Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Soto Weather said:

Ήμουν έτοιμος να πάω για ύπνο αλλά αυτή η κουκούλα τι είναι; φαίνεται καλή μπούκα αν περάσει απέναντι

 

 

Εγώ θα την έπεφτα τώρα, μετά έχουμε καλύτερες πιθανότητες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ζιακοπουλος φαίνεται ανοικτός σε εκπλήξεις! Οχι για κέντρο Αθήνας ή Χαλκίδα. Αλλά για ΒΠ έστω! Αυτό νομίζω 

για 200-250 με βαση το ποστ του δεν θα ειναι εκπληξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιούπολη αν και χωρίς  φαινόμενα τώρα πεφτει σταδιακά η Τ, 4,8c και 1,1c dp

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, allematic είπε:

Τον Αλμυρό τον βλέπω σταθερά πιο κρύο από Βόλο.

Ναι, σήμερα έχει πιο κλειστό καιρό εκει, γι’αυτο… Και γώ τώρα σκέφτομαι ξανά αν αξίζει να κάτσω στον Βόλο ή να πάω στο σπίτι μου στον Αλμυρό. Μιας και θερμοκρασιακά τα πάει πολύ καλύτερα σήμερα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γρήγορη σούμα από Διονυσο … 
Απο το πρωί χιονίζει με μπουκες … που κάποιες στιγμές ήταν ψαρωτικες … αλλά λόγω θερμοκρασίας δεν μπορεί να στρώσει … ( έκανε πέτσα παντού2-3 φορές  … αλλά την έτρωγε μετά…)

Τώρα ειναι η πρώτη φορά στην ημέρα που βλέπω καθολικό κλείσιμο πιο βόρεια … πρέπει να έρχεται χαμός….!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μακαρι να ημουν Λυκοβρυση στο πατρικο μαμω το κωλονησο εδω περα. . .

φανταστικο βραδυ μπροστα σας παιδια. .. οι του L.A.. .. μου λειπει αφανταστα! απολαυστε το..

οσο γι αυτους που βλεπουν βροχη και τα ποτηρια αδεια (ουτε καν μισοαδεια..) αλλαξτε χομπι. σπερνετε τη μιζερια 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.astratv.gr/xania-piliou-live-cam2/

δειτε τωρα για λιγο ποσο γρηγορα στρωνει... μεχρι και στον σκυλο... θα καθυστερησω τον υπνο μου ενα μισαωρακι, φαινεται μεγαλη μπουκα ισως πιασω καμια ξεμπαρκη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, g_ar said:

Ναι, σήμερα έχει πιο κλειστό καιρό εκει, γι’αυτο… Και γώ τώρα σκέφτομαι ξανά αν αξίζει να κάτσω στον Βόλο ή να πάω στο σπίτι μου στον Αλμυρό. Μιας και θερμοκρασιακά τα πάει πολύ καλύτερα σήμερα…

κοιτα πιστευω και ο αλμυρος θα εχει υετο, λογω πεδιαδας θα εχει και λιγο καλυτερες τ... ειναι δηλημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρούσι 4.5 βαθμούς και 1.5 σημείο δροσου...αν συνεχίσουμε έτσι την πτώση μέχρι τις 20:00 θα είμαστε σε καλό σημείο για εκπλήξεις 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλη η σατ αδερφια....το Β Αιγαιο με τα καλα 500αρια θα παιξει καλη μπαλα το λεει και ο δασκαλος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαίνεται να ξανακλείνει τώρα το Πήλιο… Χανια τώρα 

IMG_7798.jpeg.1401c97af3793c548064020bf93e556a.jpeg

6,8 στο λιμάνι… σχετική άπνοια ακόμα. Σήμερα δεν ξέρω πραγματικά ποιος άνεμος μας «συμφέρει». ΒΔ; ΒΑ; Νηνεμία; Θα δειξει…

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τα ξημερώματα που αρχισαν τα φαινομενα και βαλαμε 3.4mm.. σημερα ειχαμε τις συννεφιες μας, τις μαυρίλες μας και ενα παχνιδι ηλιου - συννεφιάς, με παροδικα ψεκαδοβροχα στη συνεχεια. Ο άνεμος ΒΒΔ και η Τ 4.1 - 8.1°C για τη Χρυσούπολη Περιστερίου.

Οτι ειναι να γινει θα γίνει αύριο, παρ' ότι με τη θερμανση του τζιφου κατα τουλαχιστον 1 βαθμο εχθές, δυσκόλεψαν ακομη περισσοτερο τα πραγματα για τα χαμηλα υψομετρα. Αυριο το νωρις το πρωί ξυπνητήρι και εαν ειμαι τυχερος, τα μάτια μου θα σας το μεταφερουν. Οι Τ σημερα πάντως, μονο πεδινού χιονιά δεν ήταν.

Στην Ηλεία, στο τμήμα του κάμπου από το ύψος του Βαρθολομιού - Γαστούνης και νοτιότερα, μέχρι και τα περίχωρα του Πύργου, Τραγανο - Συντριάδα, σημειώθηκε νωρις το πρωί παγετός! Άλλη ιστορία φυσικά, μεσα στη πολη του Πυργου, αφου δεν επεσε η Τ κατω από τους 4.6°C (ΕΑΑ), οταν ο σταθμος στο Τραγανό, σε ακτινα λιγοτερο των 5 χιλιομετρων, εγγραψε -1.2°C !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...