Jump to content
Berdon

Αναφορές κακοκαιρίας 6-8/1/24....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτο αρχισε και συννεφιαζει.....και στο χωριο μου στα 600μ αναψαν τζακια και σομπες....το λες και θαυμα αυτο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Αυτό που γίνεται Πρέβεζα δεν έχει προηγούμενο δεν έχω ξαναδεί τέτοια νεροποντή ποτε!!!!!!

Γιώργο, είναι ο ορισμός της δυτικής διάταξης που ψάχνω, απλά το ήθελα με χαμηλότερες Τ. πραγματικά φοβερό μέτωπο!!!

 

Btw είμαι στα 30 χρόνια που έχω δει και έχω βρει και άλλες ενδιάμεσες περιπτώσεις για τα Γιάννενα.. έχει πολύ δουλειά τελικά!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Γιώργο, είναι ο ορισμός της δυτικής διάταξης που ψάχνω, απλά το ήθελα με χαμηλότερες Τ. πραγματικά φοβερό μέτωπο!!!

 

Btw είμαι στα 30 χρόνια που έχω δει και έχω βρει και άλλες ενδιάμεσες περιπτώσεις για τα Γιάννενα.. έχει πολύ δουλειά τελικά!

Οι σταθμοί δεν γράφουν τίποτα σε σχέση με αυτό που έχει γίνει λόγω θύελλας 8+ μποφόρ, μιλάμε ρίχνει από 100-400μμ ανά ώρα ραγδαιοτητα εδώ και 20 λεπτα!!!

Θα χει κι άλλες περιπτώσεις ήταν αυστηρά τα όρια που έθεσα, τα Γιάννενα έχουν πάρα πολλές μέρες χιονοπτώσεων στα παλιά χρόνια!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Οι σταθμοί δεν γράφουν τίποτα σε σχέση με αυτό που έχει γίνει λόγω θύελλας 8+ μποφόρ, μιλάμε ρίχνει από 100-400μμ ανά ώρα ραγδαιοτητα εδώ και 20 λεπτα!!!

Θα χει κι άλλες περιπτώσεις ήταν αυστηρά τα όρια που έθεσα, τα Γιάννενα έχουν πάρα πολλές μέρες χιονοπτώσεων στα παλιά χρόνια!

Απίστευτο! Θύελλα κανονική!  Νομίζω ότι μέχρι και εδώ θα δούμε καταιγίδα, αφού είναι δυνατό μέτωπο και δεν έχει προηγηθεί κάποιο φοβερό κρύο. Καλά εννοείται και η Αττική. Και βασικά πιστεύω σχεδόν κάθε νομός θα εηρεαστεί από καταιγίδα 🙂

Σε αναμονή για το γύρισμα σε παπλαμούδα τέρας στα ορεινά χωριά της Ηπείρου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Χρόνια πολλά!!

Έχουμε επικεντρωθεί σήμερα στα μοντελάκια, αλλά είμαι φουλ χαιπαρισμένος για απόψε! Τρελαίνομαιιι.......

Σήμερα μιλάει ο πραγματικός καιρός κι όχι τα μοντελάκια... αντε να δούμε....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Χρόνια πολλά!!

Έχουμε επικεντρωθεί σήμερα στα μοντελάκια, αλλά είμαι φουλ χαιπαρισμένος για απόψε! Τρελαίνομαιιι.......

Σήμερα μιλάει ο πραγματικός καιρός κι όχι τα μοντελάκια... αντε να δούμε....

και μετα απο πολυ καιρο.... ξεχασαμε τι εστι φαινομενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζαρουχλα Αχαΐας , εδώ και τουλάχιστον μια ωρα έχουμε παροδικές μπορές … 

τωρα ξαφνικά έξω χαλασμός με χαλάζι ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αρχισε ενας χαμος εξω απο την βροχη με κεραυνους να σκανε λες και ειναι καλοκαιρι πωωω

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντελώς παροδικό το χαλάζι ήταν … αλλά δείχνει την δυναμική αυτού που έρχεται …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...