Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μην αγχνεσαι αφου στο διαστημα που ξεκινα οι ανεμοι ανατολικοι δεν γινετε τιποτα που ηταν και 50/50 θα περασουμε ενα υπεροχο δροσερο βροχερο απριλη και μαιο εμενα δε με χαλαει

Δηλαδή το χάνουμε το διάστημα 7-17 που λέγαμε για ψυχρή εισβολή με βάση την ΑΣΘ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, weatherfan said:

Κάποτε είχαμε μηδενική κατανάλωση ενέργειας για ψύξη το καλοκαίρι και πληρώναμε αρκετά για θέρμανση το χειμώνα. Σε μερικά χρόνια θα τα δίνουμε όλα για την αντιμετώπιση της ζέστης το καλοκαίρι και το χειμώνα δεν θα ανάβουμε τίποτα.

Φέτος από Νοέμβριο μέχρι τώρα  για Γλυφάδα έχει ανάψει η θέρμανση σύμφωνα με τον μετρητή 140ωρες.περιπου μιάμιση ώρα την ημέρα και ξόδεψε 350 λίτρα πετρελαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Με λιγη τυχη πεμπτη δεν θελω σταλα βροχης εχουμε κλαρινα ασε με🤣🤣🤣🤣

Ποιος κανει χορο η ομαδα καιρου που εχετε?????

Θα εχει και εισοδο????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowparty είπε:

Ποιος κανει χορο η ομαδα καιρου που εχετε?????

Θα εχει και εισοδο????

Όχι ρε συ να κάνει καλό καιρό για την δουλειά του...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Απο σχολιασμος χαρτων εδω μεσα κουκουρουκου λεμε

Μας βαρεσε η φετινη αχιονια ολους στο κεφαλι🤣

Ζουμ τριαλαριραλομ...🤣🤣🤣😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δηλαδή το χάνουμε το διάστημα 7-17 που λέγαμε για ψυχρή εισβολή με βάση την ΑΣΘ

Που ξερω βλεπεις εσυ σημαδια σοβαρης ψυχρης εισβολης εγω δεν βλεπω βεβαια μαρτης ειναι οποτε σοβαρη ψυχρη εισβολη ειναι και το -3 στα 850..βεβαια η ασθ απο 7 μερες που φαινοταν πηγε σχεδον ενα μηνα...αυτα πρεπει να γινονται δεκεμβρη γεναρη κανονικα οχι μαρτηps2png-worker-commands-7f7fb9bb5d-xvmrb-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-hh3JR0.png.e00e3455e4094be1e49c9d980fafd852.png

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο δύο στη μπανιέρα δύο δύο...😋😋🤣🤣...δεν μπορώ μανουλαμ δεν μπορώ αχ σειρε να φέρεις χιονοχαμο....παίδες δεν την παλεύω τελειώνει η σεζόν γίνονται 3 τα χρόνια και έχουμε μπροστά το εξάμηνο της σαύρας....🤟🤟🤟🤟

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σωτο μου φίλε μου συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να το κάνω...😁..μου είναι αδύνατον να παρακαλάω για ζεστή και ξηρή άνοιξη με την προοπτική ενός καλού φθινοπώρου και ενός καλού Δεκεμβρίου...προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι θα γίνω σαύρα αλλά δεν μπορώ...έχω ήδη στεριτικα ήδη είναι στα πρόθυρα καιρικης κατάθλιψης για το 3 στα 3 και η Μήδεια που την έφτυσαν φαντάζει χιονοθύελλα πλέον....βοήθεια σύντροφοι!!!τι να κάνουμε...νιώθει κανείς άλλος αυτό το εμετικό σύνδρομο για τις δύο εποχές που έρχονται?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δύο δύο στη μπανιέρα δύο δύο...😋😋🤣🤣...δεν μπορώ μανουλαμ δεν μπορώ αχ σειρε να φέρεις χιονοχαμο....παίδες δεν την παλεύω τελειώνει η σεζόν γίνονται 3 τα χρόνια και έχουμε μπροστά το εξάμηνο της σαύρας....🤟🤟🤟🤟

Υπομονη του χρονου με υγεια βαγγελη..ελα εδω αυτο που μου ειχες ζητησει για νινο κια νινα20240301_162657.jpg.0477f7bccc18571bc3673c42fdb713c0.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Θα ανοίξει κανείς αποτίμηση χειμώνα να βγάλουμε λίγο το άχτι μας;

Ποιος θα παρει τετοια ευθυνη?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Υπομονη του χρονου με υγεια βαγγελη..ελα εδω αυτο που μου ειχες ζητησει για νινο κια νινα20240301_162657.jpg.0477f7bccc18571bc3673c42fdb713c0.jpg

Λα Νίνα δηλαδή πάλι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Έρχεται ωραίο πέρασμα σήμερα...

Έχει κανείς στοιχεία από το estofex; 

Πόση ηλεκτρική δραστηριότητα να περιμένουμε; Βλέπω έχουμε και καλό cape... Ανυπομονώ... Αφού δεν μπορεί να μας κεντρίσει το ενδιαφέρον ο χειμώνας ας το κάνει η άνοιξη με τον αγαπημένο μου ( μας ) τρόπο !

2 hours ago, sakis13 said:

Πηρα αδεια για αυριο...Εχω και τρεξιματα αλλα θελω να δω τη μετωπαρα τη νυχτα..Εχω παρα πολυ καλο προαισθημα και για την Αθηνα..

Το μονο που με προβληματιζει ειναι η συζυγος...Σαν να την ακουω τωρα

-Μη βγεις στο μπαλκονι!

-Παλι καταιγιδα εχει??

-Σκουπιζε τα ποδια σου!

-Πατα στα πατακια...Οχι ξυπολητος...!!Μη βρω πατημασιες..

-Μη βαλεις νερα μεσα!!

-Αμαν πια ειμαι εγκυος και ουτε τωρα με υπολογιζεις..!!

-Ελεος...Γιατι ερχονται παντα βραδυ οι βλακειες που σ αρεσουν..???!!

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΦΙΛΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ!!

 

Σάκη ταυτίζομαι αλλά με τη μάνα μου ! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σωτο μου φίλε μου συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να το κάνω...😁..μου είναι αδύνατον να παρακαλάω για ζεστή και ξηρή άνοιξη με την προοπτική ενός καλού φθινοπώρου και ενός καλού Δεκεμβρίου...προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι θα γίνω σαύρα αλλά δεν μπορώ...έχω ήδη στεριτικα ήδη είναι στα πρόθυρα καιρικης κατάθλιψης για το 3 στα 3 και η Μήδεια που την έφτυσαν φαντάζει χιονοθύελλα πλέον....βοήθεια σύντροφοι!!!τι να κάνουμε...νιώθει κανείς άλλος αυτό το εμετικό σύνδρομο για τις δύο εποχές που έρχονται?

Πλησιαζει το περηφιμο Ελληνικο καλοκαιρι  που θα κανει αρκετους να μενουν κλησμενοι μεσα στα σπιτια τους 24/24ωρο για αρκετες για μερες σερι με τους καυσωνες που οχι μονο δεν χανονται αλλα δεν θα προλαβαινει να τελειωσει ο ενας θα κλειδωνει ο επομενος,

Και μολις φυγει ο  καυσωνας για λιγες μερες μεχρι να ερθει ο επομενος τα ωραια δεν σταματουν.Και 100 ντουζ να κανεις με  το που βγηκες εξω απο το σπιτι να ξεσκασεις ειτε στο μπαλκονι ειτε για κανα αναψυκτικο η για καφε σε μαγαζι μεσα σε 2 λεπττα τα ρουχα θα ειναι παλι μεσα στον ιδρωτα. 

Και αυτο ειναι το λιγοτερο μιας η αισθηση του να βραζεις ζωντανος καθε καλοκαιρι γινεται ολο και χειροτερη.

Αυτη η καταρα της κολασης με το ονομα Ελληνικο καλοκαιρι δεν επρεπε να υπαρχει. Απο τα χειροτερα βασανηστηρια για τον ανθρωπο. 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Πλησιαζει το περηφιμο Ελληνικο καλοκαιρι  που θα κανει αρκετους να μενουν κλησμενοι μεσα στα σπιτια τους 24/24ωρο για αρκετες για μερες σερι με τους καυσωνες που οχι μονο δεν χανονται αλλα δεν θα προλαβαινει να τελειωσει ο ενας θα κλειδωνει ο επομενος,

Και μολις φυγει ο  καυσωνας για λιγες μερες μεχρι να ερθει ο επομενος τα ωραια δεν σταματουν.Και 100 ντουζ να κανεις με  το που βγηκες εξω απο το σπιτι να ξεσκασεις ειτε στο μπαλκονι ειτε για κανα αναψυκτικο η για καφε σε μαγαζι μεσα σε 2 λεπττα τα ρουχα θα ειναι παλι μεσα στον ιδρωτα. 

Και αυτο ειναι το λιγοτερο μιας η αισθηση του να βραζεις ζωντανος καθε καλοκαιρι γινεται ολο και χειροτερη.

Αυτη η καταρα της κολασης με το ονομα Ελληνικο καλοκαιρι δεν επρεπε να υπαρχει. Απο τα χειροτερα βασανηστηρια για τον ανθρωπο. 

Σαν θρίλερ είναι...σαν ταινία τρόμου...😥😥😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Δηλαδή το χάνουμε το διάστημα 7-17 που λέγαμε για ψυχρή εισβολή με βάση την ΑΣΘ

Εδω ρε Γιάννη έχουν χαθεί ολόκληρες εποχές ....ποια ΑΣΘ ποια ψυχρή εισβολή και κουραφέξαλα.;;;;

Υπάρχει ανάγκη να μας πουν οι επιστήμονες για την ύπαρξη κλιματικής αλλαγής, την αύξηση της θερμοκρασίας κλπ  όταν οι ίδιοι τα βιώνουμε κάθε χρόνο;

Δεν βλέπουμε τι γίνεται;;;  Θέλει εξιδεικευμένες γνώσεις για να καταλάβει κανείς οτι εχουν αλλοιωθεί εποχές με οτι αυτό συνεπάγεται στην ζωικη,  φυτική παραγωγή αλλά και στον ιδιο τον άνθρωπο;

.......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θα ξαναχιονισει ποτε κατω απο τα 2000μ!!

Δεν θα ξαναβρεξει ποτέ!

Το καλοκαίρι θα πάει 55 βαθμους στο θησείο!! 

Θα πεθανουμε όλοοοοοιιιι!!! 

Τι παρασταση εχετε δωσει ρε κλάψες φετος??🤣🤣 

 

survivor-greece-ilias-survivor.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν θα ξαναχιονισει ποτε κατω απο τα 2000μ!!

Δεν θα ξαναβρεξει ποτέ!

Το καλοκαίρι θα πάει 55 βαθμους στο θησείο!! 

Θα πεθανουμε όλοοοοοιιιι!!! 

Τι παρασταση εχετε δωσει ρε κλάψες φετος??🤣🤣 

 

survivor-greece-ilias-survivor.gif

Μέχρι και τα παγωτά θα λιώνουν! Ξέχασε τα αυτά που ήξερες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 3/3/2024 at 1:59 ΠΜ, kouvanos είπε:

Οχι φιλε μου....και με τον Snowparty διαφωνω...σε εποχες ακραιας υπερθερμανσης και ερημοποιησης ειναι ΘΑΥΜΑ αυτα τα 15ημερα...

Δες τον εκτρωματικο ΜΗ χειμωνα που ειχαμε, δες πολλαπλα ρεκορ ολων των εποχων, το τελευταιο του Φλεβαρη, και δες και εξω απτο παραθυρο...

Απιθανη τυχη καιρικη θα χαρακτηριζα τις 10-12 ημερες με συννεφια και φαινομενα....ναι, δυστυχως, εκει εχουμε καταντησει, οποτε ας μη λεμε οχι στα οποια καιρικα δωρα

Σορι που χαλαω το θεμα των αναλυσεων, ΠΑΜΕΓΕΡΑ για ψυχρη, βροχερη, κρυα και χιονιστερη Ανοιξη 2024 !!!!!!!!!

Συμφωνώ αλλά στατιστικά μέχρι περίπου 6-7 Μάρτη είναι χειμώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν θα ξαναχιονισει ποτε κατω απο τα 2000μ!!

Δεν θα ξαναβρεξει ποτέ!

Το καλοκαίρι θα πάει 55 βαθμους στο θησείο!! 

Θα πεθανουμε όλοοοοοιιιι!!! 

Τι παρασταση εχετε δωσει ρε κλάψες φετος??🤣🤣 

 

survivor-greece-ilias-survivor.gif

Αυτος ο καυσωνακιας η μαυρογατα φταιει που τον εχετε αφησει να αλωνιζει εδω μεσα

Θελουμετουςχειμωνεςμας πισω

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν θα ξαναχιονισει ποτε κατω απο τα 2000μ!!

Δεν θα ξαναβρεξει ποτέ!

Το καλοκαίρι θα πάει 55 βαθμους στο θησείο!! 

Θα πεθανουμε όλοοοοοιιιι!!! 

Τι παρασταση εχετε δωσει ρε κλάψες φετος??🤣🤣 

 

survivor-greece-ilias-survivor.gif

Μηπως και σε σενα εκει βρεχει η χιονιζει η κανει παγωνια συνεχεια?????.

Μεχρι και τα αιρ-κουλ θα λιωσουν φετος απ την ζεστη.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...