Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Της τρελής απλά στο δασος Χαιδαριου  .....!!!!!!! Χαλάζι εδω και δέκα λεπτά ... κάποιες στιγμές σαν κορομηλα....

Της ποπης γειτονα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταρρακτες στα σύνορα Κερατσινιου-Περαματος.Ποταμια οι δρομοι,μπαζει και το λεωφορείο.Πρεπει να είμαι ο μόνος χαρούμενος μέσα σ' αυτό.

Μπουμπουναει κιόλας🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 minutes ago, Spartan είπε:

Της ποπης γειτονα!!

Χαμός ...! Πολλοί κεραυνοί!!! εδώ και πολύ ωρα χωρίς ρεύμα ... ! Κ...α που θα έλεγε και ο φίλος Σάκης..

Τωρα πλεον έξω κόβει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερή η Αθήνα σήμερα! Λίγο θέλει το Γκάζι για 300 ετήσιο!

Στην Μαγνησία πάλι μούφα βλέπω.. Το 2019 έως τώρα ειναι πολύ πολύ μέτριο (εως και κακό θα έλεγα)υετικά.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πηγα να γραψω ''παει να κοψει'' και ξαφνικα ριχνει με διπλασια ραγδαιοτητα απο πριν.Οι σταθμοι offκαι παλι.Πισω μου η Ελευσινα πανω απο 20mm βλεπω.Πιο λιγο νερο στον Πειραια,και καθολου??? στη Σαλαμινα...(αποκλειεται καθως ουτε που φαινεται αυτη τη στιγμη)

Κοντα στα 19mm βρηκα στο αναλογικο.Τωρα θα χει παει πανω απο 20 σιγουρα.Δυνατη η sat.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, teo_73 είπε:

Πηγα να γραψω ''παει να κοψει'' και ξαφνικα ριχνει με διπλασια ραγδαιοτητα απο πριν.Οι σταθμοι offκαι παλι.Πισω μου η Ελευσινα πανω απο 20mm βλεπω.Πιο λιγο νερο στον Πειραια,και καθολου??? στη Σαλαμινα...(αποκλειεται καθως ουτε που φαινεται αυτη τη στιγμη)

Κοντα στα 19mm βρηκα στο αναλογικο.Τωρα θα χει παει πανω απο 20 σιγουρα.Δυνατη η sat.

Οντως στον πειραια εχει ριξει μολις 0.8 χιλιοστα.Στην ουσια δεν πηρε χαμπαρι καθολου.Τρελες τοπικοτητες μιλαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...