Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές πρώτης φθινοπωρινής κακοκαιρίας 3-5 Οκτώβρη 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Βαλε δες ποσους βγαζει που μπαινει σαρωνικο. Ειναι τρομακτικο

Φαινεται ποιο οργανωμενο από την χθεσινη καταιγιδα.Παιζει ρολο βεβαια και οι υψηλοι δεικτες καπε(που εχουμε την σημερινη ημερα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

34 βαθμοί στα Φαλασαρνα 

Πολλά 33αρια σε όλη την κρητη

Άλλος Θεός εκει

Ω ρε πρόβλημα!!! Μακάρι να βραχεί όλη η χώρα.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα Δ-ΒΔ του νομου πανε για γερες καταστασεις. Φοβαμαι οτι εχει αρκετα νοτια συνιστωσα οποτε δν θα δουν κατι δυνατο τα νοτια τ νομου... Θα δειξει αν βγει μεσα στον Σαρωνικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά εγώ γιατί δεν είχα καθόλου ηλεκτρικά λόγο κρυου? ????,,,,??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Σακαρε χρόνια πολλά κ καταπράσινα σήμερα ο.τι δώρο κ να πάρεις θα σου κάνει το καλύτερο ο καιρός !!!! 

Ετοιμάζεται σιγά σιγά στην Αττική άπτο πρωί είχε ύπουλα συννεφάκια και ο περνάει η ώρα μαυρίζει κ δυναμώνει το νοτιαδακι της βροχής. ...

Αντε να δουμε 

Τι εννοείς με το καταπράσινα; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Τα Δ-ΒΔ του νομου πανε για γερες καταστασεις. Φοβαμαι οτι εχει αρκετα νοτια συνιστωσα οποτε δν θα δουν κατι δυνατο τα νοτια τ νομου... Θα δειξει αν βγει μεσα στον Σαρωνικό

με τέτοιο cape και με τέτοιο μέτωπο θα φτιάχνει συνέχεια καινούργια, είμαι σίγουρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

με τέτοιο cape και με τέτοιο μέτωπο θα φτιάχνει συνέχεια καινούργια, είμαι σίγουρος

Για να πιασει ολο τον νομο πρεπει να βγαλει καταιγιδα νδ του σουνιου για να την στειλει καρφι κεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

Για να πιασει ολο τον νομο πρεπει να βγαλει καταιγιδα νδ του σουνιου για να την στειλει καρφι κεντρο

Νομίζω βγήκε ένας καινούργιος πυρηνάκος νότια ακριβώς από το τέρας. Λογικά θα γιγαντωθεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τούμπανο από ηλεκτρικά στα ΔΝΔ του νομού..... προβλέπω τρελό κεραύνιδι αν μπει λεκανοπέδιο... θα φάμε καλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Νομίζω βγήκε ένας καινούργιος πυρηνάκος νότια ακριβώς από το τέρας. Λογικά θα γιγαντωθεί.

Ισχύει το βλεπω ναι. Αντε αμήν χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα τελευταία 20 λεπτά π πυρήνας που βρίσκεται κοντά στην Αθήνα έχει ρίξει 1000 κεραυνούς.. τρελά νούμερα Δηλαδή κεραυνός ανά δευτερόλεπτο στην ουσία Πήγαινε στην Αττική ΤΩΡΑ. Θέλω το φιλαράκι μου να είναι ευτυχισμένο στα γενέθλιά του, όχι σαν τα δικά μου που έχει ήλιο συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, [weathermaniac] said:

τα τελευταία 20 λεπτά π πυρήνας που βρίσκεται κοντά στην Αθήνα έχει ρίξει 1000 κεραυνούς.. τρελά νούμερα Δηλαδή κεραυνός ανά δευτερόλεπτο στην ουσία Πήγαινε στην Αττική ΤΩΡΑ. Θέλω το φιλαράκι μου να είναι ευτυχισμένο στα γενέθλιά του, όχι σαν τα δικά μου που έχει ήλιο συνέχεια

εγω ξερω οτι εχω 15 φλεβαρη και εχει τυχει να ειχα χιονια χαχαχα

σακη παναθα χρονια πολλα ρεεε

δωσε μια 20αρα να τρελαθουμε ρε καιρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

γκρρρρρρρρ έλα ρε βγάλε ρε φούστη, θα χαρώ μαζί με σάκη εξ αποστάσεως. αργκκκκκκκκκ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μία ακόμα συγκλονιστική φωτογραφία!
Το shelf cloud από την Μαρίνα Φλοίσβου στις 3/10/2019
Πηγή: sailingred
https://www.instagram.com/sailingred/?utm_source=ig_embed

Το Shelf Cloud είναι το νέφος που σχηματίζεται από ένα ψυχρό καθοδικό ρεύμα αέρα, το οποίο κινείται προς το έδαφος και εκτοπίζει τον θερμό αέρα προς τα πάνω. Σχηματίζεται σε χαμηλό ύψος και συνοδεύεται από βροχή, αστραπές, κεραυνούς και δυνατούς ανέμους!!!

FB_IMG_1570186403393.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απόκοσμη εικόνα από το Λουτράκι, πριν λίγη ώρα....μου την έστειλε μια καλή φίλη από το f/b....Eκπληκτική!!!

received_327334074756750.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...