Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τοπικη συννεφια μονο σημερα στην Αττικη....θερμοκρασιες που στο κεντρικο λεκανοπεδιο πλησιαζουν τους 30 βαθμους..28αρια στα πιο παραθαλασσια τμηματα.....καλο απογευμα σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Συναντηση κορυφής για το φορουμ πριν λίγη ώρα..🤪🤪

Έπονται κι άλλες!

20190717_232043.jpg

Ωραία πράγματα κι ωραία φώτο παιδιά... πάντα τέτοια.....

15 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτός που είναι σαν βικινγκ είναι ο Γιώργος ο χιονάνθρωπος?

Αν και δεν τα έχω δει τα παιδιά από κοντά, εγώ το παιδί στα δεξιά δεν κατάλαβα ποιος είναι νομίζω...... χαχα...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Winterlove είπε:

Ωραία πράγματα κι ωραία φώτο παιδιά... πάντα τέτοια.....

Αν και δεν τα έχω δει τα παιδιά από κοντά, εγώ το παιδί στα δεξιά δεν κατάλαβα ποιος είναι νομίζω...... χαχα...

Απο δεξια Τεο73,beach snow,notios polos,snowman

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

trans.pngκλεινει σιγα σιγα αλλη μια τυπικη καλοκαιρινη τυπικη ημερα....εχουμε φαει ηδη το μισο καλοκαιρι....panorama.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο δεξια Τεο73,beach snow,notios polos,snowman

Α ρε Θοδωρή χαχα... σε είχα δει σε μια άλλη φώτο χειμώνα με σκουφί και στην αρχή δε πήγαινε κάπου το μυαλό μου..... το σκέφτηκα μετά αλλά δεν ήμουν 100% σίγουρος!! Γιώργο χιονάνθρωπε thankss...!!! Είστε ωραίοι παιδιά...😜!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Winterlove είπε:

Α ρε Θοδωρή χαχα... σε είχα δει σε μια άλλη φώτο χειμώνα με σκουφί και στην αρχή δε πήγαινε κάπου το μυαλό μου..... το σκέφτηκα μετά αλλά δεν ήμουν 100% σίγουρος!! Γιώργο χιονάνθρωπε thankss...!!! Είστε ωραίοι παιδιά...😜!!

Ηρακλη ο δεξιος με το  σγουρο μαλλι και τη χαιτη ειμαι εγω.Απλα του Γιωργου το κινητο ειναι μια μπακατελα και μιση!Απο που να ξεκινησω φιλε...Απο τη φωτεινοτητα?Την αναλυση? Απο το προσωπο του Βαγγου που μονο τον αγκυλωτο σταυρο δε του χει σχηματισει με τη διχρωμια? Αμ τον Κωστα που τον εμφανιζει σα πιωμενο ενω ο ανθρωπος δεν ηπιε τιποτα? Οχι τιποτα αλλο...λεγαμε να καναμε καμια κληρωσουλα στο φορουμ το χειμωνα,αλλα μαλλον για ερανο μας κοβω,μπας και παρουμε κανα κινητο στον snowman😎 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Καλημέρα και από την δροσερή Γλυφάδα.Χτες υπογράφτηκε ένα σύμφωνο φιλίας και συνεργασίας και καταμερισμού χρονικού και ποιοτικού των χιονιαδων 2019-20.🤣...ευχαριστω τους 3 προσηνεμους αντιπροσώπους για όλα και ειδικά τον Γιώργο.ΥΓ Είπαμε φέτος να δούμε μπας και καταφέρουμε να κάνουμε και μια πιο ευρεία συνάντηση τύπου πανελλήνιας.μακαρι....😀

Το κλασσικό, αμοιβαίως επωφελές συμβόλαιο? 

Profile-Littlefinger.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, Philip είπε:

Το κλασσικό, αμοιβαίως επωφελές συμβόλαιο? 

Profile-Littlefinger.png

Α δεν παίζω...αυτός είναι σιχαμα.πιο κοντά στον τιριον θα λεγα...χαχαχα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα ποιος ειναι αυτός βρε Philip και τρόμαξα?😉

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, teo_73 είπε:

Ηρακλη ο δεξιος με το  σγουρο μαλλι και τη χαιτη ειμαι εγω.Απλα του Γιωργου το κινητο ειναι μια μπακατελα και μιση!Απο που να ξεκινησω φιλε...Απο τη φωτεινοτητα?Την αναλυση? Απο το προσωπο του Βαγγου που μονο τον αγκυλωτο σταυρο δε του χει σχηματισει με τη διχρωμια? Αμ τον Κωστα που τον εμφανιζει σα πιωμενο ενω ο ανθρωπος δεν ηπιε τιποτα? Οχι τιποτα αλλο...λεγαμε να καναμε καμια κληρωσουλα στο φορουμ το χειμωνα,αλλα μαλλον για ερανο μας κοβω,μπας και παρουμε κανα κινητο στον snowman😎 

Αχαχαχα ε πέστα ρε φίλε αν είναι μπακατέλα το κινήτο από που να ξεκινήσεις δηλαδή... όχι τίποτ' άλλο... μην πήγαινα κι εγώ τζάμπα και στον οφθαλμίατρο χαχαχα....

George Snowman η φώτο είναι μια χαρα..... και το δικό μου κινητό μπακατελα είναι.. μπροστά στη φωτογραφική δηλαδή.... άργησα να το καταλάβω...!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ήδη έχουμε αναπτύξεις και καταιγίδες στον Όλυμπο, σε καλή μοίρα η δυτική Θεσσαλία κυρίως ρεύματος, ενώ και η Ήπειρος σήμερα θα έχει καλές καταιγίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταιγιδες συμφωνα με την σατ στην βορεια χωρα...φαινεται ωραια συνεχεια....Αττικη λιγες νεφωσεις μονο προς το παρον...αφηνω ενα μικρο ανοικτο παραθυρο και για την Αττικη......ηδη  οι Τ στην Αττικη πανω απο 30....καλη συνεχεια σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 βαθμοί τώρα στη Γλυφάδα Κέρκυρας με δυνατό ΒΔ... καταμεσήμερο και στη σκιά κρυώνεις χωρίς μπλούζα.... 

Τα βράδυα απαραίτητο σεντόνι και το πρωί λεπτή κουβέρτα.... 

Πρώτη φορά στα 17 χρόνια που έρχομαι στο νησί έχω τέτοιο καλοκαίρι.... 

ΕΠΙΚΕΣ 10 μέρες εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24β. τωρα με συννεφια και καποια διάσπαρτα μπουμπουνητα να μας πλησιαζουν από τα ανατολικα μας

20190719_134609.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είχαμε βορειοδυτικό  ρεύμα θα είχαμε μια πολύ ωραία μέρα σήμερα.. Βορειοδυτικός ορίζοντας...

Παρακαλώ περιμένετε, η εικόνα θα εμφανιστεί σε λίγο / please wait the image will appear soon

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...