Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλο αυτό στήσιμο θυμίζει και σενάριο ξεροκρυου λόγω δυσκολίας καθόδου του Αυλώνα και νοτιαδοχιονο στην συνέχεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σικον ως πρώτο από τα μοντέλα με διαφορετικό σενάριο από τζιφο έκανε μια μεγάλη κίνηση ως προς τον εμποδισμο τον πήγε αρκετά βορεια και πέρασε την σφήνα που περιμένω ως μια μέση λύση image.png.c0b728cde99a8092820a6708ff7cba36.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επίσημα το 8-10 σφυρίζει λήξη ...τώρα σε δύο μέρες θα παίξει το σήριαλ η σφήνα να δούμε τι και πώς και από πού ..ότι θα βλέπουμε μέχρι την Παρασκευή θα νε ότι να νε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Και επίσημα το 8-10 σφυρίζει λήξη ...τώρα σε δύο μέρες θα παίξει το σήριαλ η σφήνα να δούμε τι και πώς και από πού ..ότι θα βλέπουμε μέχρι την Παρασκευή θα νε ότι να νε...

😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πίσω βήματα προς Ευρωπαίο έκανε ο τζιφος στο πρωινό του ,δεν ριτζαρει όσο πρέπει με αποτέλεσμα καταπιονας ,δεν μπορεί το παλικάρι φέτος,πρέπει να το χωνεψουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει μόνο μία περίπτωση να βγει κάτι ενδιάμεσο χρονικά και είναι να κάτσει έτσι η σφήνα με τέτοια κλίση του εμποδισμου και τόσο βόρεια και να μην είναι μια μικρή ύφεση ...αλλά έχει μικρές πιθανότητες οπότε θα περιμένουμε μέσω της μικρής σφήνας να έρθει από πίσω ολόκληρη η σφεντόνα στην κυκλοφορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει όλος ο πολικός λοβός που μετακινήθηκε στα β.ανσυολικα να μείνει εκεί για κάποιες μέρες μπας και συνδιαστει μετέπειτα με την ατλαντική ροη...θα παίξει μέχρι Παρασκευή τρελλη αλλαγή αναψεαν και ανά μοντέλο μιας και θα ανακατευτούν πάρα πολύ παράγοντες απ' άκρη σ' άκρη στον χάρτη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Mountain said:

gfs-1-264.png?18

 

 

 

gfs-13-264.png?18Καλημερα παιδια .....Μωρε τι βλεπουν τα ματακια μου??? Βαγγελη !!!!!!!!!!!!!!! μωρε λεσ  ?????????

 

Ας δείξει πάλι αυτό στα 6αρια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Ας δείξει πάλι αυτό στα 6αρια. 

Δεν θα το δείξει φίλε μου μαλλον...δυστηχως η "μάχη μας" πάει παρακάτω...κρατά δυνάμεις...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο περιμένω τον παιο οφείλω να πω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΡΙΣΠΕΚΤ στον πιο επικίνδυνο για μένα "αντίπαλο"...ΤΟ ΓΕΤΙ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ😋..για την τρεχουσα κακοκαιρία.Αυτα και τίποτα άλλο...😎😋..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ και επίσημα τέλος μέχρι τουλάχιστον 10 με 12...αφήνω ένα παραθυράκι 1% λόγω σφήνας εφ όσον αδειάσει από γεωδυναμικα η Ισλανδία και σε συνδιασμό με τον αζορ πιέσουν πολύ και μόλις περάσει η σφήνα κλείσουν την πόρτα...δύσκολο οανδυσκολο αλλά αξίζει για 1%..το μετά είναι αρκετά πιο μετά και το ζητούμενο έτσι όπως το κόβω δεν θα είναι ούτε η διάταξη ούτε ο υετός αλλά οι θερμοκρασίες...πάω στο μαγαζί τα λέμε😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικά τα πρωινά. Ο Ευρωπαίος μου άρεσε εχθές, αλλά το σημερινό 00αρι του είναι μάπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή μέρα..Δεν υπάρχει τιοοτα ως τα μέσα του μηνα και η κυκλοφορία ουτε για μετα κάνει...Εγώ αποχωρώ οσον αφορα σχολιασμο για χιονια και περιμενω βριχες ετσι κι αλλιως μεγαλώνει η μέρα οποτε δε νομίζω να σπάσει η αχιονια των κβ..απο δεκεμβρη παλι , καλ η συνέχεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλή μέρα..Δεν υπάρχει τιοοτα ως τα μέσα του μηνα και η κυκλοφορία ουτε για μετα κάνει...Εγώ αποχωρώ οσον αφορα σχολιασμο για χιονια και περιμενω βριχες ετσι κι αλλιως μεγαλώνει η μέρα οποτε δε νομίζω να σπάσει η αχιονια των κβ..απο δεκεμβρη παλι , καλ η συνέχεια 

φαγαμε φολα κ απο κοκκινολαιμηδες χαχα  πρωτη φορα ειδα μαιμου κοκκινολαιμη χαχαχα δεν μας σωνει τιποτα 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

φαγαμε φολα κ απο κοκκινολαιμηδες χαχα  πρωτη φορα ειδα μαιμου κοκκινολαιμη χαχαχα δεν μας σωνει τιποτα 🤣🤣

Πραγματικά μας πουλησαν κι αυτοι φετος 🤣🤣🤣🤣...Και γω Και η γυναίκα μου2 ειδαμε χθες .Αλλά δε νομίζω μέχρι τις 12 κανα κανει τιποτα ...απλά μας γουστάρουν κι έρχονται χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Του χρόνου και βλέπουμε.. όταν ο Δεκέμβρης και ο Γενάρης πάνε στα σκουπίδια έτσι απλά δεν γίνεται να σε ρεφαρει ετσι απλα ο Φεβρουάριος και σε αυτον μάλλον το πρώτο 10ημερο ειναι χαμένο.. αντίο ζωη το έργο δυστυχώς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...