Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όντως πολύ συχνή ηλεκτρρική δραστηριότητα ,και όλα αυτά ενώ είμαστε 50 χιλιόμερα από την άκρη της καταιγίδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη Ελλάδας σήμερα η Άμφισσα με 40.9. Η Λιβαδειά γλίτωσε στο παραπέντε το 40άρι καθώς συννέφιασε και έριξε και μπόρα με λίγο χαλάζι οπότε μέγιστη 38.7.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακολουθω την καμερα του Αγιου Νικολαου Σιθωνιας..Η νυχτα μερα και κουβαδες...Η χαλκιδικη κατα κυριο λογο χτυπιεται αλυπητα...Τρομερη καταιγιδα...Αντε και στα δικα μας καποτε...Καλο βραδυ απο μενα..Καλα φαινομενα σε ολους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σηκώθηκε αέρας κανονικός και όχι ζεστός, μετά από μέρες!!! Τυφώνας, χαχαχ Και αστραπές ΒΑ. Τρομερός αέρας, πέφτουν πράγματα, βαράνε συναγερμοί! Πάνω που ήμουν έτοιμος να ανοίξω A\C 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλίζει Λάρισα!! Ειλικρινά ψιχάλα με το κοντινότερο cumulus να βίσκεται μέσα στον Θερμαικό δεν έχω ξαναδει? Από πάνω μα ςέχει παντού ουρανό, που την βρήκε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι 37 χρονών τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί....δέντρα πεσμένα κυπαρίσσια κομμένα πλατάνια κάδοι μέσα στους δρόμους πανικός βομβαρδισμένο τοπιο το χωριό και δυστυχως αν είναι αληθινή η είδηση έχουμε και νεκρό σε γειτονικό χωριό.....

http://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society/difere/54695-2019-07-10-19-00-28

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο υπολογιστής που είχα τον σταθμό στο μπαλκόνι μέσα σε ένα ντουλάπι έπεσε κάτω από τον αέρα παρότι τον είχα δεμένο με ιμάντα και γέμισε νερά δεν μπορώ να το συνδέσω ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λογικα δεν τελειωσαμε...θα χει και συνεχεια..που θα κεντραρει βεβαια κανεις δεν ξερει

όπως έδειξε και ο Σ¨ωτος ποαραπάνω όπου πιάνουν αυτές οι καταιγίδες γίνεται της μουρλής. Αρκεί να σε πιάσουν. Το σίγουρο είναι ότι μιλάμε για κανονικάτα supercells

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως η θεσσαλονικη δεν ηταν απο τοσο νωρις μεσα στο επικεντρο τουλαχιστον οσον αφορα τον υετο..αντιθετα απο τα μεσανυχτα και επειτα τα μοντελα τις εδειναν τον πολυ υετο...για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπερθέαμα ηλεκτρικών Ββδ της πόλης της Κέρκυρας.... 

Εδώ στον Ποταμό αδιανοητης έντασης ζέστη τώρα...... 

27 βαθμοί και 91% υγρασια..... 

Εσωτερική 29.1 και 84% υγρασία... 

Έλεος με το μουχλονησο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Τίποτα ουσιαστικό θα έχουμε; γιατί δυτικά μας δεν βλέπω κάτι. 20 λεπτά κράτησε ο αέρας και τέλος..

έτσι όπως διαμορφωθεί τα πράγματα όλα είναι πιθανά φίλε... για το καλό μην περιμένεις τίποτα, απλά κοίτα τις αστραπές.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...