Jump to content
sakis13

Αναφορες Απριλιου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκει που πήγαμε πάντως στην βορεια αττική η θάλασσα ήταν πολύ κρύα,φαντάζομαι βεβαια οτι το νορμαλ ειναι να εχει τετοια θερμοκρασια ενα μηνα μετα.Μακαρι βεβαια να ηταν ετσι το ελληνικο καλοκαιρι,θα μου αρεσε πολυ.Αντιθετα το ελληνικο καλοκαιρι ειναι ενα σιχαμα,ενα βασανιστηριο για τους νορμαλ ανθρωπους,ιδανικο μόνο για ερπετα.

Γειασσσσς ομιλείσθσθσθσ οσθ Μιχαηλσσθσθσ κσθαι είμαισθσθ ερπετοσθσθσθσσ😈

 

μουσθσθσ αρέσθει τσθ καλοκαίρισθσθσθ

Δράκος του Κομόντο και βασιλική κόμπρα οι νέοι φιλοξενούμενοι ζωολογικού  κήπου - Newsbeast

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι ειναι η ζωη...Καποιοι αλλοι πανε για βουτιες και καποιοι αλλοι στο μπαλκονι τους να λιωνουν Ιουλιατικα..Με συγχωρειτε..Απριλιατικα....

Αρχισαν τα βασανα απο τωρα..Οσο πονα η μεση της γυναικας απο το βαρος τοσο ο καταιγιδακιας θα τρωει πορτα στις εξοδους και θα μενει στο σπιτι...

Το ρεπορταζ ομως δε σταματα...Συμφωνα με αποκλειστικες πηγες,ο Γιωργαρος μια μερα πριν βουτηξει ηρθε σε συμφωνια(κατω απο το τραπεζι) με τον γνωστο καυσωνακια...Εχω και πλανα αμονταριστα αλλα πρεπει να τα δημοσιευσω...Δυστυχως το φορουμ εκφυλιζεται...Πολλοι κρυφοκαυσωνακηδες,γιαμπανακηδες εχουν τιγκαρει το φορουμ...Το νου σας...Μη σας προσεγγισουν αδερφια..Κραταμε θερμοπυλες σε δυσκολους καιρους...

Καλυτερα μιας ωρας στρωσιμο ελαφρυ παρα 40 χρονια για μπανιο και φαι...

Καυσωνακιας-Γιωργαρος σε στιγμες χαλαρωσης...😁

 

ode-333-1024x648.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκει που πήγαμε πάντως στην βορεια αττική η θάλασσα ήταν πολύ κρύα,φαντάζομαι βεβαια οτι το νορμαλ ειναι να εχει τετοια θερμοκρασια ενα μηνα μετα.Μακαρι βεβαια να ηταν ετσι το ελληνικο καλοκαιρι,θα μου αρεσε πολυ.Αντιθετα το ελληνικο καλοκαιρι ειναι ενα σιχαμα,ενα βασανιστηριο για τους νορμαλ ανθρωπους,ιδανικο μόνο για ερπετα.

Γιωργάρα έπεσα και εγώ στην ίδια αμαρτία για χάρη του παιδιού μου στο Ξυλόκαστρο χθες με άπνοια, ζέστη, και τον μικρό να μου λέει "μπαμπά είναι ζεστή να μπούμε!!!" (όχι τίποτα άλλο απουσιάζει και ο γέροντας του φόρουμ να ζητήσουμε μετάνοια😂😂). Έβαλα λίγο το χέρι να δω και μου φάνηκε ζεστή, αλλά τελικά δεν ήταν και τόσο!! Για το Καλοκαίρι θα συμφωνήσω αν ήταν κάπως έτσι θερμοκρασιακά θα ήμασταν κορυφή!!

IMG-20240414-203439.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Μεσσήνιος είπε:

Γιωργάρα έπεσα και εγώ στην ίδια αμαρτία για χάρη του παιδιού μου στο Ξυλόκαστρο χθες με άπνοια, ζέστη, και τον μικρό να μου λέει "μπαμπά είναι ζεστή να μπούμε!!!" (όχι τίποτα άλλο απουσιάζει και ο γέροντας του φόρουμ να ζητήσουμε μετάνοια😂😂). Έβαλα λίγο το χέρι να δω και μου φάνηκε ζεστή, αλλά τελικά δεν ήταν και τόσο!! Για το Καλοκαίρι θα συμφωνήσω αν ήταν κάπως έτσι θερμοκρασιακά θα ήμασταν κορυφή!!

IMG-20240414-203439.jpg

ΡΕ Ο ΔΙΔΥΜΟΣ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ SNOWMAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, [weathermaniac] said:

17 βαθμούς βγάζει το μέτεο σαν θερμοκρασία νερού γύρω από την Αττική. Αυτό είναι πολύ κρύο ρε παιδιά πως αντέχετε? Ζηλεύω χαχα😞

Στο Καβούρι είναι πολύ ρηχά. Ήταν αρκετά ζεστό το νερό πάντως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, thesprotos said:

 Με τη η θεία τη Λία? 

κάντο λιανά σε απλά Ελληνικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο καλοκαιρι αλανια, αν δεν μπορεις να το αποφυγεις απολαυσε το, παμε για τα πρωτα μπανακια

image.png.968c99075c98f7361d954b41544190c3.png

μεχρι τις 19/4 θα συμπληρωθουν 27 σερι μερες με θερμοκρασιες πανω απο το κανονικο στα 850! απ τα μεγαλυτερα σερι χωρις καμια μερα κατω (τελευταια 23/3). Τουλαχιστον εχει φτιαξει η διαθεση στον μεσο πληθυσμο που δεν ειναι καιροτρελαμενος σαν εμας, ολοι μεσα στην χαρα και την υγεια, ας ειναι λοιπον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τυμφη 12/04...Μαγεια...Καλη η θαλασσα δε λεω...Περα απο την πλακα...Αλλα σαν το μεγαλειο του βουνου...Απλα τιποτα!!!!Με η χωρις χιονι η με λιγοτερο χιονι του προβλεπομενου!!!

436280304_18204248749304070_7531672833870083692_n.jpg

437551183_10169021845655145_4355116062071876261_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ετσι ειναι η ζωη...Καποιοι αλλοι πανε για βουτιες και καποιοι αλλοι στο μπαλκονι τους να λιωνουν Ιουλιατικα..Με συγχωρειτε..Απριλιατικα....

Αρχισαν τα βασανα απο τωρα..Οσο πονα η μεση της γυναικας απο το βαρος τοσο ο καταιγιδακιας θα τρωει πορτα στις εξοδους και θα μενει στο σπιτι...

Το ρεπορταζ ομως δε σταματα...Συμφωνα με αποκλειστικες πηγες,ο Γιωργαρος μια μερα πριν βουτηξει ηρθε σε συμφωνια(κατω απο το τραπεζι) με τον γνωστο καυσωνακια...Εχω και πλανα αμονταριστα αλλα πρεπει να τα δημοσιευσω...Δυστυχως το φορουμ εκφυλιζεται...Πολλοι κρυφοκαυσωνακηδες,γιαμπανακηδες εχουν τιγκαρει το φορουμ...Το νου σας...Μη σας προσεγγισουν αδερφια..Κραταμε θερμοπυλες σε δυσκολους καιρους...

Καλυτερα μιας ωρας στρωσιμο ελαφρυ παρα 40 χρονια για μπανιο και φαι...

Καυσωνακιας-Γιωργαρος σε στιγμες χαλαρωσης...😁

 

ode-333-1024x648.jpg

Με συγχωρείς Σάκαρε αλλά στο φαΐ δεν αντιστέκομαι😁

Καλό καλοκαίρι αδέρφια🥂

22.7°C η Χρυσούπολη Περιστερίου αυτή την ώρα (21:55)... 25+ πλέον εσωτερική και έχω ανάψει ηδη...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Γειασσσσς ομιλείσθσθσθσ οσθ Μιχαηλσσθσθσ κσθαι είμαισθσθ ερπετοσθσθσθσσ😈

 

μουσθσθσ αρέσθει τσθ καλοκαίρισθσθσθ

Δράκος του Κομόντο και βασιλική κόμπρα οι νέοι φιλοξενούμενοι ζωολογικού  κήπου - Newsbeast

Αστους αυτούς Μιχαήλ..... είναι άλλη κατηγορία ανθρώπων! Πιγκουίνοι που αρέσκονται και στα χιόνια και στις παγερές βουτιες😁

Αυτά.. με βαρεσε το καλοκαίρι....... αποσυνδέομαι για απόψε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτο δεκαήμερο Απρίλη και κοιμάμαι με μισάνοιχτη μπαλκονόπορτα για να δροσιστω ....ρε τι άλλο θα ζήσουμε .... Θερμοκρασία τώρα 18.9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Πρώτο κουνούπι για φέτος και εδω

Μπραβο ρε φιλαρακι..Αντε με το καλο....Να τα χιλιασεις...😁😁

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ αντιστέκομαι σθεναρά στην ανωμαλία των τελευταίων μηνών και την αλλαξοπιστια ορισμένων συμφουριτων😂😂

ΚΑΛΑΡΡΎΤΕΣ 

Μαγεία...

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εγώ αντιστέκομαι σθεναρά στην ανωμαλία των τελευταίων μηνών και την αλλαξοπιστια ορισμένων συμφουριτων😂😂

ΚΑΛΑΡΡΎΤΕΣ 

Μαγεία...

 

Μην αντιστεκεσαι μην αντιστεκεσαι...Κανε ενα βημα και συ...

maxresdefault.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εγώ αντιστέκομαι σθεναρά στην ανωμαλία των τελευταίων μηνών και την αλλαξοπιστια ορισμένων συμφουριτων😂😂

ΚΑΛΑΡΡΎΤΕΣ 

Μαγεία...

 

Εκπληκτική χιονόστρωση καλοκαιριάτικα Γιωργάρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκπληκτική χιονόστρωση καλοκαιριάτικα Γιωργάρα.

Πράγματι τα χιόνια που έχουν τα βουνά είναι για μέσα προς τέλη Ιουνίου,αλλά τι να κάνουμε με ότι έχουμε πορευόμαστε Γιώργη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά θα δούμε το πρώτο 30αρι της χρονιάς εδώ. Το επόμενο όμως δεν το βλέπω να γίνεται πριν τον Μάιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...