Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σας έκανε 5,3 στην Αθήνα; Το αστεροσκοπείο κοίτα να δεις που θα τον βγάλει 4,9, χαχα

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=780588

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχα κατέβηκε ο Βαγγέλης κάτω και έγινε και σεισμός?? Μωρέ μπράβο!

Πάντως 5αρι οκ ισχυρός μεν αλλά όχι επικίνδυνος, στα Γιάννενα που τον έζησα και εγώ ήταν λίγο παραπάνω και ήταν και βράδυ. Νομίζω ότι εφόσον είναι κάτω από 6 είναι όλα οκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

χαχα κατέβηκε ο Βαγγέλης κάτω και έγινε και σεισμός?? Μωρέ μπράβο!

Πάντως 5αρι οκ ισχυρός μεν αλλά όχι επικίνδυνος, στα Γιάννενα που τον έζησα και εγώ ήταν λίγο παραπάνω και ήταν και βράδυ. Νομίζω ότι εφόσον είναι κάτω από 6 είναι όλα οκ

Μιχάλη άστα ..... στη γειτονιά μου σ' ένα σπίτι έφυγε και τοιχος λέει.... και εμείς πάθαμε ζημιές... ανάλογες που μόνο με του σεισμού της Πάρνηθας του 1999 μπορουν να συγκριθούν.. ραγιζαν τοιχοι και τωρα, το 1999 το σπίτι το σπίτι μας ήταν πορτοκαλί ...... έχουμε σοκαριστεί εδώ.... προσπαθούμε να του πάρουμε τηλέφωνο, μια πιανει, δε πιάνει.......... και μη χειρότερα.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

χαχα κατέβηκε ο Βαγγέλης κάτω και έγινε και σεισμός?? Μωρέ μπράβο!

Πάντως 5αρι οκ ισχυρός μεν αλλά όχι επικίνδυνος, στα Γιάννενα που τον έζησα και εγώ ήταν λίγο παραπάνω και ήταν και βράδυ. Νομίζω ότι εφόσον είναι κάτω από 6 είναι όλα οκ

Με 5 εχουν γινει καταστροφες. Το εστιακο βαθος μετραει πολυ ..

Ευτυχως δεν ηταν επικινδυνος. Αλλα ειναι να σε πιασει σε στιγμη..

Μεσα στο μπανιο ημουν βγηκα μουσκεμα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Winterlove είπε:

Μιχάλη άστα ..... στη γειτονιά μου σ' ένα σπίτι έφυγε και τοιχος λέει.... και εμείς πάθαμε ζημιές... ανάλογες που μόνο με του σεισμού της Πάρνηθας του 1999 μπορουν να συγκριθούν.. ραγιζαν τοιχοι και τωρα, το 1999 το σπίτι το σπίτι μας ήταν πορτοκαλί ...... έχουμε σοκαριστεί εδώ.... προσπαθούμε να του πάρουμε τηλέφωνο, μια πιανει, δε πιάνει..........

ΣΟβαρά?? ΑΠό ένα 5αρι?? Εμείς εδώ υποτίθεται το σπίτι για να πάθει ζημιές πρέπει να είναι πάνω από 6, και μόνο στα 8 ριχτερ να πάθει ολική ζημιά. Βέβαια τότε θα έχει εξαφανιστεί και η Λάρισα μαζί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Hlioupolitis98 είπε:

Με 5 εχουν γινει καταστροφες. Το εστιακο βαθος μετραει πολυ ..

Ευτυχως δεν ηταν επικινδυνος. Αλλα ειναι να σε πιασει σε στιγμη..

Μεσα στο μπανιο ημουν βγηκα μουσκεμα χαχαχα

Χαχα ρε και εγώ στα Γιάννενα, μόλις είχα βγει από το μπάνιο και ήμουν με τ μπουρνούζι, 10 το βράδυ αν θυμάμαι καλά έβλεπα θρίλερ και στο jumpscare έγινε σεισμός!!! Μάλιστα ήταν και επιφανειακός, και κουνούσε για ολόκληρο λεπτό!! Φυσικά ντύθηκα, με βρεγμένα μαλλιά και πήρα το ποδήλατο και εξαφανίστηκα 

 

 

Και μην ξεχάσουμε τους πάνω από 200 μετατσεισμούς, όλη νύχτα ξάγρυπνος έμεινα, κοιμήθηκα 2 ωρ΄στες.

 

 

Μια σκληροπυρηνική φίλη μου απλά συνέχιζε να είναι στο σπίτι και κοιμήθηκα κανονικά 7 ώρες χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ΣΟβαρά?? ΑΠό ένα 5αρι?? Εμείς εδώ υποτίθεται το σπίτι για να πάθει ζημιές πρέπει να είναι πάνω από 6, και μόνο στα 8 ριχτερ να πάθει ολική ζημιά. Βέβαια τότε θα έχει εξαφανιστεί και η Λάρισα μαζί...

Ήταν επιφανειακός σαν της Πάρνηθας το 1999 γι' αυτό Μιχαλη.... και κοντα στην Αθήνα.. παίζει μεγαλο ρολο το εστιακο βαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 18/7/2019 at 12:36 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Συναντηση κορυφής για το φορουμ πριν λίγη ώρα..🤪🤪

Έπονται κι άλλες!

 

20190717_232043.jpg

Μια φωτο πήγατε να βγείτε σεισμός έγινε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μια φωτο πήγατε να βγείτε σεισμός έγινε!!!!

¨Ενας είναι ο βασικός ύποπτος όμως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

θα σου δώσω ένα hint

suspect!.JPG.7d7e0ad7c70abccc03e92c6e29664a4b.JPG

Αχαχαχαχα και δεν τα πάω καλά εγώ με τις μαυρόγατες😂... πέρυσι μεγάλη ιστορία με δ' αύτες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται αστείο παιδιά. Και εγώ και ο Σάκης όταν βρίσκαμε χρόνο για να κατέβω μας γινόντουσαν τα χίλια μίρια. ΑΝ κατέβω και φιλοξενηθώ, βλέπω να σπάει η γη στην μέση, να τελειώνουμε μια και καλή. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άσε ειδικά αν κατέβεις εσύ Μιχάλη δε μας βλέπω καλά χαχαχαχα

Πλάκα κάνω ντάξει.... μη τρελαθούμε τώρα!! Παιδιά ψυχραιμία κι ας ελπίσουμε να ήταν ο κύριος..... λένε ότι ήταν το δυτικό κομματι της Πάρνηθας, που δεν είχε ενεργοποιηθεί το 1999 είναι αυτό.... κάνει μετασεισμούς... μιλάμε μέσω viber...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, Winterlove είπε:

Άσε ειδικά αν κατέβεις εσύ Μιχάλη δε μας βλέπω καλά χαχαχαχα

Πλάκα κάνω ντάξει.... μη τρελαθούμε τώρα!! Παιδιά ψυχραιμία κι ας ελπίσουμε να ήταν ο κύριος..... λένε ότι ήταν το δυτικό κομματι της Πάρνηθας, που δεν είχε ενεργοποιηθεί το 1999 είναι αυτό.... κάνει μετασεισμούς... μιλάμε μέσω viber...

Όντως ψυχραιμία τώρα κ τίποτα άλλο, λογικά ηταν ο κύριος σεισμός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο μεσημερι παιδια....ευτυχως γλυτωσαμε τα χειροτερα...προσοχη λιγο τις επομενες ωρες..,..προσοχη καλο ειναι να πην περναμε κατω απο ψηλα κτηρια..αλλα και στα σπιτια προσοχη σε αντικειμενα που πιθανον μπορει να πεσουν...στα του καιρου εχουμε τωρα αρκετες καταιγιδες βορεια χωρα και στην Ηπειρο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταιγιδες στα ορεινα του νομου και σε ορεινα χωρια.εδω ψιχαλισε  για λιγο και εχει μαυριλα και συννεφια εδω και κανα 3ωρο.θερμοκρασια στους 25c,φωτο πριν μιση ωρα απο μπαλκονι προς Δ.ενα κενο αναμεσα σε δυο καταιγιδες

khntDRf.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλούτσικα είναι και σήμερα εδώ στον Πύργο.... μια ζέστη την κατάλαβα βέβαια σήμερα, αλλά έχει ένα ωραίο αεράκι, φυσάει και είναι καλά....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ειδαμε ολα..5000παλετες χορευαν..Ευτυχως επεσαν ελαχιστες και ολοι σωοι...Κουνημα βουητο και φοβος...Καταραμενο το Μ...Μανδρα 2017,Ματι 2018 και Μαγουλα 2019...Σε δεκα μερες χαλκιδικη και μαγουλα...Φερε καμια 100σταρια χιλιοστα στα πετραλωνα και στην καλλιθεα...🤗

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31,8 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι και η συννεφιά που ήρθε από τις αναπτύξεις στα γύρω ορεινά δεν άφησε τον υδράργυρο να ανέβει και άλλο...στους 18,8 η ελάχιστη σε πολύ δροσερά επίπεδα ενώ τώρα 23,2 βαθμοί και ήδη οι πόρτες και τα παράθυρα άρχισαν να κλείνουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...