Jump to content
oasis

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρκετά καλύτερο το γαλλικό επίσης, μπορεί να φτιάξει και εκείνο χαμηλό. πλέον. Το θέμα είναι να αλλάξει ο ευρωπαίος για να βγει κάτι πολύ γενικευμένο.

Μέχρι τότε όμως έχουμε και τα 12αρια τζίφων που κανείς δεν ξέρει προς τα που θα κινηθούν. Το Icon έχει το πιο βόρειο πιθανό σενάριο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μόνο που φοβάμαι είναι μην κάνει πάλι παρά πολλές βροχές για το υπόλοιπο του καλοκαιριού και από Σεπτέμβρη έως μέσα Νοέμβρη ξανα ξηρασια, όπως γίνεται και τα τελευταία 2 φθινόπωρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

ο μέσος όρος του τζίφου αρχίζει να εμφανίζει οργανωμένο χαμηλό!!

gens-21-2-108.png

Τέλεια..... αυτό θέλουμε Μιχάλη χαμηλό Ιόνιο για καλό νερό κι εδώ αλλά και γενικότερα! Έχω ήδη ενημερώσει τον ξάδερφό μου Αθήνα, για να ξέρει τι τον περιμένει.... πιθανότατα δηλαδή πιστεύω! Γενικά είμαι αισίοδος και το παρακολουθούμε....

Το ευρωπαικό κι ο μ.ο. του δεν είναι τόσο καλός...... το χειμώνα με τα χιόνια πεταγε χαμηλά Ιονιο και τα 'χανα εγώ! Ε πέτα ρε ευρωπαίε και ένα τώρα που το θελουμε.... άντε να δουμε.....

 

Το icon, πρωινό κι 6αρι (ακόμη καλύτερο), έχει το καλύτερο σενάριο για εδώ Πύργο που βρίσκομαι.... για να μη ζηλέψω την Αθήνα φέτος ούτε στο ελάχιστο χαχα!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, g_ar είπε:

Το μόνο που φοβάμαι είναι μην κάνει πάλι παρά πολλές βροχές για το υπόλοιπο του καλοκαιριού και από Σεπτέμβρη έως μέσα Νοέμβρη ξανα ξηρασια, όπως γίνεται και τα τελευταία 2 φθινόπωρα. 

Πολλές φορές συστήματα που δίνουν βροχές το καλοκαίρι δεν μπορούν να δώσουν το χειμώνα και το αντίστροφο, οπότε dont worry. ο χειμώνας που πέρασε ήταν πολύ ξηρός όσο δυτικότερα πάει κανείς, αλλά το καλοκαίρι μπορεί να μην βγαίνει ξηρό, επειδή τα ίδια συστήματα διατάξεων, [με κάτω από το κανονικό θερμοκρασίες στην ανατολική Ευρώπη] μεταφράζεται τελείως αλλιώς τις διαφορετικές εποχές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, Winterlove είπε:

Τέλεια..... αυτό θέλουμε Μιχάλη χαμηλό Ιόνιο για καλό νερό κι εδώ αλλά και γενικότερα! Έχω ήδη ενημερώσει τον ξάδερφό μου Αθήνα, για να ξέρει τι τον περιμένει.... πιθανότατα δηλαδή πιστεύω! Γενικά είμαι αισίοδος και το παρακολουθούμε....

Το ευρωπαικό κι ο μ.ο. του δεν είναι τόσο καλός...... το χειμώνα με τα χιόνια πεταγε χαμηλά Ιονιο και τα 'χανα εγώ! Ε πέτα ρε ευρωπαίε και ένα τώρα που το θελουμε.... άντε να δουμε.....

 

Το icon, πρωινό κι 6αρι (ακόμη καλύτερο), έχει το καλύτερο σενάριο για εδώ Πύργο που βρίσκομαι.... για να μη ζηλέψω την Αθήνα φέτος ούτε στο ελάχιστο χαχα!

έτσι φιλαράκι! Περιμένουμε τα 12αρια των μοντέλων και αν συνεχίσουν έτσι, τότε στο 12αρι ο ευρωπαίος θα τουμπάρει, όπως έκανε και εχθές το βράδυ που άλλαξε τελείως σε σχέση με το πρωί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To Ιcon πνιγει κεντρικη Μακεδονια,Θεσσαλια,Μαγνησια και Νησια Βορειου Αιγαιου την Τριτη.Βγαζει και 995 στη Σκυρο.

Αφηνει και καποιες ψιχαλες σε μας δε μπορω να πω😎 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, teo_73 είπε:

To Ιcon πνιγει κεντρικη Μακεδονια,Θεσσαλια,Μαγνησια και Νησια Βορειου Αιγαιου την Τριτη.Βγαζει και 995 στη Σκυρο.

Αφηνει και καποιες ψιχαλες σε μας δε μπορω να πω😎 

Η μαγνησια στην θεσσαλια ανηκει φιλε...Γιατι την αναφερεις ξεχωριστα???🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξεκάθαρα χειρότερα για τα κεντροβόρεια θα βγει ο τζίφος [όπως και το icon]  για αυτό είπα να περιμένουμε τα 12αρια.. Τέλος πάντων ότι θα υπάρξει κακοκαιρία θα υπάρξει, αλλά ήθελα να είναι καλή μιας και υπάρχει η δυνατότητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αναμενόμενη κίνηση στο κύριο, αλλά παραμένει εξαιρετικό σενάριο. Μετριοπαθές το ούκμο, αλλά αν συγκρίνει κανείς την διάταξη του σε σχέση με εχθές είναι μέρα με την νύχτα. Τέλος ο Legacy μάλλον θα βγει εξτριμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε λιγο πιο πισω (Τεταρτη) οσο αφορα τα πολλα φαινομενα εδω στον νομο.Αυτο μπορει να αλλαξει βεβαια εως την Κυριακη.Το σημαντικο ειναι οτι θα ριξει καλα νερα σε μεγαλο μερος της χωρας.Eνα bonus μεσα στη καρδια του καλοκαιριου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το gem πλέον βγάζει την έντονη λουρίδα υετού στον ηπειρωτικό κορμό την Τρίτη. Μένει να πέσει ο ευρωπαίος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο και πιο πισω και πιο ψαλιδισμενος ο υετος στα διαγραμματα για Αττικη.Δεν αποκλειεται στο τελος να παρουμε το απολυτο 0.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για καμια δεκαρια ημερα μπαινουν σε κλοιο αστάθειας τα ηπειρωτικα της χωρας.Κατι θα παρουμε και εμεις οι αττικαριοι πιστευω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολο και πιο πισω και πιο ψαλιδισμενος ο υετος στα διαγραμματα για Αττικη.Δεν αποκλειεται στο τελος να παρουμε το απολυτο 0.

Εγω αυτο πιστευω προσωπικά.

Οποτε ξεκιναγε κστι καλα το χαλαει. Οποτε δεν περιμενω πολλα. 

Πιθανοτατα παλι τοπικοτητες στην αττικη και αυτο αμφίβολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειρότερος από όλους ο ευρωπαίος και πάλι.. απλά είναι καλύτερος από το πρωί

mcenergy_europa_rrr_500_096_201907121200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_108_201907121200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_120_201907121200_balkan.png

 

 

 

Φυσικά και το Σάββατο προς Κυριακή θα έχουμε θέμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο και πετσοκοβεται ο υετος για Αττικη...νορμαλ πραγματα...Αττικη και υετος Ιουλιο και Αυγουστο μηνα ειναι δυο εννοιες ξενες η μια στην αλλη.🤬🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, teo_73 είπε:

Kαλημερα.Εδω κλαιμε τον μακαριτη?😥

Εγω πιστευω κυριακη μεχρι και τριτη εχουμε τις οποιες πιθανοτητες για καλες καταιγιδες στον νομο. ( Τοπικοτητες ομως οχι κατι γενικευμενο). 

Εχουμε μεχρι αυριο βραδυ ομως να δουμε τι θα βγαλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Που πήγαν τα πορτοκαλί και κόκκινα χρώματα του υετού στο συνολικό; Τώρα μας έχει στο έντονο πράσινο, σιγά σιγά θα μας πάει στα γαλάζια. Καλημέρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφηστε τη μιρλα ρε...Εδω δε ξερουμε στο nowcast τι θα γινει και σεις μιρλιαζετε για 3-4 μερες μετα..Συνιστω μπανακι...Ματακι και ποτακι...Ετσι για χαλαρωση...Ειδικα για την Αττικη θα βρεξει...Τωρα τα υπολοιπα αφηστε τα στον καιρο...Εδω για σημερα το βραδυ εχουν διαφορες τα μοντελα..Η τριτη και η τεταρτη ειναι γριφος...Δε λετε παλι καλα που εχουμε κατι να περιμενουμε...Σκεφτειτε να ειχαμε διαγραμματα νεκρου και μονιμα ζεστες μερες...Γερνατε καποιοι ρεεεε...Μιρλοπαιδα...🤪

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...