Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναλαμβάνω ,ευτυχώς που υπάρχει ο τζιφος...αν θα βγάλει σφήνα ο τζιφος θα είναι με καλοήθη εμποδισμο και καμία σχέση με την πατατοπιτα του παιου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σιγά σιγά εξαλείφεται το 8 με 10 αν δε βγει το 8 με 10 μετά πάμε γ8α μετα τις 12 ...ανέκδοτο δηλαδή 

Εσυ απο τωρινο τρεξιμο τπυ τζιφου αυτο το συμπερασμα βγαζεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πλάκα το τρέξιμο...η σφήνα κυνηγούσε το βόρειο τμήμα του αζορ να το διακορευσει και αυτό πήγαινε πιο βόρεια και πιο βόρεια...καλό σενάριο και αυτό..είτε περάσει η σφήνα είτε όχι ο εμποδισμος που βγάζει ο τζιφος είναι πολύ καλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Οχι ρε ο αντουαν εβγαλε συμπερασμα δεν ειναι για εμας🤣🤣🤣🤣

Για πες βρεχει η χιονίζει Λάρισα Κώστα!

Εγώ πάντως προτιμώ ευρωπαϊκο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οχι ρε ο αντουαν εβγαλε συμπερασμα δεν ειναι για εμας🤣🤣🤣🤣

Η πλάκα είναι ότι εγώ είναι που δεν το πολύ πιστεύω...λες να συνεχίσω να μην το πολύ πιστεύω και να ψάχνω την σφήνα...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οχι ρε ο αντουαν εβγαλε συμπερασμα δεν ειναι για εμας🤣🤣🤣🤣

Και δε θα είναι....Εγώ όταν ειοα οτι δε θα ναι για μας φαινοταν οτι 90 % θα χτυπάνε το χαμηλο τον αζορ Και θα τον τελείωνε αλλα αυτος πηγαινε ταξίδι βορεια μαζι με το χαμηλο χαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για πες βρεχει η χιονίζει Λάρισα Κώστα!

Εγώ πάντως προτιμώ ευρωπαϊκο

Λαρισα βρεχει καλα και ομολιο το εχει στρωσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και δε θα είναι....Εγώ όταν ειοα οτι δε θα ναι για μας φαινοταν οτι 90 % θα χτυπάνε το χαμηλο τον αζορ Και θα τον τελείωνε αλλα αυτος πηγαινε ταξίδι βορεια μαζι με το χαμηλο χαχχαχα

Δες ρωρα που εκανε αποκοπη ολη τη μπαλα τι θα γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο σενάριο με ξεπερνάει...!!!σορυ παίδες αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είναι τόσο δυνατός ο τζιφος που θα τραβήξει αύριο όλα τα μοντέλα....γιατί αύριο πρέπει να γίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Απίστευτο σενάριο με ξεπερνάει...!!!σορυ παίδες αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είναι τόσο δυνατός ο τζιφος που θα τραβήξει αύριο όλα τα μοντέλα....γιατί αύριο πρέπει να γίνει 

Βαγγέλη μακάρι να τα τραβήξει ολα προς το μέρος του.Η αλήθεια είναι πως είναι σε καλό φεγγάρι τελευταία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWMANIAC είπε:

Βαγγέλη μακάρι να τα τραβήξει ολα προς το μέρος του.Η αλήθεια είναι πως είναι σε καλό φεγγάρι τελευταία..

Τόσο καλό??δεν ξέρω...πάντως επειδή το ριτζαρισμα είναι στα μέσα της πρώτης καρτεκας δεν μπορεί να συνεχιστεί αύριο...η έτσι η αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Τόσο καλό??δεν ξέρω...πάντως επειδή το ριτζαρισμα είναι στα μέσα της πρώτης καρτεκας δεν μπορεί να συνεχιστεί αύριο...η έτσι η αλλιως

Ναι έχουμε πλησιάσει χρονικά στο ριτζαρισμα,η λόγικη όντως λέει πως θα υπάρξει σχετικη συγκλιση αύριο και θα μειωθούν οι αποκλίσεις.Μακαρι απτο πρωί να τρίβουμε τα ματια μας και να μην έχουν εξανεμιστει όλες μας οι ελπίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...