Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μας έφαγε η Ισπανία το τερατοχαμηλό, αλλά δεν πειράζει, η λογική είναι απλά εξαιρετική!!! Συνεχόμενες ευκαιρίες με τις μεταβλητές να τελειώνουν στις 15 δεκεμβρίου. από εκεί και πέρα ίσως να αδειάσει ο καναδάς, οπότε χοντρικά αν μέχρι τις 20 δεκέμβρη δεν θα έχουμε παπλαμούδα στα Γιάννενα, δεν θα έχουμε συνέχεια λογικά μετά. και θα ευνοηθούν οι υπόλοιποι [μάλλον]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δώσε πόνο ρε Ισπανία φέτος...Δώσε πονο...Σε μισούμε για το Τένις, σε μισούμε για το ποδόσφαιρο σε μισούμε στο Μπάσκετ.Σε μισούμε τώρα και στα καιρικά.

Μόνο κάτι ερωτικά ακόμα λατρεύουμε πάνω σου και αυτά άμα και όταν!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίνουμε μεγάλη βαρύτητα σε μακροπρόθεσμα πόσο μάλλον φέτος που δεν είναι υπέρ μας,

Δίνουμε μεγάλη βαρύτητα σε προβλέψεις των μοντέλων άνω των 180 ωρών ενώ ξέρουμε πόσο εύκολα αλλάζουν ,

Δίνουμε βαρύτητα σε αο νοα κλπ οταν ξέρουμε πως τα γραφήματα αυτά αποτυπώνονται σε χρωματα ανά ensemble σε ανά 6 Ώρο η 12 Ώρο ανανεωσεις των μοντέλων 

Επίσης δίνουμε σημασία στο γεγονός πως επειδή έκανε θερμό φθινόπωρο θα κάνω θερμό χειμώνα ή το ανάποδο

Ο καιρός δεν μπαίνει σε καλούπια αυτό είναι το μόνο σίγουρο δυστυχώς οι χιονοεξαρτωμενοι ζούμε σε λάθος χώρα αλλά μην ξεχνάμε δεν έχει κάνει ακόμα ιδιαίτερο χειμώνα σε άλλη χώρα της Ευρώπης άρα γιατί να είμαστε εμείς σε ευνοϊκή θεση?

Ο χειμώνας τώρα μπήκε..υπομονή σε όλους και αν δεν θέλει να χιονίσει στα τσιμέντα ας χιονίσει στα βουνά 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ φοβαμαι οτι θα γινει η ενωση αζορικου γροιλανδικου...και θα ναι δυνατο το δευτερο 10ημερο........αν και προσωπικα τη θελω στι τριτο.......τελος παντεν αν γινει ετσι ας το παει σερυ.....δεν θα τα χαλασουμε  !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή μας βγάζει κάνα ψηφιακό έτσι για οφθαλμόλουτρο ο τζίφος, τώρα μας βγάζει Δεκμβριανούς καύσωνες, το άναποδο δηλαδή!Θα φεύγουμε στη Τεχεράνη να δούμε κάνα χιόνι.........πιο ενδιαφέρον θα χει εκει

gfs-1-312.png

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ο καιρός θα γυρίσει όταν φύγω από Ελλάδα για Χριστούγεννα. Πρόπερσι που ο Χειμώνας ήταν κακός, εκείνη η κακοκαιρία πριν τα Χριστούγεννα έγινε όταν έλειπα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αύξησε λίγο τον υετό για Τετάρτη το12άρι. Κρατάμε αυτό και για μετά βλέπουμε..

Και και οι θερμοκρασιες ίδιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά στο meteociel για θερμοκρασία να κοιτάω το temperature 2m η το απλό temperature  ηή το min ή το max ευχαριστώ προκαταβολικα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Και και οι θερμοκρασιες ίδιες

Τις αυξησε.... Απο μεσο ορο 3.8  πηγαμε 4.5 εδω θεσσαλονικη... Εκτος αν σε εσας ειναι ιδιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

παιδιά στο meteociel για θερμοκρασία να κοιτάω το temperature 2m η το απλό temperature  ηή το min ή το max ευχαριστώ προκαταβολικα! 

Το 2m ... Τα min / max ειναι μεγιστη και ελαχιστη της ημερας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τις αυξησε.... Απο μεσο ορο 3.8  πηγαμε 4.5 εδω θεσσαλονικη... Εκτος αν σε εσας ειναι ιδιες.

ίδιες ειναι αλλά υετο έβαλε πάρα πολύ και με διάρκεια σε συνδυασμό με 3 κ 2 βαθμούς. ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονικη τι ανεμο θα εχουμε? Εχουν γινει θαυματα και με 0 στα 850. Εγω ελπιζω ακομα εστω για νιφαδες σαν ορεκτικο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Θεσσαλονικη τι ανεμο θα εχουμε? Εχουν γινει θαυματα και με 0 στα 850. Εγω ελπιζω ακομα εστω για νιφαδες σαν ορεκτικο..

Και εγώ ελπίζω φίλε γιατι μου δίνει κάποιες ώρες με 2κ3 βαθμούς πολύ υετο πιστεύεις σε μένα έστω κάνα χιονονερο παίζει? ??? Νομίζω νοτιο στα 850 αλλά κατά βαση στα άλλα υψόμετρα νομίζω βόρειο και δυτικό σε κάποια μόνο για 2m δεν είδα 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Θεσσαλονικη τι ανεμο θα εχουμε? Εχουν γινει θαυματα και με 0 στα 850. Εγω ελπιζω ακομα εστω για νιφαδες σαν ορεκτικο..

 

GFSOPIT12_42_9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...