Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

 

GFSOPIT12_42_9.png

χριστό δεν μπορώ να καταλάβω σε εμένα τι είναι βόρειος? ??Η νοτιος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Εσυ σε αυτο το βιντεο βλεπεις να εκφυλιζεται ο καναδικος λοβος που ελεγες πριν ή να μετατοπιζεται νοτιοτερα που ειπα εγω?

λίγο πάνω λίγο κάτω λίγο περαδωθε δε χάλασε ο κόσμος με τον λοβο παιδιά. το θέμα είναι ο δικός μας ο λοβος μην πάθει κανενα λαλα από τη ζέστα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Παιδιά ο καιρός θα γυρίσει όταν φύγω από Ελλάδα για Χριστούγεννα. Πρόπερσι που ο Χειμώνας ήταν κακός, εκείνη η κακοκαιρία πριν τα Χριστούγεννα έγινε όταν έλειπα 😛

Σου πληρώνω την αλλαγή εισιτηρίου για να φύγεις από Σαβ/Κο  😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

χριστό δεν μπορώ να καταλάβω σε εμένα τι είναι βόρειος? ??Η νοτιος 

Βορειος βορειοδυτικος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτός ο άνεμος από πάνω  μας πως και είναι και δεν είναι ανατολικότερα? ?περίεργο 

42-602GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

παιδιά στο meteociel για θερμοκρασία να κοιτάω το temperature 2m η το απλό temperature  ηή το min ή το max ευχαριστώ προκαταβολικα! 

Να κοιτάς το δικό σου θερμόμετρο, αν δεν έχεις να πάρεις, για να είσαι σίγουρος, όλοι όσοι ασχολούνται με τα καιρικά έχουν , φτηνό ειναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η στοχευση ειναι το τριτο δεκαημερο για σοβαρα πραγματα και αν ερθουν φυσικα πιο πριν απο οπου και να το πιασεις η τιποτα δεν θα γινει η θ ειναι λαιτ κι εξπρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

ίδιες ειναι αλλά υετο έβαλε πάρα πολύ και με διάρκεια σε συνδυασμό με 3 κ 2 βαθμούς. ....

Όντως τις αύξησε έστω και ανεπαίσθητα. Αλλά έτσι και αλλιώς ούτε με του 6αριού τις Τ χιόνιζε πεδινά, οπότε δεν χάνουμε κάτι. Ας βρέξει περισσότερο, καλύτερα. Κρύο θα έχει έτσι και αλλιώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα ημικοντινά, δηλαδή μετά τα κοντινά ο ευρωπαίος λογικά θα κάνει την καλύτερη προσπάθεια κατάβασης και τώρα. Μιας και είναι δεδομένο ότι θα εμποδιστεί πλήρως από επόμενο αυλώνα, ελπίζουμε να αλλάξει κάποια πράγματα στις μεταβλητές για να βγει το όνειρο επιτέλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το τζεμ σαν μόνο του τρέχει δίνει χιόνι και αρκετό σχετικά και σε πεδινά. ........

gem-2-48.png

gem-2-42.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Πάντως το τζεμ σαν μόνο του τρέχει δίνει χιόνι και αρκετό σχετικά και σε πεδινά. ........

gem-2-48.png

gem-2-42.png

δεν έχει καλή ανάλυση φίλε, μπορεί να μοιάζει ότι δείχνει, αλλά στην πραγματικότητα όχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχωχω αν τα ματάκια μου βλέπουν καλά το τρέξιμο θα βγει καλύτερο από το πρωινό για τα κοντινά καθώς βοήθησε και κάτι στην Αμερική το οποίο ναι μεν θα φτιάξει μεγαλύτερο αυλώνα μετά, αλλά τον καθυστερεί και άρα ίσως επιτρέψει να γίνει κάτι πολύ καλό και πριν!!

 

Αυτός ο χάρτης

ECM1-144.GIF?02-0

 

είναι πολύ καλύτερος σε σχέση με τον χθεσινό, και θα δείτε στην συνέχεια γιατί

ECM1-168.GIF?12

 

 

ομοιότητες με προχθές

ECM1-192.GIF?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Και εγώ ελπίζω φίλε γιατι μου δίνει κάποιες ώρες με 2κ3 βαθμούς πολύ υετο πιστεύεις σε μένα έστω κάνα χιονονερο παίζει? ??? Νομίζω νοτιο στα 850 αλλά κατά βαση στα άλλα υψόμετρα νομίζω βόρειο και δυτικό σε κάποια μόνο για 2m δεν είδα 

Δε ξερω φιλε μου μη σε παρω στο λαιμο μου. Εισαι και μηδενικο υψομετρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα άααααα τι κάνετε? Κάτι άκουσα για χιόνια σε μένα αύριο. Ισχύει? Είμαι στη Γουμένισσα Κιλκίς στα 224 υψόμετρο

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Καλησπέρα άααααα τι κάνετε? Κάτι άκουσα για χιόνια σε μένα αύριο. Ισχύει?

Ωωωωω ο Γκαρυ!! Που εισαι εσυ ρε χαμενος? Βγαλε ψησταρια θα χιονισει στο Κιλκις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Ωωωωω ο Γκαρυ!! Που εισαι εσυ ρε χαμενος? Βγαλε ψησταρια θα χιονισει στο Κιλκις!

Στη Γουμένισσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Καλησπέρα άααααα τι κάνετε? Κάτι άκουσα για χιόνια σε μένα αύριο. Ισχύει?

άντε βρε gary σε έψαχνα και σε βρήκα!!! επιτέλους! όχι φίλε δεν είναι διάταξη αυτή για χιόνια, και ισχύει το τυπικό, όταν  έρθουν οι Τ τελειώνει ο υετός. που και πάλι, ακόμα και εκεί που βρίσκεσαι το ελάχιστο των χιονοπτώσεων στα ασθενή φαινόμενα θα ήταν στα 500 μέτρα

 

 

πολύ καλός ο παίος!

ECM1-192.GIF?02-0

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Καλησπέρα άααααα τι κάνετε? Κάτι άκουσα για χιόνια σε μένα αύριο. Ισχύει? Είμαι στη Γουμένισσα Κιλκίς στα 224 υψόμετρο

Ξερουμε πολυ καλα που εισαι..χαχαχ...καλωσηρθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

άντε βρε gary σε έψαχνα και σε βρήκα!!! επιτέλους! όχι φίλε δεν είναι διάταξη αυτή για χιόνια, και ισχύει το τυπικό, όταν  έρθουν οι Τ τελειώνει ο υετός. που και πάλι, ακόμα και εκεί που βρίσκεσαι το ελάχιστο των χιονοπτώσεων στα ασθενή φαινόμενα θα ήταν στα 500 μέτρα

 

 

πολύ καλός ο παίος!

ECM1-192.GIF?02-0

 

Κριμα και χάρηκα τζάμπα Μιχαήλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Κριμα και χάρηκα τζάμπα Μιχαήλ. 

Από το να μάθεις ότι δεν θα χιονίσει τώρα, καλύτερα να περιμένεις χιόνι και τελικά να έχεις 5 βαθμούς με βροχή νομίζω. Κατά τα άλλα όπως σου ξαναείπα χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ, και ανυπομονώ να με/μας ξαναρωτήσεις για το αν θα χιονίσει Γουμένισσα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

καλησπερακ απο μενα... τα τρεξιματα αδιαφορα προς το παρον... μιχαηλ εχεις υετο ευρωπαικου για τα κοντινα;

mcenergy_europa_rrr_500_024_201912021200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_036_201912021200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_048_201912021200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_060_201912021200_balkan.png

 

 

μειώθηκε ο υετός

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...