Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησα για να ανέβω πάλι προς Κηφισιά! Δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου αλλά κάποιες λυόμενες νιφάδες σπάγαν στο μπαρμπριζ 4 Βαθμούς η θερμοκρασία Αμπελόκηποι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Gianniskif said:

Μεγάλη ένταση βροχής στους Αμπελοκήπους τώρα !! Μιλάμε για σοβαρή μπουκα . 

Είναι η αδερφή μου Πανόρμου τώρα και την πήρα τηλ συμπτωματικά. Βρόχα με ένταση επίσης αναφέρει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλή βροχή πλέον εδώ, ποτάμια οι δρόμοι! Ακριβώς ό,τι αναμέναμε έως τώρα τουλάχιστον από το ρετάλι.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε τι χάνουμε για 1-2 βαθμούς ....πολύ νερό λέμε με 3.7 και σδ 1.2

Έχουμε δρόμο μέχρι βράδυ προσωπικά θά ήθελα νά μήν βρέχει αλλά..... τουλάχιστον χώνει ο τρελός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Εδώ έχει 3.5 βαθμούς...είμαι ψιλοαρρωστος οπότε αν δεν γράψει σνοουσικ κάτι δεν βλέπω να ασχολούμαι 

Θα,ενημερώσω γείτονα! Προσωπικά δεν περιμένω τίποτα, ζήτημα καμία νιφάδα. Μακάρι να πάω κουβά. Περαστικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω παλι καλα το εχει γυρισει εντελως, αλλα προφανως δεν στρωνει λογω Τ.. Αλλα στα κεραμιδια και στα χορτα τουλαχιστον εστρωσε. Πολυ κριμα που δεν εχουμε καλες Τ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέφτει κι άλλο 3.3  τώρα ....θέλω ένα δυνατό άνοιγμα να πέσει η θερμοκρασία στον ένα βαθμό και γρήγορη δυνατή μπούκα να το δω το τιμημένο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι σίδερα Χαλανδρίου και ανεβαίνω είναι Μάγια έξω και ας ρίχνει βροχή θερμοκρασία στους τέσσερις βαθμούς με θερμόμετρο αυτοκινήτου ο καιρός κλειστός από παντού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κάνω βόλτα, υποθέτω έφτασα Τουρκοβούνια, αν και όχι τέρμα ψηλά, ωστόσο εκεί που έφτασα ήταν στο όριο να το γυρίσει. Υπολογίζω 300 μέτρα.

Μερικές φώτο από την βόλτα μου. Κάπου έπιασα Παρθενώνα, ενώ κατάφερα και βρήκα ουράνιο τόξο, και μετά λόγω βόλτας βρήκα και την φαινομενική αρχή του.. χεχε.

Γουστάρω πολύ τις χιονομπορες οπότε έβγαλα αρκετές φώτο!

IMG_20240129_170353.jpg

IMG_20240129_170405.jpg

IMG_20240129_171106.jpg

IMG_20240129_171159.jpg

IMG_20240129_171235.jpg

IMG_20240129_171830.jpg

IMG_20240129_172154.jpg

IMG_20240129_172427.jpg

IMG_20240129_172621.jpg

Περιφερειακός Γαλατσίου / Αττικό άλσος. Πανέμορφη θέα με κάθε είδος καιρού. Τα Τουρκοβούνια είναι τα βραχώδη "φαγωμένα" βουνά απέναντι προς βόρεια (δεν ξέρω αν έχεις απευθείας θέα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπαρα, καιρο ειχα να δω τοσο μεγαλες νιφαδες.....λιγο μετα απο αυτο το βιντεο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...