Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλα κουραγια....!!!

unnamed (1).jpg

Τελικα θα πεσω..Αλλαξα γνωμη!

Τρεις αλλαξιες σ ενα οχταωρο....ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

 

Σακη πεσε..ο μεσημεριανος υπνος κανει καλο..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καμία βελτίωση από ευρωπαϊκό, μάλλον θα τούμπαρει ως ένα σημείο ο τζίφος στο 12αρι.βελτιωση του 9αρι αικον, μην ξεχνάμε όμως ότι το 6αρι του ήταν κάκιστο 

 

χειρότεερος ο μ.ο του ευρωπαικού.. μακάρι να κάνει λάθος..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, baristrs είπε:

Πολλες οι αλλαγες για να δουμε! Παντως με το 6αρι του τζιφου ο Θερμαϊκος θα εβγαζε supercell 100% 

Εντωμεταξύ άλλο ψηφιακό κτήνος έβγαλε ο τζίφος στα μακρινα

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χ@στηκες Σάκαρε?

Εχω και μπεμπιλινο ρεεεε..Αμ πως...Τι μας περασες???🤣Ετσι κι αλλιως θα χ@στω απ τη χαρα μου..Θα τα χρειαστω και γω!!😛Να τα ρε...Στα παρουσιαζει η συζυγος!!

20240611_171942.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πάμε στα 12αρια.. Βελτίωση του αικον, με ψιλοκακό ταιμινγκ βέβαια. Το ενδιάμεσο σενάριο 12αριου αικον, 6αριου τζίφου είναι το ιδανικό. Σημαντικό είναι ο τζίφος να έχει τουλάχιστον ένα τέτοιο σενάριο στο 12αρι του, και η κίνηση προς ευρωπαίο να είναι όσο μικρότερη γίνεται. Ιδανικά καθόλου, αλλά το θεωρώ αδύνατο αυτό.

μεγάλη βελτιωσση γάλλου

animxwg7.gifanimouw2.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αναμενόμενη η κακή μετακίνηση του τζίφου, σαν σενάριο όμως είναι η μέση λύση. Ιδανικά το κλείδωνα όπως ειναι

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Το ουκμο μας εκανε ζημια τωρα... Δειτε εδω ρεε τι θα χαθει αμα δεν βγει

78-111GR.gif

έτσι ειναι.. μιλάμε για την καλύτερη διαταραχη των τελευταιων 3 ετων, συναγωνίζεται η και ξεπερναει αυτη στις 11 Αυγούστου του 21. καταρα στο ούκμο!

 

 

τρομερο το 12αρι για τριτη... μακαρι να βγουν τα καλα επιτελους

 

 

χειρότερος πολύ ο μ.ο του τζίφου. Θεσσαλία εκτός οριστικά νομίζω.. Μόνοι σίγουροι ο θρακιώτες.

Ούκμο και Τζεμ χειρότερα από τα πρωινά τους..

 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

+20 όσο πάει το μάτι...τουλάχιστον έχουν ενδιαφέρον τα κεντροβόρεια

Καλά μην το λες.. Προς το παρόν όλα στραβά πάνε. Θέλουμε την λίμνη πιο νότια, πάει πιο βόρεια. Θέλουμε την λίμνη πιο βόρεια πηγαίνει η λίμνη πιο νότια. Μέχρι στιγμής έχω περισσότερες καταιγίδες και καλές μάλιστα (βασικό χαρακτηριστικό οι ριπαίοι άνεμοι] μέσα στο καταχείμωνο από ότι τώρα. Κάτι που είναι φυσιολογικό για Αθήνα και όχι για Λάρισα, και γενικά όχι για μια ηπειρωτική περιοχή. Απλά δείχνει πόσο χαμηλά έχουμε φτάσει. 

Την Παρασκευή μόνο με ένα θαύμα πιστεύω ότι μπορεί να κάνει κάτι εδώ. Απλά ελπίζω να μην χαθεί από μακεδονία, να κοιτάζω κάμερες. Όσο αφορά τα Δευτέρας Τρίτης η λίμνη είναι φτερό στον άνεμο, στην κυριολεξία!

:

gfs-13-156.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, Χιονοσκεπής said:

+20 όσο πάει το μάτι

Πάει να βγει ο θερμότερος Ιούνιος όλων των εποχών με μεγάλη διαφορά από τον 2ο θερμότερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πάει να βγει ο θερμότερος Ιούνιος όλων των εποχών με μεγάλη διαφορά από τον 2ο θερμότερο...

Αυτό είναι δεδομένο. Το ερώτημα είναι αν θα πλησιάσει κάπου τον περσινό Ιούλιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κραταει και στο 12αρι την αποτομη και μεγαλη πτωση στα .... φυσιολογικα απο αργα βραδυ Παρασκευης μεχρι Σαββατο ξημερωματα....

Μιλαμε για αλλαγη ημισφαιριου, απο διακυμανση 28-29.....42-43 με ΝΝΔ και αποπληξια, στους 21 - 31 με δυνατο μελτεμι....Μυκονοοοοοοοοοοος

Μην ψαχνετε αδικα για βροχες στην Αττικαμα, θεωρω την 1η Νοεμβριου ως σοβαρο οροσημο, ο,τι φερει νωριτερα απο αυτο καλοδεχουμενο, αλλα δεν νομιζω οτι εχει πιθανοτητες....

Ξεκιναμε πολυ στραβα με τον Ιουνιο, ποιος ξερει τι μας περιμενει το επομενο καταπληκτικο 3-4μηνο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα και ο Ευρωπαίος.. η βαρετοκαιρια συνεχίζεται ακάθεκτη 3 μήνες τώρα με 3 μέρες εξαίρεση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ολα τα μακροπρόθεσμα από όλα τα μοντελα συμφωνούν για έναν ψυχρό  και βροχερό Ιούνιο στην δυτική Ευρώπη και έναν θερμό  και ξηρό στιν ανατολική Ευρώπη

Επεξεργάστηκε από Giorgos coldman10
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

 

Ξεκιναμε πολυ στραβα με τον Ιουνιο, ποιος ξερει τι μας περιμενει το επομενο καταπληκτικο 3-4μηνο....

Κουβανε μου...Γιωργαρα μου...Μη μου αγχωνεσαι..Ολα καλα θα πανε το επομενο 4μηνο!!!😋

osta.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Snowparty είπε:

Ερχεταιιιιι δεκεμβρης οχι απλα παλιακος αλλα με παγετωνες.....

Καληνυχτα.....

Είσαι σίγουρος ή θα μας πάει πάλι..🤭;;

Ελπίζουμε στο αμεσο μελλον να γυρίζει ο τροχός και βλεπουμε... η καταιγίδα εδώ ειδος προς εξαφανιση θα είναι σε λίγο... καταντια....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Κουβανε μου...Γιωργαρα μου...Μη μου αγχωνεσαι..Ολα καλα θα πανε το επομενο 4μηνο!!!😋

osta.jpg

Σε λίγο ούτε να ........... δε θα μπορούμε Σάκαρε🤣

Τη καληνύχτα μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...