Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ειναι χειμωνας κ το μονο που εχεις να περιμένεις να ειναι η άνοιξη κ το καλοκαίρι....κ παλι να μετρας αντιστροφα μεχρι να περασουν αργα κ βασανιστικά ο Απριλιος, Μαιος, Ιουνιος, Ιουλιος, Αύγουστος, Σεπτεμβριος, Οκτωβριος. Απελπισία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τραγικός ο ναο.. πφφ.

Από την άλλη σκέφτομαι μήπως τα σενάρια με θετικό ναό είναι λόγω αντιζωνικης

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, [weathermaniac] said:

Εγώ πάντως αυτό που κατάλαβα είναι ότι για να έρθει Μάρτιος τύπου 87 το κόστος θα είναι στο τέλος του μήνα να έρθει 40αρι, αλλά και καύσωνας τύπου 87 να έρθει έχουμε κλιματιστικά οπότε θα είμαστε οκ σε σχέση με τοτε

Άριστα 10 Μιχαήλ! 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγικός ο ναο.. πφφ.

Από την άλλη σκέφτομαι μήπως τα σενάρια με θετικό ναό είναι λόγω αντιζωνικης

 

Είναι επειδή πήγαν όλα πιο δυτικά για αυτό τον λόγο και θα έρθει Αυλώνας από Σκανδιναβία...το θέμα είναι ότι πέφτει στο 0 εκεί που μας ενδιαφέρει αλλά σε κάθε περίπτωση θέλουμε το οποίο θετικό να μηδενίσει και το 0 να γίνει αρνητικό έστω και ελαφρά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ πάντως αυτό που κατάλαβα είναι ότι για να έρθει Μάρτιος τύπου 87 το κόστος θα είναι στο τέλος του μήνα να έρθει 40αρι, αλλά και καύσωνας τύπου 87 να έρθει έχουμε κλιματιστικά οπότε θα είμαστε οκ σε σχέση με τοτε

Κι εγώ αυτό κατάλαβα...χιόνι μεν το Μάρτιο αλλά ταυτόχρονα και τρελλη ζεστή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Filippos είπε:

Καταπληκτικοι δεικτες για προσηνεμα, να δουμε θα αλλαξουν τα μοντελα ή οι δεικτες αραγε

Στο 00αρι του τζίφου τέτοιοι ήταν οι δείκτες , αλλά δεν υπήρχε κανένας Αυλώνας, όπως και σήμερα δηλαδή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κι εγώ αυτό κατάλαβα...χιόνι μεν το Μάρτιο αλλά ταυτόχρονα και τρελλη ζεστή...

 

14 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Είναι επειδή πήγαν όλα πιο δυτικά για αυτό τον λόγο και θα έρθει Αυλώνας από Σκανδιναβία...το θέμα είναι ότι πέφτει στο 0 εκεί που μας ενδιαφέρει αλλά σε κάθε περίπτωση θέλουμε το οποίο θετικό να μηδενίσει και το 0 να γίνει αρνητικό έστω και ελαφρά...

Θεωρώ ότι πρέπει να πέσει οπωσδήποτε στο -1 για να μπορεί να κατέβει Αυλώνας.. εγώ πάντως τρελάθηκα με το που τους είδα, δεν περίμενα να εμφανιστούν τόσο άσχημα σενάρια.

Από την άλλη επειδή έχω δει πως αλλάζουν και αυτοί φέτος έχω την ελπίδα ότι θα κάνουν την τούμπα αύριο μεθαύριο. Πάντως. Αυξήθηκε η διασπορά, αφού και τα σενάρια με - 1 έγιναν περισσότερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε το αικον, και γενικά έχω απορία να δω τι μπορεί να πάει τόσο στραβά. Στο Τζεμ η μεταβλητή του Τέξας καταστράφηκε τελείως για αυτό βγήκε σιχαμενο το ραν, και μέχρι να κλειδώσει και αυτή έχουμε 3 μέρες, αλλά έφτιαξαν αρκετά πράγματα στην κατανομή των αυλών στην Αμερική.. το να πω να ξαναχαλασουν? Θα δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ξεκίνησε το αικον, και γενικά έχω απορία να δω τι μπορεί να πάει τόσο στραβά. Στο Τζεμ η μεταβλητή του Τέξας καταστράφηκε τελείως για αυτό βγήκε σιχαμενο το ραν, και μέχρι να κλειδώσει και αυτή έχουμε 3 μέρες, αλλά έφτιαξαν αρκετά πράγματα στην κατανομή των αυλών στην Αμερική.. το να πω να ξαναχαλασουν? Θα δούμε.

ΤΟ ΕΠΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αρκετά χειρότερο το αικον σε αρκετά πράγματα. Μόνο την μεταβλητή του Τέξας βελτίωσε, στον ειρηνικό τα έκανε μαντάρα.

Καλό εκ του αποτέλεσματος, να είναι καλά το ΤΈΞΑΣ!!!!!!!!!!!

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αρκετά χειρότερο το αικον σε αρκετά πράγματα. Μόνο την μεταβλητή του Τέξας βελτίωσε, στον ειρηνικό τα έκανε μαντάρα.

Tώρα σιγά σιγά όσο πλησιάζουμε στη Σαρακοστή ... να κοιτάμε και τι γίνεται στις νήσους του Πάσχα....... θα είναι πολύ σημαντικές από εκεί οι μεταβλητές..............😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εμένα Μ αρέσει το σικον...συνεχίζει την λογική που θέλουμε 

Στην λογική αυτή θα παίξουμε, αλλά στην ίδια λογική είναι και ο ναύτης που είναι μαπα.

 

Πάρτε και την μεταβλητή του Τέξας αγαπουλες μου

17-49-34-gfsna-0-60.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Dusterakos said:

Θα βγει ο πιο θερμος Φλεβαρης που υπηρξε ποτέ

Ήδη έχουν αρχίσει να ανεβαίνουν οι μέσες Τ Φεβρουαρίου επικίνδυνα με τα δεδομένα μέχρι και σήμερα. 

Αν βγάλει θερμό διάστημα μέχρι τέλος του μήνα τότε ναι ίσως περάσει και τον θρυλικό Φλεβάρη του 2016. Αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς να το πούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Στην λογική αυτή θα παίξουμε, αλλά στην ίδια λογική είναι και ο ναύτης που είναι μαπα.

 

Πάρτε και την μεταβλητή του Τέξας αγαπουλες μου

17-49-34-gfsna-0-60.png

Went through to Texas, yeah, Texas, and we had so fun..... AC DC... THUNDERSTRUCK🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλό στον βόρειο ειρηνικό που διασπαει το π.β. στο ούκμο έκανε την εμφάνιση του στον τζίφο. Για να δούμε. Δεν θα βγει σαν το ούκμο το πρωινό αλλά έχει ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Went through to Texas, yeah, Texas, and we had so fun..... AC DC... THUNDERSTRUCK🤣

Το Τέξας δεν μας πολύ ενδιαφέρει ... Το Τενεσί να μην βγάλει παγωνιες και ακριβινει το Jack Daniels... !! 

Πάμε στα δωδεκαρια του λευκού δράκου ... Ήρθε η ώρα της αλλαγής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

χάλια παραμένει το τζεμ, αισιόδοξο παραμένει το ούκμο. Τζίφος, θα δούμε. δεν είμαι σίγουρος.δεν μου αρέσει ούτε ο τζίφος πιο συμπαγής ο πολικός στροβιλος από πριν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, freeze είπε:

Το Τέξας δεν μας πολύ ενδιαφέρει ... Το Τενεσί να μην βγάλει παγωνιες και ακριβινει το Jack Daniels... !! 

Πάμε στα δωδεκαρια του λευκού δράκου ... Ήρθε η ώρα της αλλαγής 

Τεξας ο ναος του μπαρμπεκιου αρα η μεταβλητη μπορει να μας καψει🤣🤣οπως τα ribs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά θα βγουν πιστεύω και το Τζεμ και ο τζιφος..το ότι βλέπουμε μια χαμηλαρα δεν παίζει κανένα ρόλο.Αφου είναι φως φανάρι πατάει στοπ και ανεβάζει αζορικο και κόβει είτε κομμάτι είτε μεγαλύτερο κομμάτι το περνάει κατεβάζει Αυλώνα και κλείνει από πίσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, freeze είπε:

Το Τέξας δεν μας πολύ ενδιαφέρει ... Το Τενεσί να μην βγάλει παγωνιες και ακριβινει το Jack Daniels... !! 

Πάμε στα δωδεκαρια του λευκού δράκου ... Ήρθε η ώρα της αλλαγής 

Για την αμερικη μας ενδιαφερει μονο στεφανακο...

Κοιτα και λιγο πενσυλβανια γιατι ειμαι εξω.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...