 5 ποντους χαχα

αντε ντε😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...