Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βαρεμάρα....

Τι επαθες βαγγελη???

Βγες καμια βολτιτσα για περπατημα ...ωραιο καιρο εχει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowparty είπε:

Τι επαθες βαγγελη???

Βγες καμια βολτιτσα για περπατημα ...ωραιο καιρο εχει...

Δεν βλέπω φως και βαριέμαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν βλέπω φως και βαριέμαι....

Δεν πειραζει φιλε...του χρονου να μαστε καλα με υγεια...

Ας ριξει κανα νερακι τουλαχιστον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Δεν πειραζει φιλε...του χρονου να μαστε καλα με υγεια...

Ας ριξει κανα νερακι τουλαχιστον....

Εύχομαι οποίοι χρειάζονται τα νερά να τα χουν...τα τσιμέντα της Θεσσαλονίκης μπορούν να μείνουν αποτιστα 6 μήνες?...δεν θέλω να δω ούτε συννεφάκι μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου...εκτός κι αν χιονίσει και το στρώσει τον Μάρτιο...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εύχομαι οποίοι χρειάζονται τα νερά να τα χουν...τα τσιμέντα της Θεσσαλονίκης μπορούν να μείνουν αποτιστα 6 μήνες?...δεν θέλω να δω ούτε συννεφάκι μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου...εκτός κι αν χιονίσει και το στρώσει τον Μάρτιο...😋

ερχεται χιονιάς βαγγέλη και θα είναι πορτοκαλί.. χεχεχε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ερχεται χιονιάς βαγγέλη και θα είναι πορτοκαλί.. χεχεχε

Τι εννοείς?ότι έρχεται καύσωνας?,καλώς να έρθει αν δεν έρθει χιόνι τον Μάρτιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, freeze είπε:

Καλουτσικο το icon στο τέλος του τρεξίματος αφήνει μια χαραμάδα αισιοδοξίας για τελος του μήνα ...

Και κάτι για να ευθυμησουμε 

Αν ο γυπαετός μύστης του ίντερνετ ασχολιόταν με τα καιρικά και η υποτιθέμενη γκόμενα ήταν κάποιος αυλωνας

«Καλησπέρα, κατ’ αρχάς να σου πω ότι ούτε ψάχνομαι, ούτε μου λείπει κάτι. Δόξα τω Θεώ μια χαρά χιονισμενος είμαι, ανθρώπινα και μόνο σου έστειλα. Απλά, προσπάθησα να σε βρω στο meteociel και δεν μπόρεσα. Σου είναι εύκολο να μου δείξεις ένα σημάδι εσυ; Και μην αγχώνεσαι δεν πρόκειται να σε ενοχλήσω. Και αυτά στα λέω γιατί σε αυτη τη ρημάδα την κυκλοφορία θα έχεις δει πολλά, όπως και εγώ. Αν δεν θέλεις, αλίμονο. Απλά μου το λες και το σέβομαι», 

Ναι αλλά ο αυλώνας .... ΜΑΣ ΤΣΕΧΑΣΕ.....😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνε οι καλές εποχές όπου ο insildur και το επιτελείο του έταζαν χιονιά με 1 μέτρο σε αστικά κέντρα. Ακόμα και ο Βαγγέλης ο vorios polos, μοιάζει μοιρολογήτρα της Μάνης μπροστά του ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφή στους χάρτες μετά από πολύ καιρό..Τέτοια κουραση και ξένερα δεν έχω ξαναζήσει στο χόμπυ αυτό.Ισως ο χειρότερος χειμώνας που έχω ζήσει.Το απόλυτο σιχαμα.Ραντεβού στους χάρτες σε κανένα 10 ημερο μπας και φανεί κάτι.Που δεν το πιστεύω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έν τω  μεταξύ κοιτάς τους  χάρτες και βλέπεις ίδια εικόνα μέχρι οσο πάει το ματι, σαν να έχουν κολλήσει το τρεξίματα 😂😂

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχομαι σε ολους καλο ανοιξη...Το Φλεβαρη τελειωσε για το Ελλαντα και το πεντινο κιονι...Πολλες βροχες στο κωρα σας για να μην γινεται σαν το δικο μου κωρα....Και του κρονου με υγεια....Σαλαμ αλεκουμ...Απο τον Αλ Σακουλιν Λα Καυσωνι...

IMG-4b49b153918a8d487e49b1213fb201f3-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ευχομαι σε ολους καλο ανοιξη...Το Φλεβαρη τελειωσε για το Ελλαντα και το πεντινο κιονι...Πολλες βροχες στο κωρα σας για να μην γινεται σαν το δικο μου κωρα....Και του κρονου με υγεια....Σαλαμ αλεκουμ...Απο τον Αλ Σακουλιν Λα Καυσωνι...

IMG-4b49b153918a8d487e49b1213fb201f3-V.jpg

Τον συνάδερφο από Μαρόκο θέλω.. Μας έλειψε... Κανόνισε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες το θεμα ειναι τα βουνα να χουμε νερο οχι να χιονισει στην πορτα του καθενος ,καλο κι αυτο αλλα σε δευτερη φαση. Εδω ψαχνουμε τα βασικα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕ image.png.01238494007bd1a27d0b0c43ed02586e.png

Νεοσμυρνιωτης προσηνεμος γειτονας μου,σου στελνει αγωνιστικους χαιρετισμους....Πανιωνιος και καυσωνακιας μεχρι θανατου!!🤣

unnamed.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...