Jump to content
sakis13

Αναφορες Μαιου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Δε λεει να σταματησει η βροχα στο Κοκκινο.Καλη Ανασταση φιλαρακια...Υγεια σε σας και τις οικογενειες σας...Και του χρονου ολοι εδω!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φευγω για εκκλησια με 13.5 βαθμους....παλτο κανονικα που λεει κι ο Κωστης...

Εβαλε απο 1 ως 1.5 μμ η μποριτσα πριν τωρα εκοψε κ.ανοιξε ο ουρανος...

Καλη Ανασταση σε ολους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατά το απόγευμα με έπιασε δυνατη μπορα στο περπάτημα που κράτησε για... 30 δευτερόλεπτα. Αργότερα έβρεξε ξανά με λιγότερη ένταση για ένα δεκαλεπτο.

 

 

+ Πιθανή απόπειρα ανεμοστρόβιλου με μεγάλο ερωτηματικο

IMG_20240504_231156.jpg.76f1ad96086ff1b6ffe8bb429dd53b43.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά από την καταιγίδα η θερμοκρασία έπεσε 5 βαθμούς και ο γειτονικός σταθμός στους γοννους ( στο χωριό μας δεν έχουμε κάτι για να καταγράφει) μέτρησε 4,6 χιλιοστά αλλά με μεγαλύτερη ραγδαιοτητα από ότι λέει... Δύο μέρες σερί καταιγίδα...

Μια χαρά! Τώρα στους 12 βαθμούς και μες στην μέρα είχαμε κυρίως μπουγάζι, δηλ αέρα μέσα από την κοιλάδα των Τεμπών με αυξομειώσεις... 

Καλή Ανάσταση από εμένα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!! Να ειστε ολοι καλα με τις οικογενειες σας...Παντα υγεια..Και η Ανασταση του Χριστου μας,να μας δινει παντα φωτιση!!!Χρονια καλα και στους εορταζοντες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χριστος Ανεστη!!..Υγεια κ φωτιση σ ολο το κοσμο!!..Με βροχουλα η ανασταση του κυριου μετα απο παρα πολλα χρονια στην Αθηνα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Με βροχή και μάλιστα σχετικά έντονη (είχε και μερικά αστραπόβροντα) η  Ανάσταση και εδώ στη Ρόδο. Ωραία η αχνιστη μαγειρίτσα όταν έξω βρέχει και έχει ψύχρα. Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια Λαμπρή απόγευμα να βρέχει δυνατά στο νησί, αλλά νύχτα Ανάστασης με βροχή δεν θυμάμαι και νομίζω έχω να το ζήσω από παιδάκι στην Αθήνα 

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους μας

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χριστός ανέστη με υγεία σε όλους!! Άνοιξαν οι ουρανοί για 10 λεπτά από το πουθενά στα Δίδυμα μετά την ανασταση! Αυτά ειναιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους 

Υγεία αγάπη ευημερία και τον κακό σας τον καιρό εύχομαι ....

Έχω κάτσει εδώ και ώρα στη βεράντα μου με απόλυτες συνθήκες αναστροφής μετά την πολύωρη βροχή με θερμοκρασία 4.9 τώρα 100% υγρασία και την κλασσική ομίχλη που βγάζει η περιοχή ....αν δεν σπάσει η αναστροφή θα φλερτάρουμε τους μηδέν βαθμούς μέχρι το πρωί ....

Κάτι τέτοιες μέρες αισθάνομαι πως κάνω πολύ μεγάλο λάθος που ζω σε πόλη ...πραγματικά εδώ έχει ηρεμήσει η ψυχή και το σώμα μου .....

Σας αφήνω με μια φωτό που ίσα ίσα φαίνονται τα φώτα του χωριού από την ομίχλη ...καληνύχτα και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά ...

IMG_20240505_014359.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς τον κάμπο φαινόταν ομίχλη όπου μέσα σε κυριολεκτικά πέντε λεπτά μεταφέρθηκε εδώ .. νιώθεις τα σταγονίδια πάνω σου και το "νέφος" να μεταφέρεται σε κουρτίνες στα φώτα του δρόμου 

 

IMG_20240505_020202.jpg

IMG_20240505_020332.jpg

IMG_20240505_020131.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!!!

Με ψιχάλες κάναμε ανάσταση εδώ και ωραία ψυχρούλα...15.9°C αυτή τη στιγμή στη Χρυσουπολη Περιστερίου (02:11).. αύριο αναφορά από Λαγονήσι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!

Ένα θα πω... Τα Χριστούγεννα τα κάναμε με αμανικο μπουφάν και το Πάσχα με κασκολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xειστός Ανέστη και Αληθώς Ανέστη.....Χρόνια πολλά κι ευλογημένα να έχουμε....

Στην Ανάσταση Ανω Βριλήσσια είχαμε ένα μικρό βροχερό πέρασμα μες τη νυχτιά....Ο κόσμος κατέβασε ξανα χειμωνιάτικα....είδα μπουφάν, πουλόβερ, ζακέτες, ταγέρ, φλις χοντρό, σκουφιά σε μικρά παιδάκια, μαντηλι-κασκόλ, σακακιές βαριές και παλτό παρακαλώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάρπαθος απόψε, στο Χριστός Ανέστη....Θεομηνία ...Από φίλο που υπηρετεί την θητεία του εκεί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν ! Καλά να περάσετε .

Ιδανικός ο καιρός σημέρα,σχετική δροσουλα με 13 βαθμούς και συννεφιά. Έριξε σχεδον 5mm χθες ,πήραμε αλλη μια μικρή ανάσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια Πολλα και παλι..Χριστος Ανεστη...Γεια σου ρε πατερα!!Σημερα θα γιορταζες Τασουλη...Απ του χρονου ομως θα γιορταζουμε την εγγονα σου πρωτα ο θεος..Την Αναστασια σου...Λεβεντες μου να στε καλα...Να μας φωτιζει ολους η Ανασταση του Κυριου!!!

Δε πεφτουμε...Συννεφια και ψυχρα στο Κοκκινο..Εκανε και κατι ψιχαλες αλλα δε μασαμε..

20240505_083620.jpg

20240505_083649.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...