Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Όχι ρε μαν που στα 60 σου θα είσαι έτσι.

Θα σε φτιάξω εγώ με botox και μίνι λιφτ και θα φαίνεσαι 30άρης. Mη βλέπω τέτοια αφημένα.

στο τικτοκ έχει ένα καλό φίλτρο "turn the clock"...το έκανα και τρόμαξα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έκανε μια ωραία βελτίωση ο ευρωπαίος στην αποκοπή που κάνει μεγάλη ζημιά, καθώς στο πρωινό του το έκανε ισχυρό χαμηλό.. Δεν είναι σαν το αικον βέβαια πο έχει το καλλυτερο σενάριο, αλλά πεεριμένω βελτίωση μ.ο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Παραθαλάσσια Αιτωλοακαρνανία, Άκτιο κλπ. πρέπει να ναι στα κυβικά της Πάτρας και χειρότερα από Πρέβεζα

Είναι ξενέρωτες περιοχές. Έχουν υψηλές θερμοκρασίες για χιόνι εκεί. Είναι όπως οι Μπενελούξ για την Ευρώπη ένα πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ μπερδεύτηκα...τι ψάχνουμε και πότε?υπάρχει στόχος ?

Modele UKMO - Carte prévisions

αυτό το 985 πρέπει να πάρει τον π.. για να συμβεί κάτι έστω χειμερινό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 

αυτό το 985 πρέπει να πάρει τον π.. για να συμβεί κάτι έστω χειμερινό.

Αγαπημενε Μιχαηλ μου...Το κακο ειναι οτι εμεις εχουμε παρει ηδη τον π.....🤣Ποικιλοτροπως μαλιστα!!Δε μπορω εδω καιρο να κατσω σε καρεκλα η καναπε..🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αγαπημενε Μιχαηλ μου...Το κακο ειναι οτι εμεις εχουμε παρει ηδη τον π.....🤣Ποικιλοτροπως μαλιστα!!Δε μπορω εδω καιρο να κατσω σε καρεκλα η καναπε..🤣

Ε πώς κανείς έτσι...ότι δεν μπορούμε να το αποφύγουμε καθόμαστε και το ευχαριστιόμαστε...🤣🤣🤣🤣...ανθίζουν οι μυγδαλιες ξελαηδαν τα πουλάκια ο κόσμος έξω είναι χαρούμενος που τελειώνει!!!!!ο χειμώνας!!!!!!!!!!!!!!!!....κάτσε στρογγυλό κάθησε και ευχαριστησουτο😋😋🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Modele UKMO - Carte prévisions

αυτό το 985 πρέπει να πάρει τον π.. για να συμβεί κάτι έστω χειμερινό.

Αυτό δεν φεύγει Μιχαήλ.δυστηχως έτσι όπως το κόβω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο πολικός στρόβιλος ναό μεν χαλαρώνει, αλλά δεν θεωρώ ότι θα δώσει ψυχρές εισβολές σε ένας. Πάντως αυτό είναι το μόνο καλό. Δεν έχουμε χιόνια, αλλά δεν έχουμε και ξεροκρυο. Παρόλα αυτά μέχρι 15 Μαρτίου θα ψάχνω το χιόνι... 15 Μαρτίου με 10- Απριλίου ψυχρές λίμνες χειμωνιάτικου τύπου και έπειτα όσο γίνεται περισσότερη ζέστη, για να προετοιμαστούμε όμως για ενδιαφέρον καλοκαίρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν έχεις να μπεις στο φόρουμ 2 μέρες και έχουν γραφτεί με το ζόρι 10 νέες σελίδες, καταλαβαίνεις τα μελλούμενα…

Ανεκδιήγητος και ο Φλεβάρης…τουλάχιστον υπάρχει μια σταθερότητα στο χαλι, για εμάς τους ψυχαναγκαστικούς !!

Τα λέμε τον Μάρτιο παιδιά !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, WEATHER-FUN είπε:

Είναι ξενέρωτες περιοχές. Έχουν υψηλές θερμοκρασίες για χιόνι εκεί. Είναι όπως οι Μπενελούξ για την Ευρώπη ένα πράγμα.

Δεν γίνεται να ζεις εκεί σε καμία περίπτωση. Όπως επίσης σε Αγρίνιο - Πάτρα κλπ θερμές περιοχές. Περιοχές μόνο για καυσωνακηδες. 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Snowparty said:

Γιατι εχω την εντυπωση οτι ο μαρτης θς μας καλωσορισει με +16 στς 850....

ερασιτεχνικές ζέστες. Αμα δεν χώσει +20 μη με ενοχλείτε 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Snowparty είπε:

Γιατι εχω την εντυπωση οτι ο μαρτης θς μας καλωσορισει με +16 στς 850....

εντάξει βγήκε σάπιος ο Χειμώνας το ξέρουμε. Αλλά αυτά που γράφεις δεν φαίνονται πουθενά. Κούρασε λίγο η ανυπόστατη γκρίνια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

ερασιτεχνικές ζέστες. Αμα δεν χώσει +20 μη με ενοχλείτε 😅

Χαχαχαχα είπαμε φέτος είσαι ο αρχηγός εδώ μέσα από το καλοκαιρι.Ολος ο καιρος δικός σου είναι. Τι καυσωνες ατελείωτους είχες τι ρεκόρ ζέστης μέχρι τον χειμώνα τι ρακετες και μπάνια τα χριστούγεννα τι ασταματητες θερμές εισβολες που έτρεχες και δεν εφτανες τι τροπικές νύχτες.Και τώρα που τελειώνει ο χειμωνας Αντε να ξεκινησουν και οι προετοιμασίες για το ατελειωτο ελληνικο καλοκαίρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, heavy snow said:

Χαχαχαχα είπαμε φέτος είσαι ο αρχηγός εδώ μέσα από το καλοκαιρι.Ολος ο καιρος δικός σου είναι. Τι καυσωνες ατελείωτους είχες τι ρεκόρ ζέστης μέχρι τον χειμώνα τι ρακετες και μπάνια τα χριστούγεννα τι ασταματητες θερμές εισβολες που έτρεχες και δεν εφτανες τι τροπικές νύχτες.Και τώρα που τελειώνει ο χειμωνας Αντε να ξεκινησουν και οι προετοιμασίες για το ατελειωτο ελληνικο καλοκαίρι. 

Ναι έπεσε πολύ δουλειά φέτος. 

Το 50άρι στην κοιλάδα του Ευρώτα ή στο Θριάσιο μένει το καλοκαίρι και νομίζω μετά μπορώ να αποσυρθώ στα ιδιαίτερα δωμάτια μου 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

εντάξει βγήκε σάπιος ο Χειμώνας το ξέρουμε. Αλλά αυτά που γράφεις δεν φαίνονται πουθενά. Κούρασε λίγο η ανυπόστατη γκρίνια.

Γιατι δεν υπαρχουν σεναρια στον υποτροπικο με +16???? 

Η μηπως ειναι δυσκολο να γινει......???κοιτα λιγο τους χαρτες....

Αν κουραζουν τα γραφομενα μου που απεικονιζουν την πραγματικοτητα ....

Γραψτε εσεις τα ονειρα σας και τα θελω σας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

 Μετά την Μονεμβασιά και Πάτρα έχω την Πρέβεζα την 3η πιο δύσκολη περιοχή στην ηπειρωτική χώρα για να στρωθεί.

Δε μας τα λες καλά. Και η Καλαμάτα? Η Σπάρτη? Ο Πύργος? Η Κόρινθος? Θες να συνεχίσω? Δε θα τελειώσουμε ποτέ. Μακράν πιο δύσκολες από Πρέβεζα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow sick said:

Δε μας τα λες καλά. Και η Καλαμάτα? Η Σπάρτη? Ο Πύργος? Η Κόρινθος? Θες να συνεχίσω? Δε θα τελειώσουμε ποτέ. Μακράν πιο δύσκολες από Πρέβεζα. 

Σπάρτη και Καλαμάτα δε νομίζω. Ένα τσακ πιο εύκολες είναι από Πρέβεζα. Πύργος και Κόρινθος πρέπει να κονταροχτυπιούνται στα σημεία με την Πρέβεζα όπως σωστά αναφέρθηκε και η παραλιακή νότια Αιτωλοακαρνανία αλλά διαισθητικά πιστεύω η Πρέβεζα τις τρώει όλες αυτές τις περιοχές στην αχιονιά. Για στρώσιμο αυστηρά λέω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σαν κάτι να κουνιέτα στον τζιφοι ...αλλά ας συνεχίσουμε τον ύπνο προς το παρών ...

Εγω κεντραρα δεκαημερο 7-17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω κεντραρα δεκαημερο 7-17

Εντωμεταξύ εγώ θα είμαι Αθήνα 12-14 μαρτίου, υποχρεωτικά, ελπίζω να μην έρθει τότε κανένα κβ, 😓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον για να είμαστε όλοι εντάξει θα πρέπει να καταλάβουμε οτι το θέμα αυτο λέγεται ΑΝΆΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ , σίγουρα υπάρχει ανοχή σε περιόδους μη έντονου καιρικου ενδιαφέροντος αλλά πλέον το έχουμε πάει κατά διαόλου.... οπότε καλό θα είναι να ποσταρουμε στα ανάλογα θέματα για να σεβόμαστε και αυτούς που θέλουν να παρακολουθήσουν τα ανάλογα ποστ και παρακαλώ πολύ να σταματήσουν  τα τρολαρισματα έμμεσα η άμεσα γιατί η ανοχή έχει και όρια....

ΔΕΝ ΘΑ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΌΜΕΝΟ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...