Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, yiannis_volos said:

να δούμε πως θα τα πηγαίνει και στους καύσωνες γιατί είναι πιο δυτικά από το Βόλο. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι κοντά στη θάλασσα ο σταθμός ή όχι. Βέβαια και της παραλίας τον Ιούλιο έγραψε 43.2

Η περιοχή αυτή έχει πολύ έντονη θαλάσσια αύρα. Νομίζω θα δούμε μεγάλες διαφορές με το σταθμό που είναι κοντά στον περιφερειακό που ψήνεται το καλοκαίρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, yiannis_volos said:

να δούμε πως θα τα πηγαίνει και στους καύσωνες γιατί είναι πιο δυτικά από το Βόλο. Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι κοντά στη θάλασσα ο σταθμός ή όχι. Βέβαια και της παραλίας τον Ιούλιο έγραψε 43.2

Νομίζω ένας έγραψε 44,2... Για να δούμε επιτέλους καινούργιος σταθμός λίγο έξω από τον Βόλο...  Της Μακρυνίτσας/Πορταριάς μετά τον Ντάνιελ απλά εξαφανίστηκαν οπότε είναι καλό ένας νέος σταθμός... Αυτός πιστεύω θα πιάνει τις υψηλότερες/χαμηλότερες της πεδινής μαγνησιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, allematic είπε:

Η περιοχή αυτή έχει πολύ έντονη θαλάσσια αύρα. Νομίζω θα δούμε μεγάλες διαφορές με το σταθμό που είναι κοντά στον περιφερειακό που ψήνεται το καλοκαίρι.

Με λίβα πάντως ο σταθμός της παραλίας είχε μόνο 1.2 (44.4 με 43.2) κάτω από του περιφερειακού. Οπότε με λίβα από την πεδιάδα η θάλασσα δεν μπορεί να κάνει και πολλά, όπως και το Χειμώνα με ΒΔ (σωστό όμως όχι τον προχθεσινό φλώρο)

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Soto Weather είπε:

Νομίζω ένας έγραψε 44,2... Για να δούμε επιτέλους καινούργιος σταθμός λίγο έξω από τον Βόλο...  Της Μακρυνίτσας/Πορταριάς μετά τον Ντάνιελ απλά εξαφανίστηκαν οπότε είναι καλό ένας νέος σταθμός... Αυτός πιστεύω θα πιάνει τις υψηλότερες/χαμηλότερες της πεδινής μαγνησιας

Σίγουρα, επειδή μένω εκεί έχω δει πολλές φορές μεγάλη διαφορά με την πόλη στις αναστροφές, ακόμα και 5-6 βαθμούς κάποιες φορές . 

Και φέτος δηλαδή, οι σταθμοί στον βολο έχουν καταγράψει ελάχιστη 0.2 ενώ Παγασές έχει πέσει και -2 με -3

...πάντως ήδη αρνητική τώρα έχει με -0.4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...