Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Spyros Snowstorm said:

Μπορει και να πει και ολη η νυχτα  ετσι

 

Γύρω στις 10-11 δείχνουν παύση τα μοντέλα ... λέμε τώρα. 33μμ έφτασε ο σταθμός στο Τατόι και 7 η Βαρυμπόμπη που είναι δίπλα... τοπικά μεγάλες διαφορές εάν μετράνε σωστά πάντα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενα δυνατο τετοιο στις 8 το βραδυ οπως τωρα να κανει και θα παρουμε ολικη πετσα ολοι μεχρι τα 200 μετρα. 

Τωρα μαλιστα! Αυτο ειναι κλεισιμο πιο ομορφο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλος νικητής της κακοκαιρίας μέχρι τώρα γιατί αύριο θα κάνει ταμείο η Κρήτη  είναι το Ζερίκι!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφυγα από Κηφισιά με στρωμένο Χιόνω χα Λάζο το οποίο βέβαια έλιωνε σιγά-σιγά είμαι τώρα Πύργο Αθηνών 4 βαθμούς και  Έντονη βροχόπτωση ! Πάω Γέρακα Παλλήνη να δώσω κι από κει αναφορά! Πραγματικά το χάσαμε στις λεπτομέρειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ έχει σταματήσει εδώ και ώρες και το μόνο που έχει είναι δυνατός αέρας τώρα άμα θα ξανά ξεκινήσει δεν το ξερω μακάρι να ρίξει όμως το βράδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με βαση τα τοξα καταιγιδων που βλεπω στο χαρτη κεραυνων (νοτια ευβοια- νοτια αττικη και κεντρικη ευβοια- βορεια αττικη)

εκει εχουν παιχτει και μικρες συγκλισεις η κανω λαθος?  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6mm γράφει το βροχόμετρο μου ..φυσικά είμαι πολλά περισσότερα αλλά όταν ρίχνει με 40-50χλμ αέρα τι να μετρήσει ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπούμμμ και συνεχίζει η βροχή και που και που χιόνοχαλαζο 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μεγάλος νικητής της κακοκαιρίας μέχρι τώρα γιατί αύριο θα κάνει ταμείο η Κρήτη  είναι το Ζερίκι!!!!!!

Τεράστιος νικητής θα έλεγα είναι ο υδροφόρος ορίζοντας της Κουλας, χάρις στα χιόνια που φόρτωσαν τα 3 βουνά μας!!!

Ανυπομονώ Σάββατο για Φλαμπούρι! Πιστεύω ότι στη χαράδρα κάτω από το καταφύγιο, θα έχει 1μετρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί οι περισσότεροι χιόνι να μην είδαμε αλλά αν εξαιρέσουμε ότι νιώθουμε ότι χάνουμε πόντους είναι μια υπέροχη κρύα χειμωνιατικο μέρα που τα έχει όλα πλην του χιονιού 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H μόνη μου απορία σε αυτή την κακοκαιρία είναι πως γίνεται να έχω Τ 3 χαλάνδρι και να μην το στρώνει Αγ Στέφανο. Κατά τα άλλα έδωσε πιο λίγα και απο τα ελάχιστα που περίμενα. Μέρα όαση βέβαια. για αυτό τον χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατη η σημερινη μερα! 
 

μπουκες συνεχομενες, κεραυνοι, Υμηττος χιονοκουρτινες κλπ, κανενα παραπονο! Αντε μπας και συνεχισει να κερναει το Αιγαιο, πεσουν οι Τ το απογευμα και πεσουν νιφαδες στρουμπουλες και σε πιο χαμηλα υψομετρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για 2 βαθμους να πάρει ευχή! Αλλά η αλήθεια είναι ότι το αγαπημένο μου φαινόμενο είναι η καταιγίδα τύπου supercell : )

Βλέπεις πόσο κουβαρντάδες είναι οι Αθηναίοι 😅

Σε ψυχρή εισβολή σε κερνάμε και καταιγίδες... Αχχχ πόσο μπροστά είμαστε 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρομερά κλεισίματα εδώ και μια ωρα και η καλλιθέα.ανυπομονω να γυρίσω αγια να δω τι γίνεται κι εκεί.

το κολλέγιο είναι καρφωμένο στου 3.1 εδώ και ώρα απ ότι βλέπω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...