Jump to content
oasis

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

αν δεν έχει καταιγίδες ένα είναι σίγουρο. Θα έχει ποδήλατο!!

Χαχαχαχα βρε Μιχάλη... εγώ δεν έχω ποδήλατο, είχα όμως μικρός! Κι αν δεν έχει καταιγίδες ένα είναι σίγουρο... κοκοράκια να λαλούν νωρίς νωρίς,  πριν καν φανεί το πρώτο φως, γεμάτες κοτούλες να πηλαλούν και καλό φαγητό γιατί σαν της γιαγιάς δεν έχει.... πάνω απ' όλα όμως, βιντεοπαιχνίδι μερικές φορές 7-8 το πρωί με τη δροσιά, επειδή κοιμάμαι νωρίτερα εκεί και ξυπνώ επίσης νωρίτερα! Έχει μια δροσιά εκεί το πρωί και πολλή υγρασία, πετάμε και κανα σεντόνι... κοντά στους 20 πέφτει συνήθως! Και η Αθήνα ας ψήνεται... τους λες εκεί κάτω να 'ρθουν επάνω Αθήνα, χαχαχα και μόνο για γάμους και βαφτίσια έρχονται... τώρα που το σκέφτομαι, μόνο και μόνο που κοιμάμαι ανθρώπινα εκεί, χαλάλι οι καταιγίδες (αλλά τις θέλω)....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αύριο το βράδυ θα κάνει καταιγίδα στη θεσσαλονίκη και τις επόμενες μέρες μόνο το σάββατο ίσως να βρέξει πάλι. θερμοκρασιακά θα πέσουμε σε κάπως πιο νορμάλ θερμοκρασίες,χωρίς κάτι ακραίο ως προς δροσιά,πάλι στο 30+ θα είμαστε (εκτός από το σάββατο αφού οι βροχές θα σημειωθούν πρωί-μεσημέρι),ενώ αύριο μεσημέρι-απόγευμα είναι στο όριο να βγάλει Δ/ΔΒΔ ανέμους και να σημειώσει μεγαλύτερη θερμοκρασία από χθες πριν μπει ο πιο δροσερός βαρδάρης με τη βροχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 βαθμοί στα 850 στα Σκοπια στις 192 ώρες και 9 βαθμοί στην κεντρική Μακεδονια με βαρδάρη !!!!! Φθινόπωρο στην καρδιά του καλοκαιριού !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να μας κούρασε η ζέστη όλο το τελευταίο διάστημα αλλά θα αποζημιωθούμε καλά για μια βδομάδα τουλάχιστον !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά εξαιρετικά τα τρεξίματα!!  ή θα έχει καταιγίδες ή θα έχει ποδηλατοβόλτες! Και αύριο έχει βελτιωθεί σημαντικά η εικόνα του ισχυρού περάσματος!

 

Και όπως είπε ο Σώτος, το ευρωπαικό εντυπωσιακό στις θερμοκρασίες, κάτω από 30 βαθμούς ακόμα και με ήλιο θα ήταν αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΚόμα υπάρχουν διαφωνίες για αύριο πάντως. πχ με τζεμ, μπαίνουμε όλοι στο Level 2 του estofex, ενώ ο τζίφος αποτελεί το λιγότερο βίαιο σενάριο. ΕΠίσης σαν σενάριο το 6αρι για την επόμενη εβδομάδα βγάζει το τέρας της αποκαλύψεως αφού βγάζει οργανωμένο χαμηλό!!!

 

legacy μετά συγχωρήσεως  τσόντα!!!gfs-0-168.png?6

 

 

 

 

 

θα βάλω τους χάρτες της μισής μοίρας όταν βγούνε και από τους δύο τζίφους απαπαπαπαπ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω τι τέρας είναι αυτό ωρέ?! Σενάριο σαν το 6αρι είναι μιλάμε να μη το σχολιάσωω.... απίστευτο... ήθελα ή αποκοπή λίμνης στο Ιόνιο ή κάτι σαν αυτό αν είμαι Πύργο.....

Έχω αγωνία.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

legacy μετά συγχωρήσεως  τσόντα!!!

θα βάλω τους χάρτες της μισής μοίρας όταν βγούνε και από τους δύο τζίφους απαπαπαπαπ

Και το legacy τα ίδια..... θα τρελαθωωω ρε βγες μια φορά.!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Winterlove είπε:

Και το legacy τα ίδια..... θα τρελαθωωω ρε βγες μια φορά.!!!!

φίλε το Legacy, ήταν έτοιμο να βγάλει Medicane, αν δημιουργούταν λίγο πιο νωρίς θα ήταν το τέλειο σενάριο της τέλειας χαμηλάρας. Πραγματικά έπος! Μόλις είδα το Legacy απλά άρχισα να φωνάζω μέσα στο σπίτι σαν τρελός, μόνο και μόνο στην ιδέα. Πάντως διόλου απίθανο σενάριο, η λίμνη της Ισπανίας υπάρχει και κάνει σημαντικό μέρος της δουλειάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] είπε:

φίλε το Legacy, ήταν έτοιμο να βγάλει Medicane, αν δημιουργούταν λίγο πιο νωρίς θα ήταν το τέλειο σενάριο της τέλειας χαμηλάρας. Πραγματικά έπος! Μόλις είδα το Legacy απλά άρχισα να φωνάζω μέσα στο σπίτι σαν τρελός, μόνο και μόνο στην ιδέα. Πάντως διόλου απίθανο σενάριο, η λίμνη της Ισπανίας υπάρχει και κάνει σημαντικό μέρος της δουλειάς

Ρε φιλέ εμένα με πιάνει τρέμουλο απ' τη χαρά μου και ταυτοχρόνως απ' την αγωνία μου..... κυριολεκτικά τρελαίνομαι! Αφού λέω θα τα σπάσω όλα εαν βγει κάτι τέτοιο καλοκαιριατικα... που λέει ο λόγος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Winterlove είπε:

Ρε φιλέ εμένα με πιάνει τρέμουλο απ' τη χαρά μου και ταυτοχρόνως απ' την αγωνία μου..... κυριολεκτικά τρελαίνομαι! Αφού λέω θα τα σπάσω όλα εαν βγει κάτι τέτοιο καλοκαιριατικα... που λέει ο λόγος!

Φίλε συμφωνώ σε όλα, απλά το που λέει ο λόγος διαφωνώ, έχω σπάσει πιάτο όταν πέρσι ο τζίφος σε ένα τρέξιμο και ενώ όλα συνηγορούσαν στο Medicane, αυτός έκανε αντίθετο βήμα και με τρέλανε τελείως όμως!!. ΕΝτάξει πάντως για αυτό το σενάριο είναι και πολύ μακριά και πρωτοεμφανίστηκε τώρα. Αν συνεχίσει να βγαίνει, θα δω τι πρέπει να γίνει ώστε να βγει, και μετά τραβάμε όλοι μαζί προς τα εκεί. χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Φίλε συμφωνώ σε όλα, απλά το που λέει ο λόγος διαφωνώ, έχω σπάσει πιάτο όταν πέρσι ο τζίφος σε ένα τρέξιμο και ενώ όλα συνηγορούσαν στο Medicane, αυτός έκανε αντίθετο βήμα και με τρέλανε τελείως όμως!!. ΕΝτάξει πάντως για αυτό το σενάριο είναι και πολύ μακριά και πρωτοεμφανίστηκε τώρα. Αν συνεχίσει να βγαίνει, θα δω τι πρέπει να γίνει ώστε να βγει, και μετά τραβάμε όλοι μαζί προς τα εκεί. χεχε

Εγώ μπορώ να σπάσω πιάτο πάντως από χαρά στα καιρικά και όπααα και κανα τραγουδάκι χαμό.... τώρα για το σενάριο αυτό είναι καινούργιο και βλέπουμε εαν θα το συνεχίσει.... εγώ ονειρευόμουν αποκοπή λίμνης στο Ιόνιο πάντως αρχικά... κι αυτό με το χαμηλό ακόμη καλύτερο και σπάνιο μου φαίνεται εαν βγει για κατακαλόκαιρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε θα ειναι την βδομαδα που θα ειμαι βραδινος δουλεια να γυρναω το βραδυ σαν ανθρωπος με κρυο

φαινεται οτι θα ζουμε νορμαλ μεσημερια επιτελους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 12αρι του τζίφου πήγε προς τα άλλα μοντέλα. Οπότε από ότι φαίνεται και το βόρειο Αιγαίο θα δεχτεί γερό πέρασμα καταιγίδων. Αύριο πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσα μέρα!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εξαφανίστηκε ο τυφών στα 12αρια, αλλά είμαστε πολύ μακριά έτσι και αλλιώς. Αύριο άνετα το ξαναεμφανίζει.

 

 

Σημασία έχει η αυριανή μέρα που έχει κλειδώσει, και θα αστράψει ο ουρανός από άκρη σε άκρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να ερθει το αυριο βραδυ..βρεξει δεν βρεξει τουλαχιστον θα δροσιστουμε.για το μετα το γιουκμο λιγο ελειψε να βγαλει το σεναριο του τζιφου στο 06,αλλα και ετσι ειναι πολυ καλο...μαλλον ξεχναμε για κανα 10ημερο τουλαχιστον τις θερμοκρασιες που μας ταλαιπωρησαν εδω και ενα μηνα σχεδον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, notios_polos είπε:

να ερθει το αυριο βραδυ..βρεξει δεν βρεξει τουλαχιστον θα δροσιστουμε.για το μετα το γιουκμο λιγο ελειψε να βγαλει το σεναριο του τζιφου στο 06,αλλα και ετσι ειναι πολυ καλο...μαλλον ξεχναμε για κανα 10ημερο τουλαχιστον τις θερμοκρασιες που μας ταλαιπωρησαν εδω και ενα μηνα σχεδον

Τι ενα μηνα ? 

Μια βδομαδα εχει αυτη την αηδια.

Εδω τουλαχιστον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Τι ενα μηνα ? 

Μια βδομαδα εχει αυτη την αηδια.

Εδω τουλαχιστον 

εδω ειναι παραπανω που βραζουμε....ετσι μου ρχετε αυριο να παω στην παραλια και να ανοιξω τα χερια να αφεθω και να γινω μουσκιδι την ωρα που θα βρεχει καταρακτωδως και θα φυσα μετα ο δροσερος αυτη την φορα βαρδαρακος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...