Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 minutes ago, korfalonas said:

Οτι ακριβως εγραψα στο προηγουμενο μυνημα εδω εχει φτασει να απανταει στα δικα του ποστ αν δε τσιμπησει κανεις σε ακυρες αναρτησεις προς το θεμα που λεγεται ΑΝΑΦΟΡΕΣ.

Τι θέμα έχεις αν κάνω quote τον εαυτό μου ρε συ? Υπάρχει κόσμος μου μας διαβάζει. Δεν είναι απαραίτητο να μου απαντήσει κάποιος αν θέλω να προσθέσω κάτι σε ήδη δικό μου ποστ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά και σήμερα στην Αθήνα. 5 ημέρες μουντάδας +1 αύριο. Τουλάχιστον ας μην τον βλέπουμε κάτι είναι κ αυτό. Όσο για το κρύο...μάλλον του χρόνου να μαστε καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Συννεφιά και εδώ που κρύβει τα 8/8 του ουρανού και τροπική θα έλεγα ζέστη στην οποία δεν έχω συνηθίσει ούτε το καλοκαίρι... Θερμοκρασία στους 17,3 και 64% υγρασία.

Περιμένουμε τις αυριανές βροχές. Ο μήνας λοιπόν κλείνει στα 47,6mm με πολύ μικρό θα έλεγα ενδιαφέρον... Η μόνη καλή κακοκαιρία ήταν αυτή της Κυριακής προς Δευτέρα όπου και λόγω της ιδιαιτερότητάς της έδωσε ανέλπιστα πολύ νερό σε ένα μεγάλο εύρος περιοχών...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Καλησπέρα παιδιά.

Συννεφιά και εδώ που κρύβει τα 8/8 του ουρανού και τροπική θα έλεγα ζέστη στην οποία δεν έχω συνηθίσει ούτε το καλοκαίρι... Θερμοκρασία στους 17,3 και 64% υγρασία.

Περιμένουμε τις αυριανές βροχές. Ο μήνας λοιπόν κλείνει στα 47,6mm με πολύ μικρό θα έλεγα ενδιαφέρον... Η μόνη καλή κακοκαιρία ήταν αυτή της Κυριακής προς Δευτέρα όπου και λόγω της ιδιαιτερότητάς της έδωσε ανέλπιστα πολύ νερό σε ένα μεγάλο εύρος περιοχών...

24αρι η Αρτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3o 22αρι στην Κέρκυρα τις τελευταίες 4 μέρες !!!!!!! Ακραίο αν μη τι άλλο .....

17 εδώ μέγιστη με 5η σερί μέρα χωρίς τον κιτρινιάρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Πάμε πολύ καλά. Το καλοκαίρι δηλαδή τι θα γένεται;

Το καλοκαίρι θα πρέπει να βγει με 30άρια μετά από όλο αυτό φέτος. Αλλά μάλλον δεν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο απολογισμός του Φεβρουαρίου ήταν εξίσου απογοητευτικός για την Ξάνθη με τον Ιανουάριο. Ο υετός ελάχιστος μόλις στα 40μμ εκ των οποίων τα 30μμ πέσανε σε μια μέρα! την 13/2 όπου το έστρωσε με χαλάζι δυτικά της πόλης. Θερμοκρασία είχαμε  απόλυτη ελάχιστη -5c στις αρχές του μήνα. Για φέτος στο σταθμό του ΕΑΑ που είναι έξω από την πόλη έχουν πέσει μόλις 51μμ και τα 30 σε 1-2 ώρες.

Τις τελευταίες ημέρες η άνοιξη είναι αισθητή με 18αρια και ήλιο. Άλλος ένας χειμώνας που πέρασε και δεν έκανε τίποτα παρόλου που είχε κάνει καλή αρχή με συμβάντα χιονιού στα ημιορεινά το Νοέμβριο και Δεκέμβριο. 

Επεξεργάστηκε από dubnsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρεχει στην Λάρισα με 15 βαθμούς. Τουλάχιστον καιρικώς ο φετινός Φλεβάρης είχε σαφώς μεγαλύτερο ενδιαφέρον από τον περσινό, ο οποίος περσινός ήταν all time low για τα ηπειρωτικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@[weathermaniac] Σε τι οφείλεται αυτό το "ραβδοειδές' σχήμα στο μέτωπο; Εννοώ πως φαίνεται ότι ενεργοποιήθηκε μέχρι τώρα τέσσερις περίπου διαφορετικές φορές με καποιου είδους κενά ανάμεσα τους.

query_data_1709227750

archive_8_image.png.33fae5a5ce6f6bc00f4b32dcc1648784.png

 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσχημες θερμοκρασίες μέσα στη νύχτα την τελευταία μέρα του Φλεβάρη 

Αυτήν την ώρα 

Καλάβρυτα 13.5

Ζωγράφου 15.4

Ποταμός Κέρκυρας 16.3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως έως τώρα έχουν πέσει έξω τα μοντέλα υετικά για την περιοχή μου δυτική Ημαθία....είχε στα ματήσει να βρέχει τελείως από το πρωί...ενώ έδιναν τα μοντέλα όλη μέρα έστω και λίγο να βρέχει δεν έβρεχε καθόλου από τις 9 το πρωί..... τώρα άρχισε να ψιλοβρέχει πάλι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το μουφοχαμηλό της πλάκας που έρχεται τελικά, αντί για την μπόμπα που έδειχναν τα μοντέλα πριν λίγες μέρες, θα μαι ευχαριστημένος με 10 μμ Αθήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πελοπόννησος και Κρήτη φουλ του νοτιά με 17+ αυτή την ώρα. Και στην Αττική με την υγρασία και τα 16άρια κολλάει όλο το σώμα. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Berdon είπε:

@[weathermaniac] Σε τι οφείλεται αυτό το "ραβδοειδές' σχήμα στο μέτωπο; Εννοώ πως φαίνεται ότι ενεργοποιήθηκε μέχρι τώρα τέσσερις περίπου διαφορετικές φορές με καποιου είδους κενά ανάμεσα τους.

query_data_1709227750

archive_8_image.png.33fae5a5ce6f6bc00f4b32dcc1648784.png

 

Επειδή το μέτωπο κάνει στην κυριολεξία κύκλους, και γενικά διάφορες κινήσεις και όχι μία συνεχόμενη, οπότε πρακτικά ενώ μιλάμε για την ίδια λίμνη, αυτή δημιουργεί διαφορετικά ψυχρά μέτωπα.

animsfd2.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Βασιλίτσα η μέγιστη βροχόπτωση μέχρι τώρα με 24,2mm

Screenshot_2024-02-29-21-24-45-637_com.android.chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...