Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτάω τα σχόλια του Βαγγέλη και του Μιχαήλ και λέω ..απίστευτο πέταξε χιονιά στις 120-144 και μπαίνω στα μοντέλα και βλέπω και με πιάνει ένα γέλιο....χαχαχα......ούτε στις 240+ ώρες εικονικός....🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τιποτα απο τα ensembles του παιου για κανεναν.Αν δεν βγει ισχυρο μπλοκ σε ολη την δυτικη ευρωπη ως σκανδιναβια δεν υπαρχει τιποτα και για κανεναν.Απλα καποιοιες γατουλες ειναι φοβικες και τρεμουν μηπως η κατεβασια γινει προσηνεμη.Αυτο ειναι ολο...νιαου τωρα.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Κοιτάω τα σχόλια του Βαγγέλη και του Μιχαήλ και λέω ..απίστευτο πέταξε χιονιά στις 120-144 και μπαίνω στα μοντέλα και βλέπω και με πιάνει ένα γέλιο....χαχαχα......ούτε στις 240+ ώρες εικονικός....🤣

 

Δεν βλεπεις εσυ διπλο χιονιά Σωτο??🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλαω για ως τις 18 του μηνα.

Στις 240 ώρες (14 Φλεβάρη )δεν είναι άσχημα τα ενσεμπλες του παιου, έχουν μια προοπτική για λίγο πιο μετά, πιστεύω κάπου εκεί θα είναι η πρώτη ευκαιρία αλλά εύκολα χαλάει . Είναι νωρίς ακόμα, το καλό είναι ότι υπάρχει αζορικος και όχι τίποτα ζωνικες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Στις 240 ώρες (14 Φλεβάρη )δεν είναι άσχημα τα ενσεμπλες του παιου, έχουν μια προοπτική για λίγο πιο μετά, πιστεύω κάπου εκεί θα είναι η πρώτη ευκαιρία αλλά εύκολα χαλάει . Είναι νωρίς ακόμα, το καλό είναι ότι υπάρχει αζορικος και όχι τίποτα ζωνικες

Προοπτικη υπαρχει αν βγει το μπλοκ που περιεγραψα παραπανω.Αυτη τη στιγμη τα ensembles του παιου δινουν 7-8 σεναρια με πετσα σε θεσ/νικη και εδω ως τις 18 του μηνα.Δηλαδη τιποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα απο τα ensembles του παιου για κανεναν.Αν δεν βγει ισχυρο μπλοκ σε ολη την δυτικη ευρωπη ως σκανδιναβια δεν υπαρχει τιποτα και για κανεναν.Απλα καποιοιες γατουλες ειναι φοβικες και τρεμουν μηπως η κατεβασια γινει προσηνεμη.Αυτο ειναι ολο...νιαου τωρα.😅

Δες εδώ γατουλεςςςςς!

Μαζεύτηκαν για κβ τσιμπούσι να παχύνουν να αντέξουν τον μεγάλο δκβ χιονιά!

IMG_20240204_201559.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν βλεπεις εσυ διπλο χιονιά Σωτο??🤣🤣

Εγώ;; μη σου πω τριπλό και τετραπλό.....να δω πως θα ξεθαυτώ τον Απρίλη....αν αρχίσει τώρα που λενε τα παιδιά ο πρώτος έρθει στο καπάκι και ο δεύτερος....ε ο τρίτος και ο τέταρτος είναι ζήτημα χρόνου μέσα στον Μάρτη.... και είπαμε ταμείο για τον επικό χειμώνα που ζούμε στα... τέλη Μαίου........( σημειωτέων ότι σήμερα είχαμε εδώ 21,6 βαθμούς μέγιστη καθαρά .....Σιβηρική μέγιστη.....)🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δες εδώ γατουλεςςςςς!

Μαζεύτηκαν για κβ τσιμπούσι να παχύνουν να αντέξουν τον μεγάλο δκβ χιονιά!

IMG_20240204_201559.jpg

Ενταξει ειμαι μεσα στο πειραγμα και στο τρολαρισμα απλα περιγραφω την πραγματικοτητα παραπανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δες εδώ γατουλεςςςςς!

Μαζεύτηκαν για κβ τσιμπούσι να παχύνουν να αντέξουν τον μεγάλο δκβ χιονιά!

IMG_20240204_201559.jpg

Βαλτε τις και λίγο νεράκι τις καημένες γιατί με τόσο βαρυχειμωνιάτικο ήλιο θα λυσάξουν από τη δίψα.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα τρεξίματα είναι επικά για τόσες μέρες μετά. Θα έρθει ο μεγάλος προσηνεμος χιονιάς μέχρι τη θάλασσα μεγάλος προσηνεμος χιονιάς μέχρι το κύμα πάρτε γεννήτριες, προμήθειες για τον μεγάλο προσηνεμο χιονιά μέχρι τη θάλασσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ενταξει ειμαι μεσα στο πειραγμα και στο τρολαρισμα απλα περιγραφω την πραγματικοτητα παραπανω.

Ναι βρε κανένα πρόβλημα 🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα απο τα ensembles του παιου για κανεναν.Αν δεν βγει ισχυρο μπλοκ σε ολη την δυτικη ευρωπη ως σκανδιναβια δεν υπαρχει τιποτα και για κανεναν.Απλα καποιοιες γατουλες ειναι φοβικες και τρεμουν μηπως η κατεβασια γινει προσηνεμη.Αυτο ειναι ολο...νιαου τωρα.😅

Βρε πσυχη μου καλή δεν περιστρέφεται ο κόσμος γύρω από τα προσηνεμα...🤣🤣🤣...εγώ λάθος σωστό θα δείξει θεωρώ ότι από την αρχή σκανδιναβικος μου κάνει κακό και στο μετά ενώ δεν μου φτιάχνει το πριν...τα ΔΚΒ κοιτάω τίποτα άλλο ...μην ψάχνεις φαντάσματα 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βρε πσυχη μου καλή δεν περιστρέφεται ο κόσμος γύρω από τα προσηνεμα...🤣🤣🤣...εγώ λάθος σωστό θα δείξει θεωρώ ότι από την αρχή σκανδιναβικος μου κάνει κακό και στο μετά ενώ δεν μου φτιάχνει το πριν...τα ΔΚΒ κοιτάω τίποτα άλλο ...μην ψάχνεις φαντάσματα 😋😋

Μπου!! Χαχχαχαχαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τις 15 τουλάχιστον του μήνα(10-11+ μέρες μετά) είμαστε πολύ πάνω από τα κλιματικά σύμφωνα με τα ανσάμπλ παίου,.... ενώ και υετικά οι βροχάρες που φαινόντουσαν μέχρι πριν ελάχιστα τρεξίματα πήραν παράταση για πιο αργότερα.....ενώ ακόμα και η πτώση στα φυσιολογικά στον μέσο όρο είναι ακόμα μακρινό όνειρο..........

ens_image.php?geoid=52949&var=201&run=12&date=2024-02-04&model=ecm&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Τιποτα απο τα ensembles του παιου για κανεναν.Αν δεν βγει ισχυρο μπλοκ σε ολη την δυτικη ευρωπη ως σκανδιναβια δεν υπαρχει τιποτα και για κανεναν.Απλα καποιοιες γατουλες ειναι φοβικες και τρεμουν μηπως η κατεβασια γινει προσηνεμη.Αυτο ειναι ολο...νιαου τωρα.😅

ενίοτε δε και....πριτς-πριτς😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η DAY 4 πάει να κλείσει σταθερά με χτες στο 7αρσκι όλην απροόπτου στο 18,Άρι του τζιφου.Μεχρι την DAY 7 αν είμαστε πάνω από 5 τότε την Πέμπτη μπορούμε να πούμε ότι έχουμε αρχή τάσης για χιόνια η χιονιαδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως για αύριο αν βγει παίος/τζίφος πάμε και για 25άρι τοπικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον δεν κάνει αυτά που θέλω στο 18αρι. Θα δούμε.... Από τα 12αρια το καλύτερο κύριο ήταν του ευρωπαϊκού. Μετά του ούκμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Η ιδέα μου είναι ή η ανανέωση των ενσεμπλες του ευρωπαϊκού στο μετεοσιελ αργεί πολύ?

Αργεί πολύ από σήμερα το πρωί τουλάχιστον 1 ώρα παραπάνω κάνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...