Jump to content
[weathermaniac]

Σχολιασμός τρελών χαρτών cfs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τεράστια διάρκεια προσήνεμου χιονιά, με καπάκι δεύτερο [αν και λίγο πιο ανατολικά]

anim_dfi1.gifanim_svb1.gifanim_nvu1.gifanim_vjy0.gifanim_npi1.gifanim_jyl7.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanasismtrk είπε:

 

Αν βγει ο δυτικός χιονιάς των ονείρων μου δεν θα ξαναπαραπονεθώ για τίποτα :Ρ . Δυστυχώς ο προσήνεμος χιονιάς στα Γιάννενα συνδυάζει ήλιο και κρύο και αέρα, δηλαδή τις χειρότερες για εμένα καιρικές συνθήκες. Αν με κάποιο τρόπο έβρεχε στα Γιάννενα με προσήνεμο χιονιά δεν θα είχα κανένα θέμα χαχαχα. Αλλά εκτός από τις κλασσικές περιοχές, κέντρο Αθήνας έχει καιρό να κάνει κάτι πραγματικά καλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαρυχειμωνιά για 1 εβδομάδα. Αν έπεφτε ο αυλώνας ολόκληρος θα έφτιαχνε βόμβα

anim_tja3.gifanim_fli1.gifanim_ibb6.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ισχυρό θερμό μέτωπο, αλλά κατά την διάρκεια που θα ανέβαινε η Τ στα 500, στα 850 θα έπεφτε λόγω επιφανειακής μεταφοράς ψύχους

anim_pcw7.gifanim_rxx1.gifanim_mxv2.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με κακομαθαίνουν τα τελευταία τρεξίματα του Cfs 18ζ 06ζ 12ζ γιατί βγάζουν αυτά που μου αρέσουν.. θα τα βάλω όλα να τα θυμάμαι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αμήχανη στιγμή που φτάνει ο Δεκέμβρης σε 20 μέρες και βλέπεις ακόμα στους χάρτες του cfs χιονιάδες για τέλη Γενάρη και Φλεβάρη και σχεδόν καθόλου Δεκέμβρη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Η αμήχανη στιγμή που φτάνει ο Δεκέμβρης σε 20 μέρες και βλέπεις ακόμα στους χάρτες του cfs χιονιάδες για τέλη Γενάρη και Φλεβάρη και σχεδόν καθόλου Δεκέμβρη....

δυστυχώς κάθε 1 μοισ που ανανεώνει δεν έχει ούτε μια φορά χιόνι.. βασικά ούτε βροχή.. άστα σώτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα τελευταία 1 μόις και 9 μοις έβγαλαν κάτι καλό και για ατ δικά μου γούστα..  θα τα ανεβάσω μετα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...